Jump to content
Dogomania

NAJprawdopodobniej NAJcudowniejsza, NAJmniejsza, NAJpiękniejsza i NAJbiedniejsza babuleńka na dogo - Tycinka z interwencji.


Anecik

Recommended Posts

O 23.10.2016 o 00:36, elik napisał:

Słodka Tyciu z bazarku Pikusiowego chcemy przekazać  kwotę 195,00 zł. Konto znamy więc tylko prosimy o potwierdzenie, że kasa wpłynęła na konteczko,  oczywiście po tym,  jak się już zamelduje na koncie.

EDIT

Kasa w drodze do Tycinkowego domku.

Tak to jest, jak sie kseruje i tylko poprawia podobne posty :)

Po 195 złociszków poleciało do psiaków Huzara i Krabika, którzy są w hotelach i w związku z tym generują większe koszty. Do Tyci i Misia, którzy są w DT poleciało po 130,49 zł.Przepraszam za pomyłkę.

Na pocieszenie przelałam po 5,00 zł każdemu psiakowi dla Tyci, Misia, Krabusia i Huzara.

Wiem, to niewiele, ale muszę prosić o potwierdzenie na wątku Pikusiowym.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, elik napisał:

Tak to jest, jak sie kseruje i tylko poprawia podobne posty :)

Po 195 złociszków poleciało do psiaków Huzara i Krabika, którzy są w hotelach i w związku z tym generują większe koszty. Do Tyci i Misia, którzy są w DT poleciało po 130,49 zł.Przepraszam za pomyłkę.

Na pocieszenie każdemu psiakowi przelałam po 5,00 zł.

Wiem, to niewiele, ale muszę prosić o potwierdzenie na wątku Pikusiowym.

:D  Nie myli się tylko ten kto nic nie robi . Dzięki elik - każda złotówka na wagę złota. Jak wpłyną to potwierdzę.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Tycia to taka mała, szczekająca pchełka i to jeszcze bez zębów. Ani to ugryźć ani pogonić...najlepiej zwiać samemu !

Ale Havanko to Tycia właśnie udaje że gryzie i goni. A Neska przed nią zwiewa :)

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Anetko, koniecznie zdjęcie "groźnej" biegającej za Neską Tyci poproszę!!  k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,024_jI_orig

 

9 minut temu, elik napisał:

 

Przyłączam się do prośby :)

Postaram się chociaż zwykle jest to nagla uciezka Neski. Najczęściej jak Tyćka siedzi mi na kolanach a Neska też się ciśnie. Tyćka czuje się panią na włościach a raczej właścicielką kolan i ma tą przewagę że jest to najczęściej jej miejsce. W końcu 2 kg to nawet nie czuje że są :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anecik napisał:

Jeszcze grupowe - Giga nie chciała pozować :(

P1120005.jpg

 

Ja się jeszcze w kłębek zwinę ale mój mąż to już nie :)

 

Hmmm, na tej sofie jeszcze miejsca jest  sporo. Anecik, spokojnie jeszcze ze cztery możesz wziąć :).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Sara2011 napisał:

Hmmm, na tej sofie jeszcze miejsca jest  sporo. Anecik, spokojnie jeszcze ze cztery możesz wziąć :).

Taka perspektywa :D

Na jednego strachulca - Gigę miejsce czeka ale ona na razie woli legowisko :(.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...