Jump to content
Dogomania

Alf z Chrcynna - już w nowym domku :) został psem policyjnym :)


Recommended Posts

Deklaracje stałe:

1. Jola_li - 20zł
2. Alla Chrzanowska - 20zł 
3. GabiM - 20zł 
4. Agat21 - 20zł
5. Ziutka 30zł
6. Mazowszanka13 - 10zł
7. Kejciu - 30zł
8. Patrycja96 - 15zł
9. Teresaa118 - 30zł 
10. mimiś - 25zł 
11. TZZiutki - 30zł 

 

Deklaracje na kwotę; 250zł

brakuje 100 zł

 

 

+ obroża, jakaś smyczka, szczepienia, odrobaczenie i czipowanie i najważniejsze kastracja... 

Link to comment
Share on other sites

Zbieramy deklaracje na Alberta a Ola napisała że od środy przyjeżdża piesek do niej i nie wiadomo co z miejscem bo dłużej nie może miejsca dla nas trzymać skoro nie wiadomo czy Albert przyjedzie i to oczywiście rozumiem - dobrze że żadnych pieniążków jeszcze nie zbierałyśmy tylko narazie same deklaracje zapisujemy - bo się okaże że uzbieramy a psa nie będzie gdzie dać - inny hotelik odpada bo nie mam do nikogo zaufania ( Hera..... gdzie był problem z dojazdem do weta i złapaniem pożal się Boże moczu u psa.... ) więc tylko do kogoś sprawdzonego jestem w stanie oddać psa - Ziutka Ty pewnie podzielasz moje zdanie :) no ale zobaczymy co się wydarzy dalej z deklaracjami - nie mogę jej powiedzieć że pies przyjedzie na 100% bo jeśli kasa się nie uzbiera nie wezmę na siebie takiego obciążenia przy zadłużeniu ponad 3000zł na psy :(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agat21 napisał:

O rany, to szkoda, żeby miejsce przepadło.. Kto jeszcze deklarację dorzuci???..

w to miejsce też pewnie trafi bezdomniak tylko bardziej z tamtych okolic. Zobaczymy jak się sytuacja do środy rozwinie a właściwie do wtorku wieczór bo umówiłam się z Olą na telefon. Ale szczerze to straciłam nadzieję. Już nawet nie mówię żeby deklaracje za free ale np. żeby ktoś zadeklarował że będzie co miesiąc ciastka wątróbkowe zamawiał hehehe to też byśmy to jako deklarację potraktowały bo a mogę piec aby tylko byli kupujący :)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Kejciu napisał:

Zbieramy deklaracje na Alberta a Ola napisała że od środy przyjeżdża piesek do niej i nie wiadomo co z miejscem bo dłużej nie może miejsca dla nas trzymać skoro nie wiadomo czy Albert przyjedzie i to oczywiście rozumiem - dobrze że żadnych pieniążków jeszcze nie zbierałyśmy tylko narazie same deklaracje zapisujemy - bo się okaże że uzbieramy a psa nie będzie gdzie dać - inny hotelik odpada bo nie mam do nikogo zaufania ( Hera..... gdzie był problem z dojazdem do weta i złapaniem pożal się Boże moczu u psa.... ) więc tylko do kogoś sprawdzonego jestem w stanie oddać psa - Ziutka Ty pewnie podzielasz moje zdanie :) no ale zobaczymy co się wydarzy dalej z deklaracjami - nie mogę jej powiedzieć że pies przyjedzie na 100% bo jeśli kasa się nie uzbiera nie wezmę na siebie takiego obciążenia przy zadłużeniu ponad 3000zł na psy :(

W 100% podzielam, więcej zmartwień i jeżdżenia i przede wszystkim szkoda psa. A nie mamy czasu na co kilkudniowe wypady do hoteliku i sprawdzać jak ma się pies. Hotelik musi być dość blisko naszych okolic....może pójdzie jakiś psiak od Oli do DS i będzie miejsce dla Alfreda za jakiś czas, ale adopcji jak na lekarstwo :(

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Ziutka napisał:

W 100% podzielam, więcej zmartwień i jeżdżenia i przede wszystkim szkoda psa. A nie mamy czasu na co kilkudniowe wypady do hoteliku i sprawdzać jak ma się pies. Hotelik musi być dość blisko naszych okolic....może pójdzie jakiś psiak od Oli do DS i będzie miejsce dla Alfreda za jakiś czas, ale adopcji jak na lekarstwo :(

tam jest o tyle dobrze że ja jak jadę do rodziny mogę zajrzeć a w razie czego tfu mogę poprosić siostrę  - póki co takiej sytuacji nie było chociaż z raz rodzice byli chyba u Lusi pamiętasz ?:)

Link to comment
Share on other sites

Deklaracje stałe:

1. Jola_li - 20zł
2. Alla Chrzanowska - 20zł 
3. GabiM - 20zł 
4. Agat21 - 20zł - pierwsze 3 miesiące 40zł 
5. Ziutka 30zł
6. Mazowszanka13 - 10zł
7. Kejciu - 30zł
8. Patrycja96 - 15zł
9. Teresaa118 - 30zł 
10. mimiś - 25zł 
11. TZZiutki - 30zł 
12. Elf i Mango - 20zł 

 

Deklaracje na kwotę; 290zł

brakuje 60 zł

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, mdk8 napisał:

ciotki a daleko macie macie do tego hoteliku? Jeżeli nie to może warto się  tam rozejrzeć i ewentualnie zawrzeć znajomość ;) ?

https://www.facebook.com/Hotel-dla-zwierząt-i-dom-tymczasowy-502772303080765/

Niestety odpada :

45 zł/ za każdy rozpoczęty dzień
(gdy pobyt psa w hotelu przekracza 14 dni)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...