Jump to content
Dogomania

Dwie suńki z Podlasia - Lenka i Majka


Anecik

Recommended Posts

anecik, możesz wyczarować domek, choćby tymczasowy dla tego kudłacza?
IMG_20160822_183852.jpg

Na razie zakotwiczył się przy dzikuskach, ale one go nie akceptują, przepędzają... a ja jestem pewna, że tego podrostka weźmie ktoś na łańcuch :( A ja nie mam, gdzie go ulokować... martwię się o jego los...

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Tyś napisał:

anecik, możesz wyczarować domek, choćby tymczasowy dla tego kudłacza?
IMG_20160822_183852.jpg

Na razie zakotwiczył się przy dzikuskach, ale one go nie akceptują, przepędzają... a ja jestem pewna, że tego podrostka weźmie ktoś na łańcuch :( A ja nie mam, gdzie go ulokować... martwię się o jego los...

Skąd Ty jesteś Tysiu?

Link to comment
Share on other sites

Nie, nie... pod Zamościem, lubelskie....
Ale Lublin jest jeden, łatwiej kojarzony. Niemniej jednak u nas krucho z DT, więc jeśli się znajdzie na drugim końcu Polski... to jakoś sobie poradzimy. Mnie przeraża fakt, że malucha może pacnąć jakiś wieśniak, bo piesek ładny...

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Pipi napisał:

Witajcie, odwiedziłam i podziekowac bardzo chciałam.

Bardzo bardzo bardzo sciskam anecik i bardzo bardzo bardzo dziekuje !

 

Witaj Irenko. Nawet nie wiedziałam że jesteś na dogo.  Nie ma za co dziękować, fajnie było pomóc.  Dziewczyny bezpieczne, mam Lenki zdjęcia jutro wstawię na wątek. 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Wiesz co jest najfajniejsze w Twoich wątkach? to, że są krótkie i na temat: Ogonek w potrzebie+ anecik w akcji=szybka adopcja! :)

Miłego dnia życzę wznosząc toast przepyszną herbatką parującą ze szklaneczki, jakie drzewiej bywały ;)

:)

Smakowitości życzę.

Link to comment
Share on other sites

Rozliczonko bazarkowe 

  Z cegielek wplynelo juz na konto sunieczek 70 zl

Ciocia koja   30 zl  juz na konxie anecik dziekuje ogromnie!

Ciocia Patrycja96  10 zl  juz na koncie anecik dziekuje dziekuje pieknie!

Ciocia Magolek   10 zl   juz na koncie anecik dziekuje ciociu droga!

Olena84   10 zl     juz na koncie anecik dziekuje Olenko droga!

Radek   10 zl   juz na koncie anecik dziekuje pieknie!

 

 jeszcze beda pieniazki za fanciki

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Lenka od poniedziałku w swoim domu. Z Panią mamy codzienny kontakt ale raczej z przyzwyczajenia, ponieważ Dziewczyny spisują się na medal. Pani wie że ma wyjątkowego psiaka a Lenka wie że to jest dom dla niej. Pani jest zakochana po uszy, Lenka powoli się otwiera. Były koleżanki Pani Julity w środę żeby poznać nowego członka rodziny ale Lenka była troszkę wystraszona. Oczywiście Panie delikatnie, po cichutku, na spokojnie pogłaskały, wycałowały i co tam jeszcze... ale jak poszły to Lenka znowu była sobą. Czułam że ona powinna mieć właśnie taki dom. Bardzo się cieszę że po raz kolejny trafiła swoja na swoją :) Nie ma problemu z sikaniem, koopkaniem, jedzeniem, na ogródku przybiega na zawołanie w podskokach i pupa jej lata jak Pani przychodzi z pracy. Na widok syna na razie merda końcówką ogonka. No cóż na wszystko trzeba sobie zasłużyć - syn mieszka z małżonką piętro niżej (dla przypomnienia). Oczywiście spi w lożku a popołudniu siedzą na kanapie albo czytając książki albo oglądając TV i się miziają.

Super dom ma Lenka :) Pewnie jeszcze poczekamy na radość w jej smutnych oczach ale wierzę że kiedyś to nastąpi :) Powodzenia Lenko - mój mały smutasie.

Zdjęcia z domku Lenki

P1110249.jpg

 

P1110251.jpg

 

P1110247.jpg

P1110248.jpg

P1110252.jpg

Link to comment
Share on other sites

O 20.08.2016 o 11:58, anecik napisał:

 

 

I żeby nie było że zapomniałam o Majce. Majka ma już dom od paru dni tylko musi przeczekać w hoteliku aż Państwo przyjadą po ną :)

Malawaszko, Majka ma już dom, czeka w hoteliku na swoich ludzi k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,19_Zm_orig.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...