Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

Mnie też bardzo interesują psie ciastka w wykonaniu Lolcia. Innych nie kupuję, bo raz się nacięłam i mimo trzymania w lodówce po kilku dniach spleśniały.

 

Przyłączam się. Togusia taka zarobiona, że nawet nie śmiem o ciacha zapytać, a kupowałam już różne i uważam, że jej receptura najlepsza. Koleżanka z pracy też mnie molestuje non stop o Togusine ciacha.

Czyli może wcale bazar nie będzie potrzebny :) spod lady kupimy  (na pniu) ;)

Link to comment
Share on other sites

A ona03 odkąd Ją zaorali, chyba nie ma co robić, więc siedzi, knuje i uprawia wrogą propagandę :P
A później mnie wywołują do tablicy...
Ładnie to tak? :o

No fakt, zrobione przeze mnie ciasteczka nieźle się przechowują.
Niestety, daleko im do togusinego ideału.
Dostałam od Niej kiedyś torebeczkę w prezencie - cudne, złociste, cieniutkie, pięknie pokrojone i trwałe.
Mój niejadek, Indusia - wpadła w zachwyt, pierwszy raz w życiu czegoś się domagała i chrupała, aż miło było patrzeć.

Spróbowałam zrobić, wyszło jak wyszło :(
Iwonka usiłowała pochwalić, ale udawać za bardzo nie potrafi :D
Druga próba, już z przepisu Pani Basi, nieco zmodyfikowanego (zamiast wątróbek kurzych użyłam indyczych) wyszła nieco lepsza, psiaki w każdym razie nie narzekały, a Iwonka wyraziła uznanie pogryzając kilka.
Podziwiam za samozaparcie i doceniam doping.
Nie wiem jednak, czy inni byliby równie wyrozumiali.

Ciasteczka i owszem, są, ale nie tak piękne i finezyjne, jak Pani Basi.

 

Skład :

- wątróbka indycza
- mąka pszenna tortowa
- mąka pszenna razowa
- jajka
- śmietana
- olej
- mielony len

 

 

ciasteczka.jpeg

Jest około 2kg.
Jeśli znajdą się odważni chętni, a ona03 podejmie się porozsyłać :P nie ma problemu :cool1:

Igorek z Indusią ustalili, że chętnie oddadzą dla Mniejszych Braciszków ;)

 


futrzaki.jpeg


 

Link to comment
Share on other sites

Właśnie się zastanawiam czy robić bazar,  porcji może być 20 po 10 dkg - 6 zł porcja , komu, komu......

Ciasteczka są niezwykle lekkie, pięknie wysuszone, i pyyyyyyyyszne, musiałam spróbować, a mój Czikuś tak się darł, że musiałam mu co chwilkę do dzioba ładować ł na pewno dużo więcej wchodzi ich na porcję niż takich grubych, ciężkich..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...