Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

memory...jesteś niesamowita ! Wszystkie  z Was  cudowne dziewczyny....

Oneczka03 mnie tu przywołała, więc wpadam w biegu. Może wieczorem zasiadę spokojnie,jak nie padnę.

Przed chwilą wróciłyśmy z Irenką z adopcji kociątka (okolice Katowic), a o 18,00-stej łapanka kotek do sterylki  u Starszego Pana. Jak zakończy się sukcesem, to pędem do lecznicy gdzie też trzeba swoje odsiedzieć...

Musimy przystopować działania, bo już nie ogarniamy tej ilości zwierząt jaką nam zwalają zewsząd na głowę.

Link to comment
Share on other sites

memory...jesteś niesamowita ! Wszystkie  z Was  cudowne dziewczyny....

Oneczka03 mnie tu przywołała, więc wpadam w biegu. Może wieczorem zasiadę spokojnie,jak nie padnę.

Przed chwilą wróciłyśmy z Irenką z adopcji kociątka (okolice Katowic), a o 18,00-stej łapanka kotek do sterylki  u Starszego Pana. Jak zakończy się sukcesem, to pędem do lecznicy gdzie też trzeba swoje odsiedzieć...

Musimy przystopować działania, bo już nie ogarniamy tej ilości zwierząt jaką nam zwalają zewsząd na głowę.

Czytam na bieżąco o Waszej pracy na FB i nie wiem, jak jesteście w stanie ogarnąć ten wysyp kociaków.

Wiadomo co z tym kociaczkiem ? :

 

https://www.facebook.com/dlabracimniejszych/posts/966714553371330

Link to comment
Share on other sites

Togusia chwilę temu wróciła do domu, ja nie wiem, jak ona to ogarnia, togusiu zwolnij troszkę, tu też jesteś bardzo potrzebna, że nie wspomnę o wolnej chwili dla Siebie

 

Dziewczyny, za ciacha na SBM,  jak będę znała koszty przesyłek to podam.

mamusia-A- 60 zł

Smyczku----30 zł

Poker--------15 zł

Elunia--------15 zł

 

memory buziale beerhandenklappend.gifbeerhandenklappend.gif, Lolcio wypłaci osobiście jak dojedzie 

Link to comment
Share on other sites

Sama nie wiem :)

 

 

 

Może....

 

Wpłaciłaś Smyczku,  pakę zaczynam pakować,  wtorek, środa poleci :)

 

Oszsz kurna, bazar przeszedł do Lolcia :)

 

Jakieś rozłogi ma albo kłącza...?  I całe szczęście, bo mnie co rusz wywiewa z dogo. ;)

Link to comment
Share on other sites

Jakieś rozłogi ma albo kłącza...?  I całe szczęście, bo mnie co rusz wywiewa z dogo. ;)

Macki ośmiornicy :)

 

 

 

 

Właśnie dostałam ciasteczka. Muszę obdzielić 6 psich mordek :)

Tylko na śmierć zapomniałam o przelewie. Zaraz zrobię.

 

Najpierw trzeba spróbować, a później płacić, albo nie.....................:)

Link to comment
Share on other sites

No to dla porządku potwierdzę wszystkie 'wypłaty" ciasteczkowe jakie sfrunęły na konto Stow.;

 

NikaEla - 20,00 zł

Mama_Alfika- 60,00 zł

Poker- 15,00 zł

Smyku - 50,00 zł

 

Bardzo, bardzo wszytkim  Wam kochane dziekuję , zwłaszcza miszczyni wypieków ; memory i pakowaczce Oneczce03

Link to comment
Share on other sites

 

Witam  
planuję bazar skarpetkowo-majtkowy dla SBM i zbieram zamówienia (na rozmiary) :)

 

Przyszłam do Lolusia i sie pytam grzecznie o co chodzi NikiEla z tymi zamówieniami??? Czy kto mógłby wytłumaczyć jak blondynce?
Link to comment
Share on other sites

   

Przyszłam do Lolusia i sie pytam grzecznie o co chodzi NikiEla z tymi zamówieniami??? Czy kto mógłby wytłumaczyć jak blondynce?

jak chcesz jakiś rozmiar skarpetek czy stopek (bawełna chyba 95%) to piszesz mi na PW ile szt jakiego rozmiaru  a ja sprowadzę takie na bazar :) Zeby nie gromadzić niepotrzebnych ;)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...