Jump to content
Dogomania

Loluś w pieluszkach szuka wyjątkowego domu !!


Recommended Posts

[quote name='togaa']Jak wiecie, [B]bubu[/B] zarzadza "majatkiem" Lolka to i klejnotami również....

Jesli wystosujecie do Niej w tej sprawie petycję ja też się pod nia podpiszę....!!!! Ja już dzisiaj z nerwów spac nie mogę...:placz:

Przeciez codziennie te klejnociki ogladam i pucuję 8 razy dziennie.
Smaruje Sudokremem...znam rozmieszczenie każdej plameczki, wiem które jajuszko wieksze i na ktorym wiecej włosków...Moje Ci One są..!!!:evil_lol:
Wstrętna Ciotka[B] bubu[/B] ![/quote]

Togaa ! Jesteś jedyna w swoim rodzaju i za to Cię tak bardzo podziwiamy i kochamy:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']
Przeciez codziennie te klejnociki ogladam i pucuję 8 razy dziennie.
Smaruje Sudokremem.../quote]

Precz z klejnotami !

Togaa, 8 razy mniej do pucowania i 8 razy mniej sudokremu - pomysl ile zaoszczedzisz czasu a bubu wydatkow :diabloti:

A, i szpicunia nie bedzie nagabowana , ani inne panny :multi:

Link to comment
Share on other sites

Jak rozumiem, nie te klejnoty są przeszkodą w życiu Lolusia, tylko podniecenie trwające dużo dłużej niż u zdrowego samca. Nie jest to obojętne dla zdrowie, mogą pojawić się stany zapalne.
Trzeba zrobić z Lolusia wydmuszka dla jego dobra.

Link to comment
Share on other sites

JoSi...juz sie tak nie dzieje...! Nie podnieca się bo nie ma czym, a jezli już to wszystko w normie...

Ja też rozpaczam, ale tyle tylko mogę.....

Gdy suka ma cieczkę /myśle np.o Todze/ to nie ma wiekszego znaczenia czy pies kastrowany czy nie....To problem głowy, nie tylko fizycznych możliwości....Mój bezjajeczny Mikuś molestował kudłatą na równi z jajkownikami....

Ja sie tylko martwię że Lolo sie roztyje , a stawy i łapiny u niego takie sobie...
Bedzie tłustym, bezkształtnym białasem rozwalajacym sie na kanapie z pilotem w garści i oszczekujacym gości piskliwym dziamdzianiem...;)
/teraz szczeka pieknym basem..!/

Mam kilka zdjęc komórkowych Lolkowego łoża. Mogę je przesłać komuś jako mms by je pokazał swiatu...Ja tego technicznie nie potrafię zrobic... .Prosze o pw. w tej sprawie.

Kochany pan "złota rączka" nawet nic nie wziął za robociznę, zadowolił sie napojami chlodzącymi. Nie mógł oderwac oczu od Lolka i cały czas powtarzał z góralskim akcentem..." no ja ni moge, pies w pampersie lota..."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ona03']A petycja w sprawie klejnotów to ile powinna zawierać podpisów :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

Ja się podpisuję, kto jeszcze???
Bubu proszę zostawić klejnoty Lolusia na swoim miejscu:mad::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Ja się podpisuję, kto jeszcze???
Bubu proszę zostawić klejnoty Lolusia na swoim miejscu:mad::evil_lol:[/quote]

No ja oczywiście jako obrońca Lolusiowych klejnotów się podpiszę!!!!! Rzeczywiście psy po kastracji mają nieziemski apetyt, mój zjadał wszystko łącznie z okładkami książek i pudełkiem po proszku - masakra było go upilnować. Już więcej kastrata nie chcę :-(

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f104/kastracja-chemiczna-128623/index3.html[/URL]

jest ratunek dla Lolusia...!!!! [B]bubu...!!!???![/B]:razz:

Ja mialabym co smarować a i racje [B]bubu[/B] byłyby uwzglednione...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']

Mam kilka zdjęc komórkowych Lolkowego łoża. Mogę je przesłać komuś jako mms by je pokazał swiatu...Ja tego technicznie nie potrafię zrobic... .Prosze o pw. w tej sprawie.

[/quote]

I co z tymi fotkami ? Chętnie zobaczę :cool3: Wysyłam pw.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://img387.imageshack.us/img387/3576/dsc00114q.jpg"][IMG]http://img387.imageshack.us/img387/3576/dsc00114q.jpg[/IMG][/URL]

wyżej: zakręcony ogonek Lolusia :lol:
(mam nadzieję że fotki nie za duże)

niżej: łóżeczko Lolusia :)

[IMG]http://img136.imageshack.us/img136/3063/dsc00111fxy.jpg[/IMG]

[IMG]http://img182.imageshack.us/img182/7944/dsc00110.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Cała łąka to [B]Lolusiowe[/B] królestwo ???:lol: Czy ma jeszcze jakieś włości :evil_lol:.

Nie myślałam, że [B]Loluś[/B] będzie się aż tak wylegiwał ;););).
Nawet na podwórko wynoszą mu tronik :evil_lol:.

[B]Togaa[/B] masz jeszcze no to siłę :lol:.

No to teraz zbieramy na koronę bo klejnoty to chyba zostaną :mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Loluś cudny :loveu: I nie tylko łóżeczko ładne, ale też kołderka Lolusiowa w łóżeczku śliczniasta :)

A gdzie jest Bubu? Czyżby się ukrywała przed Komitetem Obrony Lolusiowych Klejnotów (w skrócie KOLK)? Komitet działa. Będzie trzeba to i do Bielska pojedziemy

Link to comment
Share on other sites

Ja też wstępuję do KOLK...:razz:

[B]nika 100[/B] wielkie dzieki za fotki...! Obok "kolorowe" łóżeczko Pepina ale on byl tak zaniepokojony tą eksmisją z sypialni na podest, że nie dał się namówić na leżakowanie....;)
A Lolo ma to w nosie....Gdzie łóżeczko, tam Lolo...!
To juz bedzie Lolusiowy posag ..!;)

Nikt nie zachwyca się ogonkiem Lolusiowym...Od niedzieli takie zmiany...!!!:multi: . Ogon coraz częściej wywija mu sie nad grzbietem jak każdemu,porządnemu psu..;) A pamietam że los ogonka własciwie był przesądzony...Lekarze przypuszczali że obumrze i trzeba go bedzie amputowac...Dlatego tak sie ciesze...!!!:loveu:

Energy...zapraszam serdecznie.!!Przygotuje szturmówki i popytam dziecka o anarchistycznych pogladach jak przygotować demonstrację pod domem bubu....
Ona3, Leni 356 i inne sympatyczki Lola w całości ....bedziecie ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...