Jump to content
Dogomania

Azunia i Kubuś ze schroniska w Chorzowie mają wspaniałe domki!!!


Recommended Posts

Dnia 6.02.2017 o 09:21, Nadziejka napisał:

Kubuniu sciskuniam Podobny obraz

sciskauniam i ciesze ogromnie

zapraszam w odwiedzinka

 na kramik roznosci

 duzy bedzie

 dla kilku biedaczkow

 ogromnie zapraszam do zagladania

 otworze za dni kilka

 

 

Ewciu ślicznie dziękujemy za uwzględnienie Azuni w Twoim bazarku:):)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.02.2017 o 21:39, Mysza2 napisał:

Dziękujemy Kasiu:) Śliczna jest i kochana.

A telefonów zero mimo wyróżnienia:(

Myszko jeśli Azunia jest ogłaszana na OLX, to tam można wybrać opcję Odświeżanie. Jest to chyba lepsze od wyróżnienia, bo wyróżni0one ogłoszenie może spaść i na 20 stronę, a odświeżanie powoduje to, że ogłoszenie jest zawsze na pierwszych stronach.

Może i na innych stronach ogłoszeniowych jest taka opcja.

Śliczna ta Azunia :)

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, elik napisał:

Myszko jeśli Azunia jest ogłaszana na OLX, to tam można wybrać opcję Odświeżanie. Jest to chyba lepsze od wyróżnienia, bo wyróżni0one ogłoszenie może spaść i na 20 stronę, a odświeżanie powoduje to, że ogłoszenie jest zawsze na pierwszych stronach.

Może i na innych stronach ogłoszeniowych jest taka opcja.

Śliczna ta Azunia :)

Eluś dzisiaj jest ostatni dzień wyróżnienia. Od jutra dla odmiany wykupię odświeżanie:)

Z innych portali jest bardzo niewielki oddźwięk.

Obiś miał ogłoszenia tak jak i Azunia na wielu portalach, telefonów było mnóstwo o niego.

Jak poszedł do DS to wyrzuciłam ogłoszenie tylko na OL bo mi się po prostu nie chciało na wszystkich innych.

I telefony się skończyły zupełnie.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Mysza2 napisał:

Eluś dzisiaj jest ostatni dzień wyróżnienia. Od jutra dla odmiany wykupię odświeżanie:)

Z innych portali jest bardzo niewielki oddźwięk.

Obiś miał ogłoszenia tak jak i Azunia na wielu portalach, telefonów było mnóstwo o niego.

Jak poszedł do DS to wyrzuciłam ogłoszenie tylko na OL bo mi się po prostu nie chciało na wszystkich innych.

I telefony się skończyły zupełnie.

 

A ja Elu mialam kilka razy tak ze wyrzucilam olx a telefony i tak byly- bardzo duzo psow znalazlo dobre domy np przez morusek i doadopcji wiec tu nie reguly

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17 lutego 2017 o 14:29, kiyoshi napisał:

A ja Elu mialam kilka razy tak ze wyrzucilam olx a telefony i tak byly- bardzo duzo psow znalazlo dobre domy np przez morusek i doadopcji wiec tu nie reguly

Wiem Izunia, ze Nuka i Orionek tez znalazły domek  przez portal w ktorym było cos z adopcja.

I to był cud!

Link to comment
Share on other sites

29 minut temu, AgusiaP napisał:

Wiem Izunia, ze Nuka i Orionek tez znalazły domek  przez portal w ktorym było cos z adopcja.

I to był cud!

Pewnie doadopcji- z tego portalu dom znalazła też Perełka, sunia be łapki od Gabi79. Żelek z Radys. I wiele innych psów ode mnie. Z tego portalu zwykle piszą ludzie poważnie zainteresowani adopcją- na olx jest multum odpowiedzi (mówię o mailach), ale procentowo znacznie rzadziej kończą sie udaną adopcją:(

Też z portalu psy.pl miałam chętne, fajnie brzmiące domki. No i  bardzo duży odzew mam też z lento.pl i alegratka.pl.

Gumtree kiedyś miał dużą moc- teraz wydaje mi się, że mniejszą. Dla owczarków świetny jest owczarki.eu- baaardzo duży odzew.

Czasem ogłaszam jednocześnie ok. 50 psów, więc prowadze takie swoje statystyki. Chociaż przyznaje, że moje statystyki głównie dotyczą kontaktów mailowych....nie wiem jak to się rozkłada telefonicznie:(

 

Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Mysza2 napisał:

A o Azunię z żadnego portalu odzewu nie ma:(

na gumtree ma 62 wejścia, na OLX 422, a i tak nic z tego na razie

Myszka- nie możesz tak patrzeć ....nie ilość się liczyć a jakość;) niech jeden telefon będzie- tylko 1 i aż 1:) taki sensowny, cudowny domek na zawsze:)

Wierze w to, że na Azunie ktoś czeka, tylko nie można się zniechęcac, naprawde trezba ciągle ogłoszenia dorabiać, odświeżać. Ja to już nie raz przerabiałam- np. Forest z Olkusza! dwa lata jego ogłoszenia odświeżałam, dorabiałam- i znalazł dom:) :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

super ogłoszenia:) Elu- na niektórych portalach możesz co drugi dzień odświeżać, wtedy ogłoszenia znów wskakują na góre (np. na lento, alegratce, przygarnijzwierzaka)

Trzymam kciuki! Piękne zdjęcie wybrałaś z tym usmiechem zabkowym:)

Tam gdzie się nie da odświeżać, to będę usuwać i robić nowe:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...