Jump to content
Dogomania

Azunia i Kubuś ze schroniska w Chorzowie mają wspaniałe domki!!!


Recommended Posts

3 godziny temu, kiyoshi napisał:

Wlasnie teklamuje Azuni na facebooku

Ale- nie ma w tekscie ogloszen wieku suni:(

I czy wiadomo cos jak reaguje na KOTY?

Izunia w myślach mi czytasz, bo ja właśnie chciałam Cię o to poprosić (bo mu nie FB-kowe)

Ślicznie Ci dziękujemy:)

Azunia ma ok 4 lat.

U Kasi jest w domu z kotem i jest ok, ale na dworze obcego uciekającego to na pewno pogoni.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Mysza2 napisał:

Izunia w myślach mi czytasz, bo ja właśnie chciałam Cię o to poprosić (bo mu nie FB-kowe)

Ślicznie Ci dziękujemy:)

Azunia ma ok 4 lat.

U Kasi jest w domu z kotem i jest ok, ale na dworze obcego uciekającego to na pewno pogoni.

 

Elu, ja Azunie podesłałam Pani, która przez fb szuka dokładnie takie suni jak Azunia! Byłam pierwsza:) i od razu Azunie pokazałam, ale wiadome...na fb wielka konkurencja i już kilka innych suniek też ktoś zaproponował:( Pani napisała tylko, ze zapisuje Azunie na liste faworytów...

A dom super, pod Krakowem z drugim psem i kilkoma domowymi kotami....zobaczymy:)

 

Wyróżniłam przed chwilą Azuni ogłoszenie na olx....mam nadzieje, że mnie nie wyklniecie...ale zamieniłam na Wrocław...

Z Krakowa i Katowic ptaktycznie zerowy odzew...a do Wrocławia np. Obiś pojchał, więc, kto wie;) Może być tak na 1-2 tygodnie?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, kiyoshi napisał:

Elu, ja Azunie podesłałam Pani, która przez fb szuka dokładnie takie suni jak Azunia! Byłam pierwsza:) i od razu Azunie pokazałam, ale wiadome...na fb wielka konkurencja i już kilka innych suniek też ktoś zaproponował:( Pani napisała tylko, ze zapisuje Azunie na liste faworytów...

A dom super, pod Krakowem z drugim psem i kilkoma domowymi kotami....zobaczymy:)

 

Wyróżniłam przed chwilą Azuni ogłoszenie na olx....mam nadzieje, że mnie nie wyklniecie...ale zamieniłam na Wrocław...

Z Krakowa i Katowic ptaktycznie zerowy odzew...a do Wrocławia np. Obiś pojchał, więc, kto wie;) Może być tak na 1-2 tygodnie?

No co Ty Izunia, za co Cię mamy wyklinać:)

Bardzo dziękujemy i za polecenie na FB i za wyróżnienie:)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Mysza2 napisał:

No co Ty Izunia, za co Cię mamy wyklinać:)

Bardzo dziękujemy i za polecenie na FB i za wyróżnienie:)

Pani na fb patrzyłam...nadal szuka:( a mogła chociaż dać szanse i zadzwonić o Azunie, podjechać:( no nic- nie zmusze:(

Wrzuciłam też Azunie na grupe ogólną fb _Kundelki w potrzebie

Na olx Wrocławskim póki co 0 odsłon:(jak do jutra się nie ruszy, zmienie na Kraków....

No nic- trzeba szukać dalej i sie nie poddawać, co nie dziewczyny?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, kiyoshi napisał:

Pani na fb patrzyłam...nadal szuka:( a mogła chociaż dać szanse i zadzwonić o Azunie, podjechać:( no nic- nie zmusze:(

Wrzuciłam też Azunie na grupe ogólną fb _Kundelki w potrzebie

Na olx Wrocławskim póki co 0 odsłon:(jak do jutra się nie ruszy, zmienie na Kraków....

No nic- trzeba szukać dalej i sie nie poddawać, co nie dziewczyny?

No pewnie, że tak Izuniu:)

Ja też zmieniam co jakiś czas, a to na Katowice, a to na Sosnowiec.

Jutro jesteśmy umówione na poadopcyjną u Kubusia:)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, kiyoshi napisał:

Pani na fb patrzyłam...nadal szuka:( a mogła chociaż dać szanse i zadzwonić o Azunie, podjechać:( no nic- nie zmusze:(

Wrzuciłam też Azunie na grupe ogólną fb _Kundelki w potrzebie

Na olx Wrocławskim póki co 0 odsłon:(jak do jutra się nie ruszy, zmienie na Kraków....

No nic- trzeba szukać dalej i sie nie poddawać, co nie dziewczyny?

Przepraszam że u Azy :) ale mogłabyś wrzucić Iza na jakąś grupę na fb Mufkę? Na kundelki czy gdzie tam? Bo ja nie potrafię :( Jakoś tylko udostępniać umiem :)

Link to comment
Share on other sites

Byłyśmy z Agusią dzisiaj na wizycie poadopcyjnej u Kubusia:):)

Takich domków i takich ludzi to życzymy wszystkim psiakom:)

Kubusia bardzo kochają z ogromną wzajemnością, zresztą jak go nie kochać jak to sama słodycz nie pies.

Nie ma z nim żadnych problemów. Lgnie do swoich Pańciostwa i odwdzięcza się całym sobą za to że ma kochający dom.

Państwo mają mnóstwo cudnych zdjęć na swoim aparacie, gdzie Kubuś prezentuje się ślicznie.

Mamy obiecane, że je nam prześlą na maila.

A my mamy nie takie ładne, ale co mamy to dajemy:)
Kasiu, Państwo prosili o przekazanie najserdeczniejszych pozdrowień dla Ciebie i podziękowań za opiekę nad Kubusiem:)

 

Kubuś wdzięczy się do Agusi

100_6373.JPG

100_6374.JPG

100_6375.JPG

100_6376.JPG

100_6377.JPG

 

A tu u kochanej Panci na kolankach

100_6378.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...