Jump to content
Dogomania

Szczeniaki ze wsi. BĄBEL w DS, Łezka ZOSTAJE z nami !


Recommended Posts

oj to niedobrze... Czy lekarz stwierdził, że z tą łapką trzeba sie skonsultować z ortopedą czy sama stwierdziłas, że nie ma co zwlekać z diagnozą? Oby to rzeczywiście nie było nic poważnego. Prześlij mi swój nr konta to przeleję jakąś kwotę na potrzeby maluchów. Trzeba chyba zaprosić dogomanię do Bąbelków.

Link to comment
Share on other sites

Trzeba uważać na to "zatkanie" robakami. w zeszłym roku przerabiałam taki przypadek. Piesek tak się zatkał robakami że był o krok od śmierci, usg wykazało ogromny korek z robali w jelicie, który ni jak nie chciał opuścić brzuszka. Pomogłą parafina no i oczywiście interwencja lekarza i zaaplikowane leki.

Link to comment
Share on other sites

Spoko, były wczoraj kupy i to bez robali. Dzisiaj trzeci etap odrobaczania.

Mój lekarz ( dotychczas była młoda lekarka) obmacał prawą nóżkę Małej i powiedział, że łękotka jest w innym miejscu niż należy.

Sprawa operacyjna. Ale on nie jest ortopedą, może się mylić.

Do ortopedy idziemy dziś wieczorem, on powie więcej. I mam nadzieję, że jego diagnoza będzie bardziej optymistyczna.

Aldrumko, suczka jest biało-czarna. Jest to piesek dla kociarzy. Bo nie to, że mała to jeszcze ma koci pyszczek, to znaczy taką krótką (ale nie płaską) kufę.

Wyjeżdżamy na długi weekend. Zrobię na wsi bardziej sensowne zdjęcia.

Myslę, że pieska można już ogłaszać. Suczki, niestety, nie.

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam witaminki i mały zapasik podkładów, bo jest w Rossmannie zniżka.

1 tabletka na 3 kg masy ciała, więc będę dawała po pół.

a1efb30394d54b66gen.jpg

Mam juz książeczki. Jeszcze bez imion.

Na brata mówię Bąbel, a na siostrę Łezka. Ale jeśli macie inne propozycję to jestem otwarta.

b34ef9cbbc0ccf79gen.jpg

Link to comment
Share on other sites

Streszczam się, bo zaraz wyjeżdzamy na wieś. Byłam z Małą u ortopedy. Dr Piotr Kowalczyk/klinika na Gagarina.

Zrobiono RTG. Wynik: w prawej łapce zwichnięcie rzepki na stronę przyśrodkową III stopnia w PKM. Rehabilitacja w moim wykonaniu i ponowna wizyta za 4 miesiące.

Teraz jest za młoda, żeby cokolwiek robić. Być może w przyszłości operacja.

Jak wrócę to wkleję opis i RTG.

Życzę Wszystkim miłego weekendu i do zobaczenia za parę dni :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...