Jump to content
Dogomania

KAROLCIA zauroczyła wspaniałych ludzi i już jest szczęśliwa w DS


Gabi79

Recommended Posts

23 godzin temu, Nadziejka napisał:

  kiyoshi to ja teraz wplacam ku Tobie  20 zl z kramiczku , za ksiazki kt kupila ciocia smilea

pozdrawiam

 

wpłynęlo 20 zł z tych ksiązek, ale Nadziejko, tam jeszcze są pieniązki za cegiełki więc chyba lepiej jak rozliczymy całość bazarku dobrze? czyli wpływ całej kwoty z bazarku na moje konto (chociaż w sumie już wszystko jest, ale trzeba by to zsumować i wtedy jak potwierdze- mam nadzieje że mnie rozumiesz:))

Link to comment
Share on other sites

Razem z Karolcią pozdrawiamy poweekendowo. Kąpiel nasza sunia zniosła bardzo dobrze, jak na swój chyba pierwszy raz, była grzeczna i cierpliwa. Szampon musiałam wmasować w nią i chwilę odczekać, aby dobrze pokrył skórę.Jak na razie skóra wygląda na odżywioną, nie jest sucha. Dzisiaj Karolcia została zaszczepiona, uzgodniłam, że sterylizację będziemy umawiać na za ok. 3 tygodnie. U weta, jak i w samochodzie dziewczynka była bardzo spokojna.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, szafirka napisał:

Razem z Karolcią pozdrawiamy poweekendowo. Kąpiel nasza sunia zniosła bardzo dobrze, jak na swój chyba pierwszy raz, była grzeczna i cierpliwa. Szampon musiałam wmasować w nią i chwilę odczekać, aby dobrze pokrył skórę.Jak na razie skóra wygląda na odżywioną, nie jest sucha. Dzisiaj Karolcia została zaszczepiona, uzgodniłam, że sterylizację będziemy umawiać na za ok. 3 tygodnie. U weta, jak i w samochodzie dziewczynka była bardzo spokojna.

Bardzo dziękuje Haniu za te wszystkie dobre wieści:)

Musisz napisać ile mam Ci oddać za wizyte u weta:) :)

Sterylizacja za 3 tygodnie to byłoby SUPER! :) OBY DO TEGO CZASU CHOĆ TROCHĘ SCHUDŁA:)

a jak kontakty z psami? dogaduje się już z Olinkiem?

Link to comment
Share on other sites

Ja tez dziekuje za tak ogromna pomoc :)

Mysle skad wytrzasnac na sterylizacje czy moze ktos pomoc mi i napisac jak dziala ta skarpeta sterylizacyjna?Gdzies kiedys widzialam

Czy sadzicie ze moglabym ich prosic o wsparcie? Bo to troszke wyniesie a u suni daklarscji jak na lekarstwo

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Gusiaczek napisał:

Najlepiej gdyby wystąpił ktoś, kto ma stałą deklarację w Skarpecie, można też zwrócić się do Klubu Wytrwałych Baloniarek

dziękuje Gusiaczku za sugestie:) :)

Mam nadzieje, że zagląda tu ktoś kto ma deklaracje w skarpecie i mógłby zgłosić tam Karolcie, będe ogromnie wdzięczna!

A jak mogę znaleźć ten Klub Wytrwałych Baloniarek?

 

Bardzo liczę na Waszą pomoc......

Link to comment
Share on other sites

Kciuki za sunienke sciskam mocno moooocno

Wyslalam teraz 30 zlociszkow

 od cudnej  cioci bakusiowej  dziekuje ciociuniu bakuniowa za wszelka pomoc dziekuje

plus  niespodzianeczke od mojego skarba

prosze serduszko o potwierdzonko

 z kramiku uzbieralismy dla Karolinki 70 zl

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mogę zgłosić Karolcię do sterylki. Wpłacam od bardzo dawna,a korzystałam chyba tylko raz z dotacji.

Trzeba podać mi dane jakie potrzebne są do zgłoszenia. podane są na pierwszej stronie Akcji sterylizacji.

 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Poker napisał:

Ja mogę zgłosić Karolcię do sterylki. Wpłacam od bardzo dawna,a korzystałam chyba tylko raz z dotacji.

Trzeba podać mi dane jakie potrzebne są do zgłoszenia. podane są na pierwszej stronie Akcji sterylizacji.

 

Jezu, Poker, tak bardzo, bardzo Ci dziękuje :) :) :)

Ustale z szafirką wszystkie szczegóły i prześle do Ciebie

 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Nadziejka napisał:

Kciuki za sunienke sciskam mocno moooocno

Wyslalam teraz 30 zlociszkow

 od cudnej  cioci bakusiowej  dziekuje ciociuniu bakuniowa za wszelka pomoc dziekuje

plus  niespodzianeczke od mojego skarba

prosze serduszko o potwierdzonko

 z kramiku uzbieralismy dla Karolinki 70 zl

 

Nadziejko kochana, wpłynęło dziś 30 zł za książeczkę plus 10 zł z podpisem że od Twojego syna:) Wyściskaj go mocno i podziękuj ślicznie! dobre to Twoje dziecko:)

Dziękuje!

Potwierdzam więc wpływ całej kwoty z bazarku Nadziejki- 70 zł

i osobno 10 zł od synka;)

Link to comment
Share on other sites

Ale Karolcia ma super wybieg:) :)

I jakie doborowe towarzystwo:) ta poza rozłożonej na trawie damy- bezcenna:)

Jutro zwrócę Ci za weta:) i chyba zadzwonie na chwile by dopytać o tą sterylkę, by mieć wszystkie dane do Akcji Sterylizacji:)

Szafirko, a czemu Karolcia była szczepiona też na wścieklizne? przecież miała to szczepienie 14 kwietnia w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

O 10.05.2016 o 23:59, Poker napisał:

Ja mogę zgłosić Karolcię do sterylki. Wpłacam od bardzo dawna,a korzystałam chyba tylko raz z dotacji.

Trzeba podać mi dane jakie potrzebne są do zgłoszenia. podane są na pierwszej stronie Akcji sterylizacji.

 

Z tego co wyczytałam na stronie tej akcji, to żeby zgłosić sunie, trzeba podać:

- koszt

- miejsce zabiegu

- link do wątku

 

dlatego szafirko- prośba do Ciebie o podanie adresu gabinetu gdzie sunia będzie sterylizowana i kosztu tego zabiegu. sądze, że im szybciej ją zgłosimy tym lepiej...

Dziekuje::)

 

Przelałam też dzisiaj pieniażki za weta na koszto szafirki (60 zł).

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, szafirka napisał:

Ojej! Umknęła mi ta wścieklizna, jakoś zakodowałam sobie, że pełen pakiet trzeba :( 

nic się nie stało, byle tylko suni nie zaszkodziło:(

Szafirko, to prosze jak tylko ustalisz z wetem koszt tej sterylki to podaj nam.

Nie wiem na ile dni/tygodni wprzód trzeba zabieg zgłaszać do AKCJI? Poker- może się orientujesz jak długo trwa rozpatrzenie prośby? bo w przypadku Karolci cena sterylki będzie zależała od jej wagi, a nam przeciez zależy by kilka kilo sunia zrzuciła przed zabiegiem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...