Jump to content
Dogomania

Ocalmy Sonię przed dziką samotnością.


Recommended Posts

Ewa Marta znasz mnie i wiesz ze dla Soni zrobie wszystko aby było jak najlepiej. Nie martw się tą obrożą i kleszczami, doceniam że tez bardzo chcesz aby Sonia była zdrowa i szczęśliwa.  zrobimy tak aby było dobrze.

Co do behawiorystki to wiem, ze ta Pani nie prowadzi oficjalnie zarejestrowanej działalności, nie ma zatem swojej strony. Ja oczywiście znam jej dane  ale nie jestem upoważniona do ich publikacji , zresztą dane osób prywatnych podlegają ochronie. To była Pani, którą ktoś mi polecił, sprawa okazała się niewypałem o osoba polecająca zabrała również stamtąd swojego psa. Nie wiem tez czy ta Pani jest wykształcona w kierunku behawioryzmu zwierzat ( czy tylko tak się przedstawia ) i jaki jest poziom tego wykształcenia, bo tak jak powiedziałam była z polecenia. Zaufałam jej może zbyt pochopnie. Chciałąbym tę sprawę już pozostawić i nie wracać do tematu.

Lilu chce Ci podziękować bardzo  za to, że wzięłaś pod opiekę moją Soniulkę i ze mogę  widzieć ja taką całkiem normalną, to szczęście dla mnie i ukojenie mojej duszy, bo bardzo chciałąm aby tak to wyglądało.  Wierze żę wszystko teraz poleci jak z górki, potrzebujemy tylko czasu. Dajesz Soni dobrą, pozytywną energie i spokój, to bezcenne i musi zaowocować.

Dziękuje też Pauli ( już telefonicznie to uczyniłam wcześniej ) , bo to ona przez te półtora roku dała Soni porządne podwaliny tego co widzimy i co jest dzisiaj. Sonia przy Pauli i jej rodzinie nauczyłą się podstaw zaufania do człowieka i dzisiaj to procentuje. Paulina jest i była bardzo zaangażowana w pomoc dla Soni, ale zabrakło w Glee trochę czasu na ogarnięcie wszystkiego na idealnym poziomie.  Psy nierzadko  chore,  stare i z problemami i każdy potrzebujący pomocy, szczeniory które trzeba wychować i nauczyć, to wszystko to czas, praca, czas praca i tak wkoło i taka jest codzienność u Pauli w Glee. Paula dziękuję Ci i chłopakom za to co dotychczas dla Soni zrobiliście.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Patrząc na te zdjęcia, to trudno uwierzyć, że to pies z problemami. Zmiana lokum bardzo dobrze jej zrobiła :)

Za aprobatą deklarowiczów Huzara, który ma już swój wymarzony dom i dzięki Usiata, która podglądała Sonię, przelałam dzisiaj na konto skarbnika Soni 200,00 zł.

Po pojawieniu się tej kwoty na koncie, bardzo proszę o potwierdzenie jej otrzymania na wątku Huzara.

Dołożyłam dla Soni 100,00 zł ze środków pozostałych po mojej podopiecznej Majuni, która także szczęśliwie grzeje doopinke w swoim DS. Również proszę o potwierdzenie na wątku.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Elik i Usiata Dziekuję bardzo. potwierdze jak tylko pieniazki wpłyna . Dziękuje Wam wszystkim za pomoc i za wsparcie. Dzis zakupiłam dla Soni karme na jakies dwa miesiace wystarczy, pojechał juz do Lilu,  koszt około 119zł , paragon wstawie później bo padam juz teraz na twarz, Do jutra.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, doris66 napisał:

Elik i Usiata Dziekuję bardzo. potwierdze jak tylko pieniazki wpłyna . Dziękuje Wam wszystkim za pomoc i za wsparcie. Dzis zakupiłam dla Soni karme na jakies dwa miesiace wystarczy, pojechał juz do Lilu,  koszt około 119zł , paragon wstawie później bo padam juz teraz na twarz, Do jutra.

Paragon wkleisz, jak będziesz miała czas. Teraz najważniejszy odpoczynek. Stres jest wykańczający, a tego ostatnio niestety Ci nie brakowało.

Link to comment
Share on other sites

Sonia umie się cieszyć.........i cieszy się na widok człowieka, a konkretnie to cieszy się na widok LILUtosi. Jak ją zobaczy po nocy albo po powrocie do domu  to kręci dupcią  z radości  że mało jej nie odpadnie. To bardzo dobrze wróży na przyszłość.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, doris66 napisał:

Sonia umie się cieszyć.........i cieszy się na widok człowieka, a konkretnie to cieszy się na widok LILUtosi. Jak ją zobaczy po nocy albo po powrocie do domu  to kręci dupcią  z radości  że mało jej nie odpadnie. To bardzo dobrze wróży na przyszłość.

Wzrusza mnie ta suczynka bardzo:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...