Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy Kasandra


Recommended Posts

Godzinę temu, Ziutka napisał:

Niunia, dopisz do rozliczenia :

podkłady 3 paczki po 9,90 = 29,70

karma dolina noteci 6 saszetek po 5,50 = 33,00

zabawka = 39,00

smaczków nie dopisujemy

za groma nie mogę znaleźć paragonu :( wszystko w pośpiechu robimy, albo gościu nie włożył do torby, albo gdzieś mam w swojej (wsio wysypałam i nadal znaleźć nie mogę) :(

paragon był chyba w tej torbie ze smaczkami co zostawiłaś na stoliku pod parasolem

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Kejciu napisał:

chyba pierwszy raz będziemy zmuszone poprosić o deklaracje pomocy.... bardzo chciałybyśmy mu pomóc :(

Nie mogą dużo :(...

Tylko 20 zł/mc.

Niech to będzie skromny początek deklaracji...

Serce mi pęka  jak patrzę na Gucia :(...

Link to comment
Share on other sites

Biedny Alfred.  Biedne wszystkie psy,  które są mieszkańcami schronisk,  nie zasługującymi na nazwę,  kojarzącą się  z bezpieczeństwem.  Tak dużo  u nas jest takich miejsc.... Teraz zaangażowałam się  w pomaganie Dredzi z zamojskiego schroniska.  Niby jest sporo lepsze,  niż  to w Ch.,  ale stan Dredzi  - fatalny  :(.    

Link to comment
Share on other sites

Nadrobiłam zaległości wątkowe. Żal ściska serce na widok Gucia. Ten psiak nie nadaje się do adopcji, ale ten kot tricolor jak najbardziej. Szkoda, że brak sensownych chętnych na adopcje, bo takie "trzymanie" w DT tylko generuje koszty i uniemożliwia pomoc innym. Lecę poczytać wątek Alfreda. Skradł moje serce.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Piromanka napisał:

Nadrobiłam zaległości wątkowe. Żal ściska serce na widok Gucia. Ten psiak nie nadaje się do adopcji, ale ten kot tricolor jak najbardziej. Szkoda, że brak sensownych chętnych na adopcje, bo takie "trzymanie" w DT tylko generuje koszty i uniemożliwia pomoc innym. Lecę poczytać wątek Alfreda. Skradł moje serce.

Witaj Piromanko :) dzieje się u nas troszkę co ?:D

Oj tak Koko jak najbardziej nadaje się do adopcji.

Dzisiaj byłam u weta - zmniejszamy dawkę encortonu na 1 tabl co dwa dni - nadal wyrywa sobie sierść pokazałam dzisiaj pukiej doktorowi - powiedział że albo ona nietypowo lnieje takimi puklami albo może mieć jakiś uraz kręgosłupa i może ją boli i się wylizuje albo może mieć np.śrut - dobrze by było zrobić RTG.... ale narazie nie mamy za co.

Link to comment
Share on other sites

Ciotki, czy chcecie żeby zrobić mini bazarek? Nie mam rzeczy do sprzedania, ale mogę sprzedać swoje umiejętności, a mianowicie coś dla słodkolubnych łasuchów. Mogę wykonać ciasto - deser, obłędny smak. Naturalne składniki, wszystko ekologiczne. Zero amatorki, pełna profeska, takie jak robimy (moja szanowna rodzicielka i ja) na oficjalne uroczystości, śluby, komunie, imieniny itp.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

43 minut temu, Piromanka napisał:

Ciotki, czy chcecie żeby zrobić mini bazarek? Nie mam rzeczy do sprzedania, ale mogę sprzedać swoje umiejętności, a mianowicie coś dla słodkolubnych łasuchów. Mogę wykonać ciasto - deser, obłędny smak. Naturalne składniki, wszystko ekologiczne. Zero amatorki, pełna profeska, takie jak robimy (moja szanowna rodzicielka i ja) na oficjalne uroczystości, śluby, komunie, imieniny itp.

WOOW byłoby super!!!!

a odbiór w jakim mieście ?

Link to comment
Share on other sites

O ‎2016‎-‎08‎-‎14 o 23:50, Ziutka napisał:

Niunia, dopisz do rozliczenia :

podkłady 3 paczki po 9,90 = 29,70

karma dolina noteci 6 saszetek po 5,50 = 33,00

zabawka = 39,00

smaczków nie dopisujemy

za groma nie mogę znaleźć paragonu :( wszystko w pośpiechu robimy, albo gościu nie włożył do torby, albo gdzieś mam w swojej (wsio wysypałam i nadal znaleźć nie mogę) :(

zanotowane ;)

Link to comment
Share on other sites

zamówiłam podkłady dla Pepsi 71,69zł z wysyłką na allegro.
Pepsi coraz częściej sama wychodzi na balkon - wieczorami kładzie się na płytkach i podziwia. Jak wracam z pracy a rodzice są już w domu i idę to wiernie razem z moimi psami czeka na balkonie i bardzo się niecierpliwi latając z zabawką w pysku dopóki nie wejdę - wtedy oczywiście jest aria i Saby i Pepsi i latanie a chwilę potem wycofanie - i dopiero aż jemy obiad Pepsi wychodzi i prosi aby coś spadło ze stołu :D

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Kejciu napisał:

jasne jasne :) dlatego zapytałam :D

bardzo Ci dziękujemy za pomoc :***** ale to bardzo!!!!!

a jakie ciacha do wyboru ?:D

Tak na prawdę może być wszystko, czego dusza zapragnie.

Ale na bazarek zaproponuję jedno konkretne. Coś specjalnego. Jak tylko spróbowałam, stało się jednym z moich absolutnie ulubionych.

Wieczorem wystawię bazarek.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Piromanka napisał:

Tak na prawdę może być wszystko, czego dusza zapragnie.

Ale na bazarek zaproponuję jedno konkretne. Coś specjalnego. Jak tylko spróbowałam, stało się jednym z moich absolutnie ulubionych.

Wieczorem wystawię bazarek.

Czekamy z niecierpliwością :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, mdk8 napisał:

znalazłam na FB taki wpis :

Z początkiem lipca Orzeszek pojechał do Domu Tymczasowego z możliwością zostania na stałe, czas pokaże :) "

Bardzo się cieszę  bo leżał mi Orzeszek na serduchu :)

tak pytałam wolontariuszkę wczoraj i powyżej pisałam o tym - ale dalszych wieści nie ma czy został w DT na DS lub czy znalazł dom. NIkt tego nie sprawdza niestety :( a my niewiele możemy na ten temat pisać z wiadomych względów :(

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Piromanka napisał:

Tak na prawdę może być wszystko, czego dusza zapragnie.

Ale na bazarek zaproponuję jedno konkretne. Coś specjalnego. Jak tylko spróbowałam, stało się jednym z moich absolutnie ulubionych.

Wieczorem wystawię bazarek.

już mi ślinka cieknie ;D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...