Jump to content
Dogomania

Dom Tymczasowy Kasandra


Recommended Posts

37 minut temu, Ziutka napisał:

Dlatego jesli tylko możemy to zabieramy psiaki od nich - teraz niestety finanse nam na to nie pozwalają :(

ale i tak czeka nas niedługo wyprawa bo musimy zawieźć ciastka i już się boję tego co zobaczymy....

Link to comment
Share on other sites

Zrobiło się smutno -  zawsze jakakolwiek wieść o Ch napawa nas mega smutkiem:(

 

to teraz może nadrobię troszkę zaleglości :)

u nas nie można się nudzić :) Każde zwierzątko jest edukowane wg. zainteresowań :)

poniżej Ewcia pobierająca nauki z dziedziny przyrody :)

 

 

dt.jpg

dt1.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Hera strasznie lnieje - sierść wychodzi pęczkami ale chyba nas to nie dziwi dostala lepsze" normalne " jedzenie to i organizm zrzuca sierść. Niestety nie da się wyczesać na każdą próbę dotknięcia ją grzebieniem aż wyje tak jakby z bólu albo ma złe skojarzenia...

 

he.jpg

he1.jpg

he2.jpg

he3.jpg

he4.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zapisuję sobie wątek, zawsze wiedziałam, że z Was są dzielne dziewczyny i robicie mega dużo - ale że aż tyle i w takim tempie, to nie wiedziałam! :) Jeśli będę jeszcze przed lipcem robić jakiś bazarek, to na pewno o Was będę pamiętać. Mam nadzieję, że coś uda mi się zmajstrować, ale muszę pomyśleć z czego hihi ;)

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, gluchypies napisał:

Zapisuję sobie wątek, zawsze wiedziałam, że z Was są dzielne dziewczyny i robicie mega dużo - ale że aż tyle i w takim tempie, to nie wiedziałam! :) Jeśli będę jeszcze przed lipcem robić jakiś bazarek, to na pewno o Was będę pamiętać. Mam nadzieję, że coś uda mi się zmajstrować, ale muszę pomyśleć z czego hihi ;)

dziękujemy - zostań z nami :)

narazie mamy zastój w " robieniu " hehe bo pieczemy, wysyłamy ogłoszenia, robimy dekupaż :D ale już mamy coś pokombinowane i może niedługo jakiś nowy tymczasowicz się pojawi :D śledźcie nas :D

Link to comment
Share on other sites

O 1.06.2016 o 08:52, Marysia O. napisał:

Jejku, co się stało Jolu, coś poważnego? :( Oczywiście trzymam kciuki i przesyłam ciepłe myśli w Waszym kierunku.

Anaplazmoza :(.

To poważne, ale były sugestie, że może to być zapalenie wątroby, a to w jej wieku (12) byłoby wielkie zagrożenie.

Dwie noce przyjeżdżało pogotowie, okładaliśmy ją mrożonkami, dostawała i nadal dostaje kroplówki.

A wszystko przez kleszcze :(.

OSTRZEGAM: FRONTLINE JEST NIESKUTECZNY!

Moja (od teraz) wetka powiedziała, że najlepiej foresto + advantix. Bravecto może jest skuteczne na babeszjozę, ale na inne choroby (np. anaplazmozę) już nie.

Cytat z ulotki:

Pasożyty muszą rozpocząć żerowanie na organizmie gospodarza, aby wejść w kontakt z substancją fluralaner, z tego względu nie można wykluczyć ryzyka wystąpienia choroby przenoszonej przez pasożyty. (Nie mogę zlikwidować koloru).
Dziękuję Wam za kciuki - pomogło :)!
 
Teraz ja trzymam za Waszych podopiecznych.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...