Jump to content
Dogomania

Edi - mój springerek ;)


Paulina94

Recommended Posts

O 7.06.2016 o 20:34, majoka napisał:

Ostatnio był taki motyw z bokserką. Babka kupiła szczenię do swojej hodowli, suczka nie spełnia oczekiwać wystawowych i próbowała ją na olx pchnąć. Dodam, że sunia ma mniej więcej rok.

wcale takie sytuacje nie należą do rzadkości,znam pełno taki osób,jak pies nie nadaje się na wystawy od razu na sprzedaż jest

Link to comment
Share on other sites

Ale to takie trochę przedmiotowe traktowanie psa... "Albo będzie zdobywać medale i rodzić dużo szczeniąt albo wypad". Ale już na przykład jak zadzwonisz i zapytasz o cenę (bo nie oszukujmy się, ale psy są drogie i jest różnica czy trzeba na niego wyłożyć 1,5 tysiąca czy 8 tysięcy) to część hodowców się obrazi, że zadajesz takie pytania bo przecież zwierzę to nie rzecz i cena nie powinna według nich mieć aż takiego znaczenia. Hipokryzja :/

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ostatnio usłyszałam od jednej hodowczyni "jak planujesz miot i nie chcesz zostawić sobie szczeniaka to kryj byle jakim psem aby coś zarobić , a jeśli chcesz coś zostawić to kryj najlepszym" xd  to była rada od wieloletniej hodowczyni dla raczkujacej dopiero zaczynajacej , wchodzącej w ten świat... ręce nogi i cycki opadają...

Link to comment
Share on other sites

O 13.06.2016 o 11:04, Paulina94 napisał:

Ale to takie trochę przedmiotowe traktowanie psa... "Albo będzie zdobywać medale i rodzić dużo szczeniąt albo wypad". Ale już na przykład jak zadzwonisz i zapytasz o cenę (bo nie oszukujmy się, ale psy są drogie i jest różnica czy trzeba na niego wyłożyć 1,5 tysiąca czy 8 tysięcy) to część hodowców się obrazi, że zadajesz takie pytania bo przecież zwierzę to nie rzecz i cena nie powinna według nich mieć aż takiego znaczenia. Hipokryzja :/

tez mnie to rozwala :D nie ogarniam co jest zlego w pytaniu o cene...przeciez to jest bardzo istotna kwestia, a teksty o tym ze"nabywcy powinno zalezec na innych rzeczach a nie na cenie" sa dla mnie tak pozbawione logiki, ze nawet nie chce mi sie klocic z tymi hipokrytami, jak widze na fejsie ze znowu cisna po jakims czlowieku ktory osmielil sie zadac to pytanie pod zdjeciem szczeniat. A potem wielkie zdziwienie i oburzenie ze ludzie kupuja szczeniaki od "hodowcow" z innych stowarzyszen. Tam pewnie malo kto ma pretensje, ze zostal zapytany o cene. Nic dziwnego ze przez wielu ludzi spoza kynologicznego swiata hodowcy uwazani są za snobow i wariatow.

 

wcale takie sytuacje nie należą do rzadkości,znam pełno taki osób,jak pies nie nadaje się na wystawy od razu na sprzedaż jest

dla mnie to jest slabe strasznie. Hipokryzja traci bardzo

Link to comment
Share on other sites

Ja sobie postanowiłam, że będę biegać wtedy jak nie będę kończyć pracy o 21 :P

Grafik na lipiec mam bardzo fajny - dzięki temu, że mam prawie same dwunastki to mam 16 dni wolnych :)

Pod koniec lipca przyjeżdża moja rodzinka w odwiedziny :)

Link to comment
Share on other sites

O 25.06.2016 o 21:28, Oscar Patric napisał:

Ja muszę się "zadowolić" spacerkami

Spacery też są fajne :)

12 godzin temu, klaki91 napisał:

Ja sporo biegam, nawet ostatnio wzielam udzial w zorganizowanym biegu :D 10 km zrobilam w 53:02 minuty, bylam z siebie taka dumna :)

To gratulacje :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...