Jump to content
Dogomania

rekawica Econetti


asher

Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja jestem bardzo sceptycznie nastawiona do wszelkiego typu nowosci co to same z siebie dzialaja prawie cuda ;)
Uzywam tej rekawicy od 4 dni i w zasadzie nie mam sie do czego przyczepic...
Uzywam jej glownie na mokro, zwierzakom podoba sie myziane a futra wygladaja niezle.
Byc moze po dluzszym stosowaniu pokusze sie o bardziej entuzjastyczna opinie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Na temat rękawic już się tu kiedyś wypowiadałam. Teraz chciałam podzielić się z Wami moją opinią na temat mydełka Econetii. Jest naprawdę bardzo, bardzo wydajne. Od dwóch miesięcy stosuje je regularnie do prania 3 rękawic + jedno pranie całej akitki ;) i nadal w ręku pozostaje mi 1/3 kostki :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tebusa']Ja z mojej rękawicy jakoś tak.... hmm myślałam że będzie lepsza... natomiast mój znajomy dla którego brałam drugą jest bardzo zadowlony, więc może to po prostu ja mam takie wymagania :P[/quote]

No wlasnie...
Ja tez chyba wiecej sie po niej spodziewalam;)

Link to comment
Share on other sites

To ja mam jedno pytanie. Piszecie, że włos staje się miękki i jedwabisty. A co z psami szorstkowłosymi, których włos musi pozostać suchy i twardy? Jestem na etapie kupowania szamponu, bo zbliża się niebezpieczny okres (mój pies potrafi "wyperfumować" się nawet codziennie, więc zużywam duże ilości szamponu) i tak trafiłam na wasze opinie. Nie mogę się tylko doczytać, czy ktoś używa tej rękawicy do psa szorstkowłosego.

Link to comment
Share on other sites

Podstawowa funkcja rękawicy to czyszczenie sierści i skóry bez użycia szamponu. Ja stosuję mydełko Econetti.
Wydaje mi się że do szorstkowłosych też się nadaje.
Ja używam rękawicy do czyszczenia dogów niemieckich i ON-ków i naprawde jestem zadowolona z efektów. Dodam że jednego doga adoptowałam i był zabrany z kojca w którym spędzał cały czas a o wejściu pod prysznic nie było mowy (80 kg ciężko siłą wpakować pod prysznic) więc użyłam rękawicy i efekty przeszły moje oczekiwania pies jest czysty i najważniejsze stracił kojcowy zapach.
Dla mnie bomba:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja kupiłam jakiś czas temu. I się zawiodłam, niestety. Pewnie gdyby kosztowała 10 a nie 60 zł, to bym nie marudziła, ale za tę cenę oczekiwałam czegoś więcej.

Podwozie mojego psa, półdługie, zapiaszczone po spacerze i mokre, oczyszcza się lepiej ręcznikiem niż rękawicą (stosowałam ją zmoczoną i dobrze wyciśniętą). Kiedy używam rękawicy piasek zostaje na psie, pomiędzy włosami, czyli na mojej brązowej kanapie...

Jak przecieram górę psa - to namaka szybko, mimo, że rękawica nie jest nasiąknięta wodą.

Przy myciu - też niespacjalna rewelacja - taki sam efekt daje szorowanie myjką frotee.

Mydełko w porządku :lol:

Napisałam do Econetti z prośbą o zwrócenie kaski (taka opcja była przy sprzedaży), opisałam swoje uwagi (jak to określili "zarzuty"), w odpowiedzi otrzymałam porady do do użycia rękawicy, żebym sobie popróbowała, a jak nie chcę, to żebym odesłała rękawicę i mydełko.

[B]Podobno jestem pierwsza spośród kilkunastu tysięcy kupujących - niezadowolona[/B] :p

Zaczynam czuć się niepewnie - wszyscy zadowoleni, a ja marudzę :razz: No nic, ja popróbuję jeszcze parę dni, a jeżeli nie będzie lepiej - odsyłam.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie zadzwonił do mnie Pan Econetti. Jestem przypadkiem nietypowym, łojojoj - albo sierść mojego psa ("a jaka to rasa, albo do jakiej podobny?" no, no??), albo moja zastraszająca nieumność w kwestii wykorzystania rękawicy. Próbujemy dalej :lol:

A oto i szczerbata przyczyna całego zamieszania :evil_lol:

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img476.imageshack.us/img476/2986/nikiusmiech4py.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black&white']słuchajcie a ja właśnie zamówiłam rekawicę mam border collie i papillona
to w końcu dobrze zrobiłam czy źle?
nadaje sie czy nie?
pomocy co mam zrobić brać czy nie brać?[/quote]
Wez, przetestuj.
Zawsze mozesz zwrocic:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']Co do tematu - qmpela kupiła sobie tą rekawice, ale sama mowila, ze po tej cenie oczekiwala czegos duuzo lepszego :roll:[/quote]
No wlasnie...
Widzialam na kociej wystawie w Warszawie stoisko z tańszymi (~20PLN?)
rekawicami z mikrofibry.
Nie wiem jak cena ma sie do jakosci tejze rekawicy. Nie rozmawialam z sprzedajacym, bo mam w domu wersje Econetti.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[FONT=System]Z okazji Świąt Wielkanocnych składam wszystkim czytelnikom Forum Dogomanii serdeczne życzenia zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt i naturalnie zadowolenia z czworonogów. A Waszym psiakom życzę by ich opiekunowie mieli zawsze czas dla nich na spędzanie coraz więcej wspólnych i radosnych chwil.:painting:[/FONT]
[CENTER][CENTER][FONT=System]Wraz z nadchodzącymi Świętami ogłaszam ŚWIąTECZNY KONKURS .[/FONT][/CENTER]
[CENTER]:smilecol:
[/CENTER]
[/CENTER]
[FONT=System]Do końca kwietnia tego roku dla każdego zamawiającego Rękawicę Econetti o wartości 59 zł dodaję gratis:
- transport priorytetowy - przy wpłacie na konto
- dwa mydełka Econetti o wartości 19,8 zł
- próbkę karmy Econetti Premium
- roczną gwarancję na Rękawicę
- dla niedowiarków - dwa tygodnie od momentu zakupu na zwrot produktu.
Jeszcze raz WSZYSTKIEGO DOBREGO NA NADCHODZąCE śWIęTA.[/FONT][IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/icons/icon14.gif[/IMG]
[FONT=System]ECONETTI[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem zachwycona tą rękawicą.Moja stara suńka która już ledwo stoi i dlatego ciężko ją pielęgnować,po przetarciu rękawiczką jest czysta i wygląda rewelacyjnie.Ma piękną błyszczącą sierść i wygląda na kilka lat młodziej :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...