Jump to content
Dogomania

rekawica Econetti


asher

Recommended Posts

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='an3czka'][COLOR=navy][I][B]Mydełko możesz kupić osobno (choć ja chyba na jakąś promocję się załapałam, nie pamiętam:roll:, ale kupiłam razem )[/B][/I][/COLOR]

[COLOR=navy][I][B]julita104 o ile dobrze pamiętam, to mydłem się nacierało rękawicę a nie bezpośrednio psa.[/B][/I][/COLOR][/quote]

ale potem na psa to rozmydlone mydło tak?
czyli jednak słuzy do czyszczenia psa a nie rekawicy???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='julita104']ale potem na psa to rozmydlone mydło tak?
czyli jednak słuzy do czyszczenia psa a nie rekawicy???[/quote]
[COLOR=navy][I][B]No yyyy psa czyścisz rękawicą ubabraną w mydle.[/B][/I][/COLOR]
[COLOR=navy][I][B]Mydło służy i do czyszczenia psa i do czyszczenia rękawicy.[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Wszystko przeczytałam i............ chyba jest to rozwiązanie dla mojego biednego 45kg boksia , który ma tak okropny uraz do wody (pozostałość po schonisku ?? albo inne okropne doświadczenia w tym względzie), że nie ma siły by go wykapać , pies cały sie tak trzęsie , ze boje sie by "zawału nie dostał":-( :-( na sam widok miski z woda , ucieka w najdalszy, najciaśniejszy kat mieszkania i cały drży z przerażeniem i niemym błaganiem w oczach :"nie zblizaj sie do mnie" :shake: :shake: Nawet łap nie mozna biedakowi umyć (pierwszy raz widzę , by pies tak panicznie reagował na miske z wodą !!!)
Napiszcie mi więc prosze szybciutko gdzie i jak mozna zakupic tę rękawicę
(bo w sklepach zoologicznych, ani lecznicy jej nie spotkałam).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Faro']Wszystko przeczytałam i............ chyba jest to rozwiązanie dla mojego biednego 45kg boksia , który ma tak okropny uraz do wody (pozostałość po schonisku ?? albo inne okropne doświadczenia w tym względzie), że nie ma siły by go wykapać , pies cały sie tak trzęsie , ze boje sie by "zawału nie dostał":-( :-( na sam widok miski z woda , ucieka w najdalszy, najciaśniejszy kat mieszkania i cały drży z przerażeniem i niemym błaganiem w oczach :"nie zblizaj sie do mnie" :shake: :shake: Nawet łap nie mozna biedakowi umyć (pierwszy raz widzę , by pies tak panicznie reagował na miske z wodą !!!)
Napiszcie mi więc prosze szybciutko gdzie i jak mozna zakupic tę rękawicę
(bo w sklepach zoologicznych, ani lecznicy jej nie spotkałam).[/quote] mysle, ze dla boksia to rewelacja!!! W ogole dla psow krotkowlosych, ja mam briarda i tez sobie chwale rekawice.
Masz link - Pan mily i pelny profesjonalizm! Szybka przesylka - czekalam 1 dzien.[url]www.econetti.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=Red][I]Witam i posiadaczy i tych co mażą i tych co za chwilkę będą juz mieć "wiernego przyjaciela"[/I][/COLOR][/SIZE]:multi:

[I][COLOR=Red]Bardzo dziękuję posiadaczom Rękawicy za pozytywne opinie wyrażane na forum i w mailach przesyłanych do firmy, a Waszym psiakom za to, że po prostu lubią Econetti...[/COLOR][/I]:thumbs:

[COLOR=Red]Psy często po "kapieli" chcą wziąść rękawicę na legowisko - pytano mnie czy można im dać, czy nie zniszczą i czy im nie zaszkodzi. Można im dać do zabawy / nie słyszałem o przypadku potargania /, a nawet zostawić na legowisku na noc - traktują ja jak swoją maskotkę.

Mydełkiem Econetti czyścimy i psa i rękawicę.
W przypadku psa namydlamy rękawicę i już namydloną rękawicą czyścimy psa. Dzięki temu o wiele łatwiej i dokładniej czyścimy psa.

Forum Dogomanii poświęcone jest raczej dla właścicieli większych psów i z tego co czytam mydełko wystarcza na maksimum dwie kąpiele. Dlatego też ogłaszam kolejny konkurs dla czytelników.[/COLOR]

[SIZE=3][COLOR=Red][I]Do każdej Rękawicy zakupionej w lutym 2006 dodaje
GRATIS
- DWA MYDEłKA ECONETTI
- 0,25 KG PRóBKE NASZEJ KARMY ECONETTI PREMIUM.
zainteresowane osoby proszę o mail na
[email][email protected][/email]
z informacją, że są czytelnikami Forum.
Można także zamawiać przez stronę [url]www.econetti.pl[/url], ale także prosze o informację o Forum .[/I] [/COLOR][/SIZE]
:Dog_run:
[COLOR=Red]Koszt przesyłki z wpłatą na konto 6,5 zł

[I][SIZE=3]Życzę wszystkim czytelnikom samych radosnych poszczekiwań swoich czworonogów.[/SIZE][/I]


[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

My mamy rękawicę od ponad miesiąca i baaardzo sobie chwalimy. Trochę się bałam, że może nie będzie tak dobrze działać jak opisane, ale....
Pies wniebowzięty, po prostu ją uwielbia i z chęcią po spacerku czeka na szorowanko. Sierść lśni jak nigdy i zero błotka w domu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Czyszczenie rekawica psa krotkowlosego- to jak najbardziej wydaje mi sie mozliwe. Lecz prosze o wiecej informacji osoby ktore czyscily psy dlugowlose ta rekawica. Czy nie robia sie koltuny? Bo nie wyobrazam sobie czyszczenia dlugowlosego psa pod wlos. Boje sie ze wtedy zrobia sie koltuny. Czy nie lamia sie dlugie wlosy pod wplywem czyszczenia ta rekawica? Czekam z wielka ciekawoscia na informacje. Moze i ja sobie moglabym cos takiego kupic?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ma']Czyszczenie rekawica psa krotkowlosego- to jak najbardziej wydaje mi sie mozliwe. Lecz prosze o wiecej informacji osoby ktore czyscily psy dlugowlose ta rekawica. Czy nie robia sie koltuny? Bo nie wyobrazam sobie czyszczenia dlugowlosego psa pod wlos. Boje sie ze wtedy zrobia sie koltuny. Czy nie lamia sie dlugie wlosy pod wplywem czyszczenia ta rekawica? Czekam z wielka ciekawoscia na informacje. Moze i ja sobie moglabym cos takiego kupic?[/quote] - ja mam briarda - juz pisalam w tym temacie. Koltuny si enie robia, jesli czeszesz z wlosem, przy kapieli to nawet sobie pozwalam na mysie typu - szurum - burum - mam nadzieje ze wiesz o co chodz, ale koncze zawsze z wlosem - i nic!!!! Mysle, ze tez to sprawa techniki, a do tego sama dojdziesz ;)

Link to comment
Share on other sites

Mysle i mysle...teoretycznie to sporo...ale jesli to faktycznie takie super? Ale jak jest z mocno liniejacym psem? Pies cos na kasztalt ogara owczarka - w sensie siersc. Twarda z podszertskiem czy taka rekawica sie nie zniszczy? Bo bedzie sporo siersci na niej pewnie zostawac?
Czy takie ciagle przecieranie psa na mokro faktycznie jest dobre? Nie ma jakis przeciwwskazan?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']a ja wiem:roll: rozne mysli przychodza na mysl kiedy chce sie kupic rekawice za taka cene ;)[/quote]
No ale sama pomyśl, teraz zimą psy i tak ciągle się moczą w śniegu, latem w deszczu i bajorkach ;) Psu moczenie się w wodzie niczym nie szkodzi, częste kąpiele mogą zaszkodzić, ale przy użyciu środków myjących. Choć teraz nawet dla psów są kosmetyki do częstego użycia ;)

[quote]asher a Ty sie zdecydowalas?[/quote]Ja się zdecydowałam już dawno, tylko ciągle jakoś kasy brak :lol: Chyba wyppróbuję tę tańszą ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam rękawice od dziś i jestem bardzo mile zaskoczona efektami :-) Pies to owczarek niemiecki, strasznie "kurzący się" i z takim średnim rodzajem włosa :/ (ma niewydolność tarczycy).
Rękawica jest przyjemna, mięciutka, mydełko bezapachowe, które bardzo ładnie usuwa brud z rękawicy. Nie wiem czy u was też jest taka chlapa jak w Krakowie, mój pies wraca z całym mokrym, zabłoconym podwoziem. Normalnie zawsze wycieraliśmy go ręcznikiem, z tym że ręcznik po jednokrotnym użyciu nadawał się do prania. Jak pies był bardziej brudny to zazwyczaj lądował w wannie, po czym trzeba go było suszyć. Dziś namoczyłam rękawice i o dziwo samą rękawicą doczyściłam psa z błota - wystarczy raz bądź dwa przejechać po psie. Potem przetarłam mu grzbiet i głowe - rękawica ładnie usuwa kurz, włos staje się błyszczący i taki fajny. Rękawica pozostawia na psie zapach, a raczej brak zapachu :-) No i przynajmniej w domu mi nie śmierdzi :p (mój pies ma taki typowy zapach, nawet pachnąca odżywka all-systemu nie pomaga). Co do martwych włosów - rękawica niejako je "wyrywa" ale włosy nie przyklejają się do niej (chyba że przetrzemy nią psa kilkakrotnie w tym samym miejscu). Po przejechaniu po psie reką włosy same "spadają" :-)
Co do psów długowłosych - jade do mojej znajomej która ma hodowle border collie więc przetestuje rękawice na dłuższym włosie i sprawdze jak czyści białą sierść.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...