Jump to content
Dogomania

Nieaktualne !! Dziękuję !!! Psa/sunię aktywną


Poker

Recommended Posts

dobre!

A jak moja przyjaciółka poszła do weta z nowym znajdą takim nieco a la owca jeśli chodzi o sierść, no ciut pudla przypominał i jak tenże wet wypisywał książeczkę, to spytał o rasę. ona patrzy  na psa, patrzy i mówi: a bo ja wiem, chyba jakiś pundel i chichocze porozumiewawczo. okazało się, że porozumienie bylo pozorne, bo ja w domu obejrzała książeczkę, to okazało sie, że jak byk stało: rasa -  pundel.

Link to comment
Share on other sites

Jak w Kabarecie Dudek, w Sęku:

- Słuchaj, Rozencwajgowa ma na sprzedaż psa? Czy to jest może łyżew? Wiesz, ja bym chętnie kupił, bo Hipek bardzo chce mieć łyżwę. No, ostatecznie może być sweter. Albo bulgot? Albo taki mały, biały dupelek... Słuchaj, tylko broń Boże jajnik! A to jest jaka rasa?

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, Ryss napisał:

Jak w Kabarecie Dudek, w Sęku:

- Słuchaj, Rozencwajgowa ma na sprzedaż psa? Czy to jest może łyżew? Wiesz, ja bym chętnie kupił, bo Hipek bardzo chce mieć łyżwę. No, ostatecznie może być sweter. Albo bulgot? Albo taki mały, biały dupelek... Słuchaj, tylko broń Boże jajnik! A to jest jaka rasa?

uwielbiam :) Mój brat z przyjacielem wielokrotnie zabawiali towarzystwo tym skeczem :)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Marysia O. napisał:

A co do określenia dropiaty, to o koniu też się tak nie mówi - koń może być tarantowaty albo w hreczce ;)

Mówi, się, mówi - o takim, że jest:

 

nx2vba.jpg

dropiaty

 

206bk84.jpg

w hreczce

 

bjel3l.jpg

tarantowaty

 

I wszystkie trzy mogą być w hreczce. Ale kto teraz sieje grykę?

Link to comment
Share on other sites

Fajny wątek się zrobił.

Właśnie ze względu na to ,że nie wiadomo pod kolano osoby o jakim wzroście pies sięga, zawsze proszę o wysokość w kłębie.Chcę uniknąć nieporozumień.Podeślę sunie chętnej chociaż chciała krótkowłosą.Ale nigdy nic nie wiadomo. A nuż, a widelec.

Link to comment
Share on other sites

43 minut temu, bou napisał:

- A ile pies ma kłębie?

- No wie pani! On jest czesany codziennie I żadnych kłębów nie ma!!

 

autentyk,słowo! :)

doskonałe!

mam psiaki, ale nie tyle chcę je pokazac jako kandydatów, co łażę po dogo i żebrzę o pomoc

Mamy psią awarię, dziś odebraliśmy skrajnie wychudzone trzy psiaczki - malizny, tzn dorosłe, ale malusie. Mamy mega zobowiązania finansowe i zupełnie nie mamy gdzie tych psiaków umieścić. Ale ich stan groził śmiercią, z zimna i z głodu, to szkieleciki - musieliśmy. Pokrywamy koszty utrzymania, ale potrzebujemy dac im miejsce. są malutkie! nawet tytuł wątku zmieniłam, bo masakra, nie wiemy, co z nimi zrobimy, jak da radę, to dziś lecznica, ale jutro?

-

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

8 miesięczny NEO, pies średniej wielkości o smukłej budowie ciała.

Zachowuje czystość w mieszkaniu, ładnie chodzi na smyczy, łagodny, wesoły, akceptuje psy, koty, dzieci.

Wykastrowany, zaczipowany, zaszczepiony. Przebywa w DT w Pszczynie.

Odebrany ze złych warunków.

 

KONTAKT:

782 241 515 / 782 341 515

10510171_10205530640891833_2012882179_n.jpg

12395659_10205530630251567_859601175_n.jpg

12398931_10205530640931834_242910838_n.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Avilia co to znaczy średniej wielkości?  $0 czy 60 cm w kłębie? 10 czy 25 kg wagi? Średnia wielkość to pojęcie względne.

Myślę ,że czas ustalić jakieś standardy  w określaniu wielkości psa. Wysokość w kłębie jest dawno znanym miernikiem , trzeba dodać wagę i już będzie OK.

Wymiana postów z pytaniami na ten temat znacznie wydłuża czas decyzji i rodzi niedomówienia.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Poker napisał:

Avilia co to znaczy średniej wielkości?  $0 czy 60 cm w kłębie? 10 czy 25 kg wagi? Średnia wielkość to pojęcie względne.

Myślę ,że czas ustalić jakieś standardy  w określaniu wielkości psa. Wysokość w kłębie jest dawno znanym miernikiem , trzeba dodać wagę i już będzie OK.

Wymiana postów z pytaniami na ten temat znacznie wydłuża czas decyzji i rodzi niedomówienia.

 

Ok. 15 kg psa. W kłębie ok. 40 cm.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...