Jump to content
Dogomania

12 psów i koty u Ewy potrzebują pomocy


Recommended Posts

czy przesłanie bonu sodexo jest jakimś rozwiązaniem, bonami sodexo można płacić chyba w każdym markecie;

 

chyba, że komuś się bon przyda, a przesłałby Pani Ewie gotówkę, chodzi o bon na 100 zł?

Każda pomoc jest rozwiązaniem <3 Byłoby super !

Link to comment
Share on other sites

Uwaga , uwaga !!! Emotikon heart 
Zbiórka darowizn na opał odbywa się do piątku do południa (księgowanie w moim banku o 11;30), czyli wpłat kochani najlepiej byście dokonali do jutra wieczora. Chcemy żeby najpóźniej w sobotę węgiel był u Ewy. Ja mam zaksięgowane DAROWIZNY na tą chwilę na kwotę : 243,00 zł, dostałam info że mieszkanka Sępólna na tą chwilę zebrała od ludzi w mieście 135zł, co daje nam 378,00 zł. Tona węgla w okolicznym składzie oscyluje w granicach 600-700zł. Czy uda nam się, zdążymy do piątku ?! Emotikon heart Wszysto w Waszych sercach i rękach !!! Proszę o udostępnianie ! Emotikon heart
CZAS - START !!! Emotikon heart
Zbiórka DAROWIZNY odbywa sie na dane : 
Marcelina Krysztof, Wróblów 9, 67-410 Sława
Nr konta : 03 1050 1748 1000 0090 9155 2779 Bank ING
Tytuł przelewu :DAROWIZNA na opał dla Ewy Mejer (to bardzo ważne, pamiętajcie o wpisywaniu tego tytułu )

Link to comment
Share on other sites

Udało się naprawdę dużo pomóc. Ewa otrzymała drzewo, węgiel, środki chemiczne, karme dla psów, kotów zarównko mokrą jak i suchą, a także żwirek ;) <3 Jestem szczęśliwa z tego powodu !!! Karmy,zwirku, suplementow - tego potrzeba caly czas, bo pamietajmy ze Ewa kazdego dnia rozdziela jedzenie lacznie dla 16 zwierzat. Także każdego dnia ubywają kilogramy.

Link to comment
Share on other sites

Yoko - widziałam, że z pomocą ruszyli mieszkańcy Sępólna, a czy nie ma możliwości, by znaleźli dla pani Ewy jakieś miejsce pracy, choćby interwencyjnej? Akcja kiedyś pewnie się skończy, porywy serca mogą być coraz słabsze, a rzeczywistość jest smutna: dwie osoby i 16 zwierząt utrzymuje się z emerytury mamy.... Gdyby pani Ewa znalazła zatrudnienie to może dostałaby później jakiś zasiłek i byłoby znacznie łatwiej żyć....

Link to comment
Share on other sites

W tej kwestii już zadziałałam i na Facebooku udostępniłam taki oto post : 

DO MIESZKAŃCÓW SĘPÓLNA KRAJEŃSKIEGO I OKOLIC
Kochani rozmawiałam dzisiaj z Ewą. Zwracam się do Was , chodzi o pracę na pół etatu (na cały etat Ewa nie może bo zostawienie mamy i zwierząt na tyle godzin jest awykonalne). Proszę pomóżcie !!! Emotikon heart Pytajcie znajomych, może coś Wam przyjdzie do głowy.
PROSZĘ O UDOSTĘPNIANIE .

 

Osobiście uważam, że człowieka, który walczy aby powstało schronisko dla ich gminy, który ratuje kociaki, psy  melin, porzucone mioty maluchów itd itp, a prywatnie jest osobą ubogą , to należy go wpsierać cały czas. Oczywiście każdy chętny na swoje możliwości ;) 

Link to comment
Share on other sites

 Najstarszy z podopiecznych : Dziadzio, od jakiegoś czasu miewa ataki polegające na sztywnieniu. Czasami ataki powtarzają się kilka razy na dobę ;( Ewa chce w tym tygodniu udać się z nim do weterynarza i wykonać podstawowe badania (być może jest to padaczka) :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzień dobry ;) Pani Ewa i jej zwierzyniec spędzili spokojne syte i ciepłe święta z czego bardzo się cieszę. Jeszcze przed świętami Pani Ewa była z najstarszym z podopiecznych - Dziadziem, u weterynarza ponieważ coś ją zaniepokoiło... Zostały pobrane badania i Dziadzio przyjmuje hormon tarczycy, tabletki wspomagające pracę mózgu, oraz wyniki nerkowe są niestety bardzo kiepskie.. Dziadzio musi przyjmować puszki RENAL (ze suchym już od jakiegoś czasu sobie kompletnie nie radzi). Z DAROWIZN zamówiłam 14 puszeczek TROVET RENAL.. Zostało jeszcze 13 - na 13 dni.. Może ktoś zechce podarować Dziadziowi kilka puszeczek ? :( 

PS. Narazie dopóki nie uzyskam faktury za wizytę Dziadzia u weterynarza i jej nie opłacę, to stan konta wydarzenia zostanie nienaruszony, oraz nie przyjmuje DAROWIZN.

Link to comment
Share on other sites

Kochani dostałam fakturę za badania i lek dla Dziadka na kwotę 180 zł - opłaciłam ją oczywiście z DAROWIZN. W tej chwilii na wydarzeniu jest nie wiele ponad 40 zł, a puszki w nieubłaganym tempie się kończą :( Może ktoś chciałby podarować kilka puszek RENAL. albo podzielić się grosikiem ? :( 

Link to comment
Share on other sites

Od jakiegoś czasu panuje cisza na wydarzeniu facebookowym i wątku tutaj na Dogo :(  Emotikon frown Chciałam się z Wami podzielić pewną informacją. W Nowy Rok do Ewy na Tymczas trafiła wyniszczona sunia po wypadku. Jest pod opieką Fundacji. Sunia ma ropomacicze, do usunięcia listwy mleczne, jest niedożywiona, prawdopodobnie z silną anemią. Zapraszam Was do jej wydarzenia.
https://www.facebook.com/events/1830292027197451/

Link to comment
Share on other sites

O 8.12.2015o10:32, malagos napisał:

Tańszy, a wcale nie najgorszy żwirek jest w Lidlu, tylko 9,99 zł za duża torbę, ponad dwukrotnie taniej, niż najtańszy Benek. To tak, jeśli wolno podpowiedzieć :)

A próbowałaś ten żwirek? Zbryla się? Bo ja jadę cały czad na Benku.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za zaproszenie, ale właściwie już nie przyjmuję zaproszeń na nowe wątki bo czasu coraz mniej:(

Jeśli mowa o żwirku Coshida (z Lidla) to ogólnie wart swojej ceny. Zużyłem chyba 3 worki. Wszystko fajnie - pochłanianie zapachu, zbrylanie, ale jest (chyba) trochę mniej wydajny od Benka. Może gdybym do Lidla nie miał 30 km to bym kupował właśnie Coshidę, a tak kupuję 25 l (20 kg) worek Benka za 51 zł na Allegro.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, malagos napisał:

Używam tego żwirku od lat - zbryla się, normalnie. 

Dziękuję :)

9 godzin temu, Maciek777 napisał:

 

Jeśli mowa o żwirku Coshida (z Lidla) to ogólnie wart swojej ceny. Zużyłem chyba 3 worki. Wszystko fajnie - pochłanianie zapachu, zbrylanie, ale jest (chyba) trochę mniej wydajny od Benka. Może gdybym do Lidla nie miał 30 km to bym kupował właśnie Coshidę, a tak kupuję 25 l (20 kg) worek Benka za 51 zł na Allegro.

To taniej masz w Zooplusie - 44,80 zł cena dzisiejsza. W ub roku płaciłam 42 zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...