Jump to content
Dogomania

12 psów i koty u Ewy potrzebują pomocy


Recommended Posts

Kochani mam nadzieje, że choć kilka cegiełek wpadnie na bazarku. Javena, dziękuję ogromnie <3 . Kochani Ewa potrzebuje puszek dla kotów, żwirku, witamin na stawy i dla staruszków, puszek RENAL dla Dziadzia. To najpilniejsze potrzeby. Sama Ewa potrzebuje... opału. Zima nie odpuszcza a opał się kończy. Do kwietnia spłaca opał z zeszłego rou, poźniej już sobie poradzi. Ale teraz... Ma tylko nas :( 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani Przyjaciele Emotikon smile 
Napiszę kilka słów do tych którzy wiele o Ewie nie wiedzą. Ewa walczy o budowę schroniska w Sępólnie, prowadzi również Fundację razem z wolontariuszami ( w tym ze mną ) - i tu zachęcam do polubienia profilu Fundacji i zaglądania do Nas Emotikon smile https://www.facebook.com/psienadzieje/?ref=bookmarks . Ewa walczy o zwierzaki, tymczasuje w swoim domu podopiecznych Fundacji (aktualnie jedna sunia i dwie kotki). Oprócz tego jak wiecie ma swoje liczne stado, chorą mamę i nie ma pracy... Ewa walczy o schronisko, które jak opisuję : "marzę żeby to było nie wielkie, małe schronisko, taka ostoja i bezpieczna przystań, a nie moloch i umieralnia". Kochani to człowiek, który mimo kiepskiej sytuacji życiowej, mimo wielu trudności na codzień walczy... Dla zwierząt, dla własnego spełnienia... Ja osobiście dziękuję jej że jest tam, gdzie innym brakuje siły i chęci!.Że jest gotowa na  emocje, gdy inni odwracają głowy.Że wytrwale robi więcej, niż tylko to, co do Niej należy.. A do Was Drodzy Przyjaciele apeluję bądźcie z Nami, bądźcie przy Nas, Wasza obecność, Wasze zaangażowanie, dobre serce i chęci to ogrom Emotikon heart Dla mnie to mój motor napędowy, że nie poddam się, nie zostawię tak tego wydarzenia... Potrzeby znów nawarstwiają się... Opał, opał i jeszcze raz opał, A także żwirek dla kotków, puszki, karma specjalistyczna dla Dziadzia... Dzięki Wam jestem gdzie jestem i wierzę w cały ogrom Dobrych Serduszek Emotikon heart

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kochani Ewa była w opiece społecznej, jutro ma przyjść ktoś na wywiad prawdopodobnie odnośnie zapomogi w postaci węgla. Ja z własnego doświadczenia na więcej niż max, 0,5 tony (jak nie kilka worków tylko) bym liczyła, Trwa zbiórka na zrzutka,pl. Marzyło mi się, że kupiłabym Ewie węgiel, karmę psom i Ewie jakieś artykuły chemiczne, Ale wiara mi maleje :( Za mało środków :( 

Link to comment
Share on other sites

Malo wiemy o takich osobach jak p.Ewa, ktore najczesciej same, z wlasnych ograniczonych srodkow walcza o godne zycie spotkanych zwierzat. Dobrze by bylo ciagle pisac o jej poczynaniach. My, z drugiej strony ekranu nie mamy bladego pojecia, jak wyglada ta walka, na co potrzebne sa pieniadze, co udalo sie zalatwic za te pieniadze, ktore ciocie podeslaly. Wyczerpujaca informacja, to jak nieustajaca reklama...#

Ps. Moze za moje pare grosikow bedzie mozna chociaz troche karmy kupic

Link to comment
Share on other sites

W pierwszym poście jest opis na co przeznaczane są pieniądze, oraz szczegółowy wykaz wpłat ( z DOGOMANII jest nie wiele) większość to uczestnicy Facebookowego wydarzenia. Mamy jaki grosik, na jutro Ewie węgiel zamówię znowu, jak będę miała fakturę to udostępnię oczywiście. Wszystkie faktury mam u siebie na komputerze, nie mam nic do ukrycia. Ja mieszkam 250km od Ewy i jestem dumna, że na odległość mogę zrobić "cokolwiek" a dla Niej to tak wiele. Niebawem Dziadzio musi mieć powtórzone nerkowe badania, i Buni powiększyła się narośl w okolicy ogona, także koniec stycznia/luty Ewa pójdzie z nimi do weta i obiecałam jej, że fakturę się pokryje z darowizn żeby się nie martwiła. Robie co w mojej mocy.

Link to comment
Share on other sites

Faktura za 650 kg węgla. Na wydarzeniu pozostaje 293,56 zł - które Ewa prosi aby przeznaczyć na opłacenie weterynarza ( kontrola wyników Dziadzia), oraz wizyta Buni (narośle w okolicy ogona ).Mam nadzieję, że ta kwota wystarczy. Psiaki do weterynarza wybierają się na koniec przyszłego tygodnia.

wegiel ewa fakturaaa.jpg

Link to comment
Share on other sites

O 22.01.2016o20:23, magdabroy napisał:

Mogę pomóc, ale potrzebuję danych do przelewu zagranicznego, bo nie mieszkam w PL ;) Da się to załatwić?

Oczywiście, podaję dane dla przelewów zagranicznych :)

Marcelina Krysztof, Wróblów 9, 67-410 Sława

IBAN : PL 03 1050 1748 1000 0090 9155 2779

SWIFT : INGBPLPW

W tytule : NICK Z DOGOMANII/DAROWIZNA DLA EWY MEJER

Link to comment
Share on other sites

Kochani... Dziś dostałam telefon od sąsiadki Pani Ewy... Pomoc, pomoc,pomoc i jeszcze raz pomoc :( Ewa w najbliższych dniach ma mieć wypłacony jednorazowy zasiłek z Opieki Społecznej (jaka kwota - nie wiadomo). Ewa ma zakupić za to jakiś opał. Ale problem się pogłębia, aż sama mam w oczach strach :( Na wydarzeniu jest w tej chwilii 371 zł.. Na przyszły tydzień Dziadzio ma mieć kontrolną wizytę i Bunia ma mieć konsultację apropo narośli. Dlatego, te pieniążki Ewa prosiła żeby zostawić na fakturę za weterynarza. Ewie potrzebny żwirek dla kotów, kocyki dla psiaków, środki do dezynfekcji legowisk itp, karma mokra i sucha dla kotów i psów. U Ewy w domu na jednej części zapada się dach... Okno potrzebuje pilnej wymiany ( sąsiadce Ewy prawdopodobnie uda załatwić się to okno z pobliskiej fabryki), za kilka dni umówiony jest dekarz, aby stwerdził koszty podreperowania tego dachu.... Jestem bezsilna. Pokaże Wam zdjęcia (okno z folia i dach właśnie nad tym oknem jest zapadniety i woda kapie do środka).... 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...