Jump to content
Dogomania
Konrad01998

Omega - 4 letnia suczka Szuka Domu na ZAWSZE!!!

Recommended Posts

Witam u Omegi : )

121bho2.jpg

 

Omega to około 4-letnia suczka średniej wielkości - ma ok. 45 cm w kłębie. Jest zrównoważona i dość spokojna, ale lubi się czasem pobawić z opiekunem. Do ludzi nastawiona pozytywnie, z psami też dogaduje się bez większych problemów. Na smyczy początkowo troszkę ciągnie, lecz po spaleniu nadmiaru energii idzie ładnie. Jest bardzo grzecznym i posłusznym psem, uwielbia się przytulać i być blisko człowieka. Chętnie wspólpracuje z człowiekiem i szybko się uczy. Do schroniska trafiła po śmierci właściciela, przez co jest troszkę przerażona i zagubiona. Ma krótką sierść, która będzie wymagala szczotkowania.

Kontakt w sprawie adopcji : 726-675-372 // [email protected]

24xm1ip.jpg

 

rr73m8.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wczoraj byliśmy z Omegą na terenie schroniska :). Jak tylko zobaczyla wolontariusza odrazu merdala ogonkiem, i się przytulała !. W schronisku poćwiczylismy komendy : Siad,łapa i poproś. Coraz lepiej reaguje na swoje imię i skupia uwagę na opiekunie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sobotę na wolontariacie, poszliśmy z Omegą i innymi 5 towarzyszami na Borki. Na początek była sesja zdjęciowa za którą bardzo Dziękujemy *.* . W połowie drogi złapała nas niezbyt ładna pogoda, zaczął lekko lecz intesywnie padać deszcz, nie przeszkadzało to Omedze a wręcz była zadowolona ! :P. Coraz lepiej wykonuje komendę Daj łapę i siad. Na razie nikt nie interesował się suczką i wciąż wypatruje swojego domku zza schroniskowych krat. 

Zdjęcia będą najpewniej w tym tygodniu :))

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

35hebv7.jpg

 

 

W czwartek Omega poszła na spacer wraz z psim kolegą Alex'em. Omega pozytywnie zaakceptowała nowego towarzysza podczas spacerku. Poszliśmy do parku, gdzie latały jakieś dwa psy na które Omega kompletnie nie zwracała uwagi. Gdy wróciliśmy do schroniska, poszliśmy na wybieg gdzie Omega i Alex nie byli zbyt szczęśliwi, no bo w końcu zamknięcie.Byliśmy tam z 5minutek, i przed schroniskiem poćwiczyliśmy komendy razem z Omegą i Alexem. Przy jedzeniu zero zazdrości, pięknie wykonywali komendy siad, poproś i daj łapę. Na koniec spacerku Omega się do mnie przytulała, i zapłakanym wzrokiem spoglądała zza krat .; ((

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sobotę Omega zaliczyła króciutki spacerek, po parku. Pobiegaliśmy na wybiegu, przed schroniskiem powtórzyliśmy komendy i niestety musiałem uciekać do domku, A w niedzielę Omega przyjechała na akcję do Galerii Katowickiej. Była troszkę przygnębiona dużą ilością ludzi lecz dała radę. Mogła na spokojnie chodzić bez smyczy, ludzie ją wygłaskali a pod koniec dnia juz zmęczona starała się zasnąć w posłaniu. Doomku, gdzie jesteś!!! ?? :((((

Share this post


Link to post
Share on other sites

@

maciaszek

Maciaszku, czy mógłbym Cię prosić o zmianę zdjęć na stronie, na jakieś które jest 2-3 posty wyżej ;)? Nie wiem które wybrać, więc jakbyś mogła jakieś wybrać, Dziękuje!! :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

W czwartek pospacerowaliśmy z Omegą po terenie schroniska, pospacerowaliśmy tak około godzinki, a później poszliśmy się czesać ;). Omega staje się coraz piękniejsza ;P. W sobotę postaramy się poćwiczyć tor agility i nowe komendy. : )  Także postaram się zrobić pare nowych zdjęć :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trzymajcie mocno KCIUKI!! jak wszystko się uda Omega jutro powędruje do nowego domku :))!!!!! Pani jeszcze musi to przemyśleć na 100% ale wszystko wskazuje na to ze będzie ok!!:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też trzymam!!!Piękna psina i jeszcze z usmiechem na pysiu...Do domku,prosimy Pania od Domku o Domek!:)

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


Announcements

×
×
  • Create New...