Jump to content
Dogomania

Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in


Panula

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ojejku dawno mnie nie było :oops:
Ale ja także chcę złożyc najserdeczniejsze życzonka dla Tofficzka, Fleur i Feniksa z okazji 1 urodzinek. My będziemy świętować 28 maja. Dużo mamy tych pierwszoroczniaków!! :D

Link to comment
Share on other sites

Ja rónież składam nieco spóźnione (ale jednak są) :wink: 8) życzonka urodszinowe dla Tofficzka!!!

[b]Wszystkiego naj, naj, naj lepszego! :D [/b]

A ja pochwalę się swoim małym jubileuszem... :roll:

[color=red][b]Wczoraj mineły 3 lata odkąd nie jem zwierzątek, czyli już od 3 lata jestem wege-Malwi :wink: :evilbat: [/b][/color]


pozdrawiam :angel:

Link to comment
Share on other sites

Gratuluje Malwinko :multi: :multi: :multi: :multi:
A ja chiałam się pochwalić że jutro (4 maja) moja sunia Palermo kończy roczek a dziś ja mam imieniny szkoda że nie byłam w Bydgoszczy bo rok temu właśnie 3 maja CAYENNE wygrała baby wystawy :)

Link to comment
Share on other sites

Oj yoreczko no więc:
[b]Najpierw spóźnione życzonka imieninowe:[/b]


[b][color=green]Imieniny - dzień radosny,
Pełen kwiatów, zapach wiosny,
Wszyscy złożyć chcą życzenia
Zdrowia, szczęścia, powodzenia.
Niech Ci słońce zawsze świeci
I niech czas radośnie leci!
Niech odejdą smutki, złości
I powróci czas radości!
Te życzenia, choć z daleka,
Płyną jak wzburzona rzeka
I choć skromnie ułożone,
SĄ dla Ciebie przeznaczone![/color][/b]

[b]A teraz dla Palermo (bo to już 4 Maja jest)[/b]

[b][color=darkblue]Z okazji urodzinek, życze Ci Duuuuuużo kosteczek, miłości i żebyś przynosiła dumę swoim włascicielom[/color][/b] :BIG: :new-bday:

Link to comment
Share on other sites

[b][color=red]Mariola[/color][/b] - Z okazji Twoich imienin składam najlepsze życzenia:
bądź zawsze zdrowa, ciesz się życiem i bliskimi,
niech ludzie się do Ciebie uśmiechają,
a szczęście czy los niechaj Ci zawsze służy.


no i serdeczne buziaki dla Palermo w dniu 1 urodzinek :tort: :new-bday:

Link to comment
Share on other sites

[b][color=red]Yoreczko[/color][/b][b] w dniu tak pięknym i wspaniałym życzę Tobie sercem całym
zdrowia, szczęścia, pomyślności, sto lat życia i radości.
Być może masz i inne życzenia,
więc też życzę Ci ich spełnienia.[/b] :BIG: :bday:

Link to comment
Share on other sites

Mimo iż spóźnione to równie serdeczne życzonka urodzinowe dla [color=blue]Toffiego [/color]i [color=blue]Palermo[/color], samych przysmaków, dużo pieszczotek i aby Wasi właściciele byli z Was tak dumni jak do tej pory. :D [b]Wszystkiego naj,naj,naj.......najlepszego!!!!!![/b] :BIG: :new-bday: :BIG:

Link to comment
Share on other sites

[color=red]Yoreczko - ja również składam Tobie najserdeczniejsze życzenia imieninowe .[/color]
[img]http://www.gifownik.pl/gify/rozmaite/kwiaty/5.gif[/img]

[color=darkred]Wszystkiego najlepszego w dniu 1 urodzinek dla twojej Palermo.[/color]

:new-bday: :new-bday: :new-bday: :new-bday: :new-bday:

Link to comment
Share on other sites

[color=red][size=7]Mariolu[/size],
[/color]

[size=6]
[color=blue]Wszystkiego najlepszego dla Ciebie [/color][/size][img]http://www.gifownik.pl/gify/rozmaite/kwiaty/28.gif[/img], [color=blue][size=6]oraz dla Palermo [/size][/color][img]http://www.gify.com.pl/albums/prezenty/t_prezenty_7.gif[/img][size=1][/size]

Link to comment
Share on other sites

[b]Malwi[/b]! Gratuluję Ci tej rocznicy :D Naprawdę jest czego! :D Nie każdy potrawi byc tak wytrwały w swych postanowieniach :) !
[size=6][color=red]Kochany Palmero!
Z okazji rocznicy Twych narodzin życzymy Ci jak najwięcej miłości, z yorkowego życia tylko radości! :BIG: :new-bday: :BIG: Sukcesów na wystawach, po łąkach ganiania, jednym słowem wszystkiego co najlepsze życzą
Ola i Kika :BIG: :new-bday: :new-bday: :new-bday: :new-bday: :BIG:
[/color][/size]

Link to comment
Share on other sites

[b]Olu [/b]wszystkiego najlepszego dla Kikuni...niech nam żyje sto lat,samych pyszności,długaśnych spacerów(bo masz gdzie :wink: ).. pięknych ozdóbek-kokardek,bo pięknie z nimi wygląda i wszystkiego czego psinka sobie zamarzy :D a Tobie dużo radości z pociechy,by zawsze stała u Twego boku i żebyś mogła zawsze byc tak dumna jak jesteś z Kikuni.. buziak dla niej od całej mojej gromadki no i ode mnie :wink:
:laola: :new-bday: :BIG: :new-bday: :laola:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...