Jump to content
Dogomania

Jamniorek Pluto ma wymarzony domek!


tomcug

Recommended Posts

  • Replies 388
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tomcug']I jeszcze wiadomość z ostatniej chwili:

[B][COLOR=Red]"wczoraj niunio wzial ciasteczko i zakopal przy drzewie w krzakach..hehe..ciekawe czy bedzie potem pamietal, gdzie je zakopal :)" :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
[/COLOR][/B][/quote]

Toż to nie wiewiórka - jasne ze będzie pamiętał. Mój Rambo od zawsze zakopuje ciasteczka (w kanapie, w szafie no gdzie się da). Bywa ze idę z nim do kogoś i potem po powiedzmy miesiącu. Rambo biegnie od razu do miejsca gdzie zostawił ciasteczko.

Dzisiaj przemeblowanie robiłam, Rambo był bardzo podekscytowany. Okazało się że znalazł sobie miejsce wśród praktycznie nie używanych ciuchów w szafie. No i... wysypało mi się z pół paczki ciasteczek z różnego okresu, z róznych paczek :).
[B]
Przystojny chłopczyk z Pluciaka. :)[/B]

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieje, ze od tej pory juz bede normalnie sie mogla logowac na forum i cos pisac, bo tak przez maile i bez braku mozliwosci czytania to niefajnie :/

Dzieki Tomcug za wpisanie tego co Ci przysłałam. Jak obiecałam, jak mi się uda zrobić więcej fotek, to na pewno je umieszczę. W każdym razie martwić się nie musicie. Jamniuś ma się świetnie. Ciągle biega i pilnuje terenu. Na razie ze względów bezpieczeństwa na dłuższe spacery za bramę nie wychodzimy, ale ten dzień pewnie też nadejdzie. W każdym razie całymi dniami (bo teraz ładna pogoda) biega sobie po ogródku i pomaga Tacie w grabieniu..hehehe
Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

U Plucika wszystko w porządku. Gosia pisała, ze już całkiem się zadomowił, zaczyna sypiać w łóżeczku z Pańciem :cool3:, ma koński apetyt (z tej strony to akurat już u mnie dał się poznać :razz:). Gosia ma nadal kłopoty z forum, ale postara się coś napisać sama, jak tylko się uda.

Link to comment
Share on other sites

Hurra!! Udalo mi sie zalogowac :D
Dzieki Tomcug za uaktualnienia :)

Misio ma sie swietnie. Biega jak szalony, jak tylko ktos zbliza sie do kuchni od razu leci. Uwielbia zagladac na stol i czasem nawet na niego wejsc :/ glodzony nie jest, ale tez nie przekarmiany. Rozmawia sobie z psami sasiadami i pilnuje ogrodka. Lata za pilka i nawet sam ja przynosi, zeby dalej sie bawic. Lada dzien chcemy sprobowac wyjsc z nim na smyczy na dluzszy spacer. Zobaczymy jak sie bedzie sprawowal. Smyczy w kazdym razie bardzo nie lubi. Jak sie go do domu wola to tez ma opory, bo od razu mysli, ze cos sie kombinuje, ale powoli i to mu przechodzi :))
Powiem tylko jedno: tego psa po prostu nie da sie nie kochac!! ach i och :loveu:

Chcialabym, aby i pozostalym pieskom tak sie poszczescilo, bo az serce sciska, jak sie niektore watki czyta :(

Link to comment
Share on other sites

Super że pokonałaś dogomaniowe bariery !!!
Nie ma to jak wieści z pierwszej ręki ( tu pewnie dostanę:mad:od tomcugowej):evil_lol:
Z Twojego tekstu aż bucha miłoscią do Pluciaka - Misiaka:loveu:
Ale jak przystało na starą ciotkę muszę trochę potruć..... BŁAGAM pilnujcie tego szaleńca. On zwiałby nawet z Alcatraz. Jak już super pozna okolicę to zapewne by wrócił. Taki już jest....
Ale teraz..... Wolę nie myśleć
Pomiziaj przystojniaka od ciotki z Krakowa....;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wisela1']Super że pokonałaś dogomaniowe bariery !!!
Nie ma to jak wieści z pierwszej ręki ( tu pewnie dostanę:mad:od tomcugowej):evil_lol:
Z Twojego tekstu aż bucha miłoscią do Pluciaka - Misiaka:loveu:
Ale jak przystało na starą ciotkę muszę trochę potruć..... BŁAGAM pilnujcie tego szaleńca. On zwiałby nawet z Alcatraz. Jak już super pozna okolicę to zapewne by wrócił. Taki już jest....
Ale teraz..... Wolę nie myśleć
Pomiziaj przystojniaka od ciotki z Krakowa....;)[/quote]


Ma wprawę, pierwszą i najtrudniejszą barierę pokonała. Mówię o przekonaniu [B]cioteczki tomcug[/B] do wyadotowania Plucia. A to naprawe nie jest łatwe.
Jak ma to za sobą to reszta pikuś :):):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...