Jump to content
Dogomania

LUBLIN,Dropek ma domek!!Dropek ma domek!!


dogeviper

Recommended Posts

[quote name='dogeviper']Edek toleruje Dropka na dworze natomiast w domu Dropkowi robi "zakaz wjazdu do pokoju". a poza tym nasi współlokatorzy nie tolerują Dropka więc nie mamy wyboru... :([/QUOTE]

Może by zmienić współlokatorów:evil_lol:
Czy są jakieś ogłoszenia w okolicy znalezienia psiaka? Może by dać bezpłatne ogłoszenie do gazety do działu pies czeka na człowieka (to chyba wyborcza albo dziennik takie mają). Czyli psiak w poniedziałek idzie do schronu?:shake:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=&quot]DROPEK JEST TEŻ TUTAJ


[url=http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,3488,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWosbHViZWxza2llLGJsab9laiBuaWVva3JltmxvbmEgOykstnJlZG5pLHAwLmh0bWw=.html#]piesek przybłąkał się i przyszedł z nami / bliżej nieokreślona ;) / Adopcja psa. Ogłoszenia: psy do adopcji, szukam psa, oddam psa[/url][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

ogłoszenia wiszą na miasteczku-w akademikach UP i w biblio, na Bursztynowej, no i na Głębokiej na klinikach. wysłaliśmy info i link na dogo na naszego grupowego maila a poza tym ci bliżsi znajomi pomagają rozsyłając linki do swoich znajomych...działamy działamy...tylko, że większość ma już zwierza albo nawet kilka albo nie ma warunków(w akademikach od tego roku nie można nowych stworzeń sprowadzać)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']Zrobiłam mu baner:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/lublin-pilne-znaleziono-psa-w-poniedzialek-schron-132491-post11882992/#post11882992"][IMG]http://i307.photobucket.com/albums/nn304/MiQsA/dropek.jpg[/IMG][/URL][/quote]

O Kurcze Paulina, piękny banerek!:multi::multi::multi:
Dzięki Ci za to:Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olena84']A co współlokatorom przeszkadza w nim co nie przeszkadza w obecnym psie?[/quote]

Olena, ich współlokatorzy i mój sposób na nich:boom:
...im się nic nie podoba...a szczególnie pies:-(:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Dziś jedna rodzina, w której pokładałam nadzieję na przygarnięcie Dropka, nie zdecydowała się na to, wiecznie pracują albo dzieciaki są w szkole, prawie w wcale nie ma ich w domu:placz::-(:placz:
"Zmolestowałam" wszystkich moich znajomych i znajomych znajomych, zarzuciłam tyle "wędek" i wszędzie nic:-(:-(:-(
Jutro ruszam do "ataku":razz: na moją koleżankę, która co prawda, coś tam przebąkiwała o labku, ale jak tak dobrze na Kropka-Dropka spojrzeć, to przecież na pewno ma coś labka:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...