Jump to content
Dogomania

LUBLIN,Dropek ma domek!!Dropek ma domek!!


dogeviper

Recommended Posts

[quote name='evel']Sławku, jestem z Was dumna :D[/QUOTE]
Dzięki, to m.in. dzięki Twoim poradom. Ostatnio Drop nawet trochę za bardzo się nakręca na smakołyki i piłeczkę, bo zdarzyło mu się nie załatwić, tylko od razu sępić o jedzonko i zabawę. Ale pracujemy nad tym - teraz najpierw czekam, aż się Drop załatwi i bawimy się albo po tym jak kopsnie, albo dopiero jak uznam, że Dropkowi się kopsnąć nie chce :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Sławku pomyśl o piłce na sznurku, może Dropek będzie uwielbiał przeciąganie zamiast smakołyków.:smile:[/QUOTE]
Dzięki. Przeciąganie Drop uwielbia. Ale póki co zwykła piłka (zresztą prezent od Ciebie :smile:) spisuje się lepiej niż przypuszczałem :smile: Ale jeśli zauważę, że Dropkowi zaczyna się na spacerkach nudzić, to weźmiemy się za przeciąganie.
[quote name='Milosnik kotow']Jakoś mi się ta piłka na sznurku nie wiedzieć czemu skojarzyła z kotem na smyczy :D Też by się Drop ubawił :D[/QUOTE]
Uważaj, bo tutaj Lubelska Straż Ochrony Zwierząt zagląda, a oni za same takie myśli potrafią urządzić człowiekowi jesień średniowiecza ;):D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Tylko kto przyjedzie do mnie uratować moją kicię przed Czupą:evil_lol::cool3:[/QUOTE]
Kicia jeszcze pewnie jakoś ucieknie, gorzej z Małym ;) Dla niewtajemniczonych - oto Czupa i Mały:

[CENTER][IMG]http://www.psifotograf.hostcenter.pl/1/IMG_2319_resize.jpg[/IMG]
[/CENTER]

(Mały to ten duży :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evel']A mogę dostać parę fot małego muminka Tequili na maila? ;)[/QUOTE]
Niestety po powrocie z wystawy okazało się, że zachowałem się bardzo nieobiektywnie, bo robiłem zdjęcia głównie Czupie, a Tequili zrobiłem tylko... jedno :( Więc oto ono, wincy ni mom :(

[IMG]http://psifotograf.hostcenter.pl/1/IMG_2317_resize.jpg[/IMG]

Mogę Ci ewentualnie przesłać jej zdjęcia z sesji w klinice.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muzzy']'Przyjaciel Pies' fajny jest, ale zdjęcia są w 'Mój Pies' :) I oczywiście również zapraszam do lektury :)[/QUOTE]

Sorki za zmyłkę, ale już od tych wszystkich psów dostaję kota:D:D

PS - ja to fajnie, że mój i MaDi pies ma tak samo na imię....:cool3::D No i obaj są faktycznie "malutkich" rozmiarów:evil_lol::D:D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Pogoda piękna a nowych zdjęć spacerowych brak:mad:[/QUOTE]
Bodajże w środę nakręciłem film jak się Drop i Walker za piłeczką uganiają, ale niestety coś było nie tak z tym filmem, bo się zawieszał, mimo że próbowałem go otwierać na różne sposoby, z Youtubem włącznie. W czwartek specjalnie wziąłem na spacerek aparat, coby Dropa i Walkera pozdejmować, ale Walker się nie zjawił, chociaż wczoraj pani Walkera mówiła, że byli. Czyli jakoś wszystko się sprzysięga, żebym czasem nie wrzucił na wątek nowych zdjęć albo filmów :) Ale będę z tym walczył i postaram się wkrótce jednak coś wykombinować :) Cierpliwości :)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie zakropliłem Dropka Fiprexem, mam nadzieję, że na jakiś czas kleszcze nie będą mu straszne :) A poza tym zmieniamy żarełko - do tej pory był niebieski Brit, ale Dropucha duże kupska po nim stawiał i często dość rzadkie. Wczoraj przyjechała Josera Agilo i będziemy się przestawiać.

Link to comment
Share on other sites

Hau! Ale miałem przed chwilą spotkanie! Całe szczęście, że nie wydarzyło się to wczoraj, bo mogłoby się wydawać, że to żart prima aprilisowy :) Sami zobaczcie:

[video=youtube;LGJ7RBTOxio]http://www.youtube.com/watch?v=LGJ7RBTOxio[/video]

Czyli jak kot nie ucieka, to i go gonić nie trzeba :) Ale jak się ruszy, to trzeba obszczekać :) Hau!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']Nic nie czaisz:nono: przecież widać,że oboje są z jednej dropkowej rodziny:razz:[/QUOTE]
[quote name='Milosnik kotow']Idąc tym tokiem rozumowania można dojść do wniosku, iż Dropek i moja Mysza też są ze sobą spokrewnieni :D[/QUOTE]
Nie no, jak mogłyście?! Dropek to przeczytał i cały ranek się zamartwia, że jest kotem, że inne psy się będą z niego śmiały i że kotem jest kiepskim, bo nie umie po drzewach chodzić! Zdołowałyście mi psa... kota... już sam nie wiem! :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muzzy']Nie no, jak mogłyście?! Dropek to przeczytał i cały ranek się zamartwia, że jest kotem, że inne psy się będą z niego śmiały i że kotem jest kiepskim, bo nie umie po drzewach chodzić! Zdołowałyście mi psa... kota... już sam nie wiem! :mad:[/QUOTE]

No to teaz możesz mu na pocieszenie kreskówki puszczać: [URL]http://www.kreskoweczki.pl/kotopies/[/URL] :D

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejszy wieczorny spacerek był całkiem wesoły. Wchodząc do wąwozu spotkaliśmy Kaja. Kaj to wielki czarny owczarek niemiecki, bardzo mądry i świetnie ułożony (ale że Dropucha, co mnie bardzo cieszy, nie lata już po krzakach, tylko trzyma się przy mnie, to też nie mamy się już czego wstydzić pod tym względem :)). Znają się z Dropkiem nie od dziś, więc po krótkim przywitaniu przystąpili do zabawy. Chwilę później przybiegła goldenka Lusia. I obwąchawszy się z towarzystwem stwierdziła, że nie może tak być, że ktoś inny bawi się z jej Dropkiem :D Więc z uśmiechem, jaki już prezentowała na zdjęciu z któregoś z niedawnych spacerków:
[URL]http://dropek.hostcenter.pl/images/phocagallery/2011/01_od_stycznia/1_kolejny_szesciopsiak/thumbs/phoca_thumb_l_IMG_0996_resize.jpg[/URL]
...pogoniła Kaja, mimo że jest on od niej sporo większy :) Kaj chwilę stał z boku, ale po niedługim czasie wszyscy się dogadali i była fajna zabawa. Później Kaj się pożegnał, a Drop... zapomniał, że jest wykastrowany i zaczął się dobierać do Lusi :) Ale że Lusia to twarda baba i ma charakter, więc albo przekabacała dropkowe zaloty w zabawę, albo uśmiechała się do Dropa (znów patrz zdjęcie powyżej :)), przez co z kolei Drop przekabacał swoje zaloty w zabawę :) I tak nam zleciał wieczorny spacerek :) Miłej nocki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...