Jump to content
Dogomania

Mała prośba


Bila

Recommended Posts

Uomatko, Bila dopiero teraz trafilam na ten watek. Przeczytalam od deski do deski i mi wszystko zdretwialo na sama mysl. Ja widze, ze to, co mialam z Samba to byl pikus (PIKUS bez obrazy :D ). Co prawda trzeba bylo przez trzy miesiace wynosic doroslego laba na siusiu, ale dalo sie to usprawnic, a teraz to juz nic nie pamietam z rzeczy upierdliwych, czas ma takie lecznicze wlasnosci 8)

Skoro juz z gorki (z tego co pamietam, to chodzilo o rosnace rzesy po nie tej stronie powieki, co trzeba???), to sie kudre upij i odespij, a za dwa lata bedziesz wszystko wspominac z pewna doza niesmialosci :wink:

Argo czy oridermyl mozna juz w Polsce dostac? Bo przez pare lat nie mozna bylo (ktos tam czegos nie podpisal) i nam znajomi przywozili z zagranicy...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Na tubce nie, ale jest ulotka dołączona po polsku. mam nadzieję, ze to pomoże, bo taką pieczarkarnię ma w uchu, że :oops: (już były dwa płukania, panolog, jakies inne gówna). Moze to pomoże

Oridermyl pomoze na 100%. Jest genialny i skuteczny. Samba akurat wyjatkowo jak na laba prawie nie miewa problemow z uszami, ale moje poprzednie piewsy (foksterier i ON) bardzo czesto chorowaly na uszy (zwlaszcza ON) i z najgorszego bagienka oridermyl w kilka dni wyciagal ucho do pelnej rozowosci.

Link to comment
Share on other sites

A czy trzeba zużytkowac więcej niż jedną tubkę, bo nie wiem, czy dzwonic do weta po następną?

Mnie jedna tubka na dosc dlugo starcza, ucho, pewnie jak i oko, wiecej niz troche nie przyjmie, a nadmiar wyslimaczy na zewnatrz. A wet Ci mowil ile masz oridermylu Bilbao do ucha wyciamkac?

Link to comment
Share on other sites

W ulotce - instrukcji pisze:

po oczyszczeniu zewnętrznego przewodu słuchowego'wprowadzić' 1 kroplę preparatu / wielkośc ziarnka GROCHU /, a następnie rozmasować.

Podawać 1-2 x dziennie, aż do ustąpienia objawów chorobowych.

Z mojej 'praktyki' :roll:

Pierwsze czyszczenie ucha to, np.Otosol czyli płyn rozpuszczający woskowinę i brudy.

Następnie przecieram ucho do sucha.

Potem już Oridermyl - w pierwszym tygodniu 2x dziennie.

W drugim tygodniu 1x dziennie.

Taka, dwutygodniowa kuracja wystarcza.

Z Otosolem to postępuję ostrożnie ponieważ ma również właściwości wysuszające skórę a w wg. mnie, naturalna psia 'wazelina'jest w uchu niezbędna. :wink:

Acha, Oridermyl można dostać w większej i mniejszej tubce.

Mnie mała tuba wystarcza na rok. :D

:hand:

Link to comment
Share on other sites

Bila, wybacz, ale z nadmiaru pracy w pracy nie zaglądałam tu od dłuższego czasu. I dopiero teraz widzę przez co psia rodzina przeszła. Kiedy my z Maksiorem żyliśmy w błogiej nieświadomości, Wy udowodniliście po raz kolejny, że "wszystko jest możliwe" jeżeli są chęci i miłość szczera. Mam nadzieję, że już wszystko u Was w porządku i święta spędzicie w spokoju. Bilbo i Ty to twarde sztuki więc na pewno Wam się to uda. Uściski serdeczne i buziaki. Wasze zdrowie :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...