Jump to content
Dogomania

Mała prośba


Bila

Recommended Posts

Pika Ty w ogóle nie powinnaś tu wchodzić (znaczy na ten topic), bo sama przecież jesteś przed sterylką Sabuni. Jak się naczytasz takich postów, to imodium Ci nie pomoże..

No kurka wodna, :roll: ona mnie normalnie straszy :o

:wink:

Tylko ja nie planuje kołnierza, moja sucz jest dość wytrzymałym na ból, cierpliwym (jak ja chce coś przy niej zrobić ) stworzeniem

Chodziła kiedyś w koszulce, więc pewnie kaftanik pooperacyjny nie zrobi na niej wrażenia

Organizm Saby jest wzmacniany przed zabiegiem tzn dostaje dodatkowo witaminy, miód do każdego głównego posiłku :) Ni chcę żeby złapała jakąś infekcję

Co nie znaczy, że w nastepnym tygodniu w Bielańskich aptekach nie zabraknie leków p/biegunkowych :-?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No kurka wodna, :roll: ona mnie normalnie straszy :o

:wink:

Tylko ja nie planuje kołnierza, moja sucz jest dość wytrzymałym na ból, cierpliwym (jak ja chce coś przy niej zrobić ) stworzeniem

Chodziła kiedyś w koszulce, więc pewnie kaftanik pooperacyjny nie zrobi na niej wrażenia

Organizm Saby jest wzmacniany przed zabiegiem tzn dostaje dodatkowo witaminy, miód do każdego głównego posiłku :) Ni chcę żeby złapała jakąś infekcję

Co nie znaczy, że w nastepnym tygodniu w Bielańskich aptekach nie zabraknie leków p/biegunkowych :-?

Ja tylko w trosce o Twoje zdrówko psycho-fizyczne. O straszeniu nie ma mowy :)

Link to comment
Share on other sites

Z frontu rekonwalescencji: żeby tylko nie zapeszyć. Kołnierz trzeci z kolei, przepięknie posklejany taśmą, jeszcze o dziwo :o się trzyma. Jeśli uda nam się w tym stanie dotrwać do wtorku, to chyba będzie dobrze. Ponoć we wtorek szwy mają być ściągnięte, ale znów narkoza, bo powieki będą jakoś tam jeszcze wywijane, czyszczone, poza tym oko to taki newralgiczny punkt, więc inaczej szwów się nie da zdjąć. Generalnie Bilbo do tej pory jakoś znosił ograniczenie wolności, ale widać, że bardzo brakuje mu takiego przytulania, wydrapania. Kołnierz takim czułościom ewidentnie nie służy. Przeziębienie mija, udało się chociaż w tej kwestii bez antybiotyków (homeopatyczny syrop, dużo snu, mało spacerów). Bo zagrzybione ucho i pooperacyjne oczy dostają swoje dawki antybiotyczne.

Spacery za to wymagają naprawdę herkulesowych wysiłków, latamy tylko po trawnikach, żeby w coś nie walnąć. Omijamy szerokim łukiem wszystkie psy, bo oszczekują Bilbka w tym gustownym kapelusiku. Czyszczenie uszu też nie należy do przyjemności, bo ciężko się to w tym kołnierzu robi. Mały powolutku wraca do formy, bo dzisiaj już ewidentnie chciał dłużej pospacerować, ale ze względu na całą sytuację jakoś nie mam odwagi fundować mu dłuższych wyjść. Mam tylko nadzieję, że to juz była ostatnia tak drastyczna ingerencja w dziedzinie oczu. Odpukać na razie te fatalne wycieki z oczu się skończyły. I sierść pod oczkami jest sucha. Wet tylko stwierdził, że depilowanie oka z tych rzęs zajęło wiecej czasu niż chirurgiczne cięcia. Oczy Bilba teraz przypominaja oczka bernardyna. Oby do wtorku bez niespodzianek

Link to comment
Share on other sites

Przedtem to była taka mieszanka od weta. jego włąsnej kompozycji plus Panolog. Teraz dostaliśmy typową maść przeciwgrzybiczą, gdzie głównym składnikiem jest neomycyna. Nazywa się to chtba Orodril, ale pewna nie jestem. To ponoć jakaś nowość.

Link to comment
Share on other sites

Bila ciesze się, ze dochodzicie do siebie :) Oboje :D

Nie tylko TY :roll: :D

:hmmmm:

Pika

:D a coś TY siem JUŻ taka :D Noworoczna stałaś ? :roll:

Aga1.jpg

A ŚWIĘTA ? :roll:

:wink:

Bila :D

Oridermyl ma w swoim składzie:

neomycyna

3500 IU,

nystatyna 10000 IU,

lindan 5 mg / śr. owado- i roztoczobójczy/,

lidokaina 5 mg /śr. miejscowo znieczulajacy/

triamcinolonu acetonid 1 mg - śr. łagodzący reakcje zapalne.

:D

Link to comment
Share on other sites

Argo ja żem jezdem pod ogromnym wrażeniem, ja Cię kręcę.

Pika moja radość też nie ma granic. Jutro jedziemy o 19 ściągać szwy, coś tam wet jeszcze będzie mu grzebał przy oczach :o , ale mam nadzieję, że już niezbyt wiele.

Jak dobrze, że jest Dogomania i ludzie, którzy się nie dziwią, że człowiek jest kłąb nerwów z powodu piecha. W pracy, jak od czasu do czasu mi się coś wymknęło, to widziałam, że wielu chętnie by zrobiło ten gest :stupid:

W środę mam nadzieję postawić Wam wirtualny fiolecik (dziś jeszcze nie, żeby nie zapeszyć). :)

Link to comment
Share on other sites

Argo ja żem jezdem pod ogromnym wrażeniem, ja Cię kręcę.

W środę mam nadzieję postawić Wam wirtualny fiolecik (dziś jeszcze nie, żeby nie zapeszyć). :)

Bila :roll:

Ja tyż ciem 'krencem' :lol: :wink:

Kuuuna :lol: :wink: , jak siem zakrencimy to KTO NAS 'odkrenci' ??? :roll:

Ale ... :wink: 'fijolecik' ciemu by nie ? :roll:

:drinking: :drinking: :drinking: :drinking: Twoje i Bilba zdrowie ... :drinking:

:D

Link to comment
Share on other sites

A KTO jestaj 'garnkiem', a KTO 'kociołkiem' :roll: :wink: :lol:

Pozwalam Ci wybrac kim chcesz byc :lol: :lol:

W pracy, jak od czasu do czasu mi się coś wymknęło, to widziałam, że wielu chętnie by zrobiło ten gest :stupid:

Dobrze, ze ja mam w pracy psiarzy :roll:

W środę mam nadzieję postawić Wam wirtualny fiolecik (dziś jeszcze nie, żeby nie zapeszyć). :)

Dobra w środę pijemy :drinking: w czwartek odpoczywamy :drinking: a w piatek trzymacie kciuki za mnie :-? Cobym przeżyła :roll:

Bo sucz przezyje, 8) ale czy ja, to pewna nie jestem :-?

Link to comment
Share on other sites

Nio, jutro pełna mobilizacja kciuków za Sabę i Pikę. A potem malutka popijawa. :lol:

Argo wczoraj Bilbadło zostało obfotografowane, zrobiliśmy zbliżone foty pyska, co by było widać pooperacyjne oczęta, kołnierz też został uwieczniony. Bedom, bedom. Nie mamy niestety cyfrówy, wiec trzeba będzie troszkę poczekać.

Biedna Pika z nerwów juz pewnie po ścianach chodzi. Przypominam, ze jutro w okolicach 10 trzeba ściskać, co się da, zeby dziewczyny w miarę bezboleśnie przez to przeszły :bigok: Jak znam życie, to pewnikiem Pika bierze coś na uspokojenie, Sabunia pewnie nie potrzebuje. U mnie też tak było.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...