Jump to content
Dogomania

Amstaff już w domu :)


kiiniaa

Recommended Posts

  • Replies 292
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Te rany na jajeczkach wyglądają mi na zdjęciach też na pogryzienia , wychudzony masakrycznie ale zdjęcia z samochodu to rewela ! :lol:
Szczególnie to z kołami w górze - poczuł się wreszcie bezpiecznie , biedny ... dzięki Wam :loveu::eviltong:
Widać , że jest takim kochasiem i dlatego się nie obronił biedak:-(
Teraz już musi być dobrze !:lol:

Link to comment
Share on other sites

SŁUCHAJCIE TO JEST WSPANIAŁY PIES, PRZEPIĘKNY, MĄDRY I KOCHANY

[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy1/190482/779942/24317850_moto_0139.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy1/190482/779942/24317855_moto_0141.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy1/190482/779942/24317857_moto_0142.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy1/190482/779942/24317860_moto_0144.jpg[/IMG]



jajka :shake:

[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy1/190482/779942/24317851_moto_0140.jpg[/IMG]

łapa :shake:
[IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy1/190482/779942/24317859_moto_0143.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny napiszcie do ronji..nie jest to tani tymczas jakos szczegolnie ale oferuje gotowane jedzenie i z tego co wiem pies moze byc albo w domu albo na dworzu..moja kora miala tam jechac ale znalazlam jej inne miejsce a kora taka sama zabiedzona jak joszi wiec nie wiem czy bedzie was ronji dt interesowac ale tak podpowiada na wszeli wypadek:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clo']dziewczyny napiszcie do ronji..nie jest to tani tymczas jakos szczegolnie ale oferuje gotowane jedzenie i z tego co wiem pies moze byc albo w domu albo na dworzu..moja kora miala tam jechac ale znalazlam jej inne miejsce a kora taka sama zabiedzona jak joszi wiec nie wiem czy bedzie was ronji dt interesowac ale tak podpowiada na wszeli wypadek:)[/quote]

clo, bardzo Cię przepraszam, potrzebowałaś pomocy,sama prosiłaś o tymczas dla Kory - nie pisz, ze tymczas u mnie jest drogi, nie rób ze mnie naciągaczki. 15zł za dobę (z jednym posiłkiem gotowanym)w okolicach Warszawy za dużego psa to drogo ????
ja nie oferuje przechowalni, ale opiekę domową i nie podoba mi się, że na kilku wątkach wypowiadasz takie opinie na mój temat.
Joszim zajmuje się grupa Vivy Psy Niczyje, której ja jestem częścią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ronja']clo, bardzo Cię przepraszam, potrzebowałaś pomocy,sama prosiłaś o tymczas dla Kory - nie pisz, ze tymczas u mnie jest drogi, nie rób ze mnie naciągaczki. 15zł za dobę (z jednym posiłkiem gotowanym)w okolicach Warszawy za dużego psa to drogo ????
ja nie oferuje przechowalni, ale opiekę domową i nie podoba mi się, że na kilku wątkach wypowiadasz takie opinie na mój temat.
Joszim zajmuje się grupa Vivy Psy Niczyje, której ja jestem częścią.[/quote]

[B]ronja spokojnie[/B] ... clo napisała "[B]nie jest to tani tymczas jakos szczegolnie"[/B] ale oferuje gotowane jedzenie i z tego co wiem pies moze byc albo w domu" chodziło jej o to że nie jest to najtańszy tymczas (szczególnie jak się nie ma pieniędzy) jednak jedzonko pyszne i opieka dobra tak więc spokojnie bo nikt tu o Tobie źle nie mówi, a wręcz przeciwnie :calus:
clo tutaj własnie Ciebie poleciła i nie chciała Cię obrazić ... ja tego tak nie odebrałam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka'][B]ronja spokojnie[/B] ... clo napisała "[B]nie jest to tani tymczas jakos szczegolnie"[/B] ale oferuje gotowane jedzenie i z tego co wiem pies moze byc albo w domu" chodziło jej o to że nie jest to najtańszy tymczas (szczególnie jak się nie ma pieniędzy) jednak jedzonko pyszne i opieka dobra tak więc spokojnie bo nikt tu o Tobie źle nie mówi, a wręcz przeciwnie :calus:
clo tutaj własnie Ciebie poleciła i nie chciała Cię obrazić ... ja tego tak nie odebrałam[/quote]

może ja jestem przewrażliwiona, a to dlatego, że dobrze nie czuję się tym, ze bedę "zarabiać" na bezpańskich psach:roll:. niestety nie mam innego wyjścia:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ronja']może ja jestem przewrażliwiona, a to dlatego, że dobrze nie czuję się tym, ze bedę "zarabiać" na bezpańskich psach:roll:. niestety nie mam innego wyjścia:oops:[/quote]

dzięki takim ludziom jak Ty wiele z tych psiaków wraca do "normalnosci", wielu z nas nie ma warunków mieszkaniowych na DT, większość nie stać na "danie" bezpłatynego DT .... fajnie by było gdyby tymczasik był bezpłatny ale jak nie ma innego wyjścia to taki jak Twój jest ok :razz:
hoteliki też kosztują - a tam psiakom nie paświeca się tyle co "w domu" ... tymczasowym ale domu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ronja']może ja jestem przewrażliwiona, a to dlatego, że dobrze nie czuję się tym, ze bedę "zarabiać" na bezpańskich psach:roll:. niestety nie mam innego wyjścia:oops:[/quote]

Niestety to bezsilność wobec potrzeb powoduje przewrażliwienie!

Nie zarabiasz dziewczyno,tylko musisz dać odpowiednią opiekę i bezpieczeństwo skrzywdzonym psiaczkom!:loveu::loveu::loveu:
Rozumiemy to...tylko właśnie te pieniądze...psiaków dużo,a tu:shake:...sama wiesz!
Jestem bardzo wdzięczna za Twój odzew gdy wydawało się,że Alfik będzie musiał bardzo długo czekać w schronie...i za Twoją elastyczność:loveu:
Jeśli Joszi będzie u Ciebie,będę spokojna!Będzie u Was bezpieczny.

Link to comment
Share on other sites

oj oj a co to za dziwne rozmowy prowadzicie? Spokój mi tutaj, bo jakiegos asta wezmę i rozgonię towarzycho :diabloti:

[B]A propos asta:[/B]

[B]Joszik je jak szalony, zaokrąglają się powoli boczki, nie wymiotuje po antybiotyku ( ma go do soboty). Tylko coś z jajkami się dzieje .....Pani Maria mówi, ze ta rana się rozchodzi- cokolwiek to znaczy ....:roll: Oczywiście smaruje mu jajeczka i inne ranki kremem.[/B]

No i czekamy na wieści, może joszik będzie mial DT ale dopiero w niedzielę.

Ronja, nie denerwuj siem, dziewczyny piszą co piszą a nas ponosi, bo wiadomo, że nas ponosi.....;) Prrrrrrrrrrrryyyyy, Spokojnie Ciotki :razz:

Link to comment
Share on other sites

jezeli o wpłaty chodzi - wiem ze sprzdało się 60 kalnarzyków po 5 zł - czyli 300 zł, wiecej danych nie mam, bo mi mój osobisty informator w szpitalu siedzi i wcale do domu nie chce wracać :mad:

W niedzielę zapłaciłam ok [B]50 zł[/B] za leki ( Pani Wetka nie wzięła za wizytę, tylko za antybiotyk, kropleki i 2 zastrzyki = 40 zł a krem kupilam w aptece 11 zł ). Joszik przebywa w Teresinie juz 6 dni ([B]60 zl[/B]) [B]+ karma[/B] ( ryż, marchewka i kurczaczek).

wydatki na dzisiaj :
[B]50[/B]
[B]60[/B]
[B]+ karma[/B]


[SIZE=1]Kurdę chyba polubilam amstaffy.....:roll: ( ale jeszcze nie wierzę, że to piszę...)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...