Jump to content
Dogomania

Amstaff już w domu :)


kiiniaa

Recommended Posts

  • Replies 292
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No ja przesądna jestem i zapeszać nie chciałam. Zresztą państwo bardzo chcieli jak najszybciej wziąć Josziga do siebie, żeby dłużej sam w budzie nie siedział :-) Rodzina młoda, bardzo aktywna, małżeństwo i trójka dzieci (najmłodsze 5 lat), generalnie fajni ludzie. Nie przestraszyli się aktywności Joszika i jak się teraz okazuje - to on przy nich musi szlifować kondycję.
Oto wieści z wizyty poadopcyjnej od Magdy, która pilotowała adopcję:

Wczoraj wieczorem byłam w odwiedzinach u Josziego. Poznał mnie i ucieszył się na mój widok, dostał kurzą łapkę, której się wystraszył [FONT=Wingdings]J[/FONT]
Pobawiliśmy się, poobserwowałam i wróciłam do domu spokojna .
Z dzieciakami super z większym się bawi , do mniejszego przytula jak mały gra. Tulił się do mnie prawie cały czas, a potem wrócił do boku swojej nowej pani. Wygląda super, śpi z Państwem, żre Eukanubę i co najlepsze prawie cały czas ma towarzystwo. Państwo mogą wpadać do domu w środku dnia i co 2 godziny na spacer. Podobno nie wyrabia przy nich kondycyjnie, po kilku godzinach pada i zipie a oni dalej biegają. Bardzo aktywna rodzina , codziennie po południu jeżdżą do lasu albo cuś. Chyba ich nastraszę że mu wytrą łapy jak nie przestaną [FONT=Wingdings]J[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Trudno uwierzyć, że było tak: :-(

[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images36.fotosik.pl/67/9a7f89738ebf01d2med.jpg[/IMG][/URL]




[B]Idusiek [/B]- dzięki :Rose::Rose:
Te zdjęcia Joszinka z domku napełniają nadzieją..... :loveu:
Jaka cudna metamorfoza ! :loveu::loveu:
Przepiękne i wzruszające fotki roześmianego i szczęśliwego Joszika z Rodzinką :iloveyou::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

mi nie dziękować- ja to go widziałam kilka razy tylko i za łapę u pierwszego lekarza trzymałam ;) pomogła Magda,Fela, gosiaaa.

A tak naprawdę - najbardziej pomogli dobrzy ludzie, dzięki którym Joszik miał leki, dobrą karmę i opiekę, kiedy dochodził do Ciebie ;) no i jego nowi właściciele ! :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...