Jump to content
Dogomania

Szczeniaki ze Starachowic potrzebują pomocy!!!


mrs.ka

Recommended Posts

Dziewuszki, czy Wy mówicie o tym z Katowic, co do mnie dzwonił? Czy jeszcze jakimś? Bo ta Pani, z którą ja rozmawiałam, była za sterylka, choć pierw nie wiedziała co to... Ale ja z nią o tym rozmawiałam, tłumaczyłam, etc. i była 'za'.
Ale jak nie ta, to przepraszam :oops:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 702
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Majaa']Moana zasanawiałam się nad propozycjami dla Ciebie, a właściwie dla p. Pawła wczoraj w nocy, a kiedy "załapałam" którego psa powinnam przedstawić padł internet i prąd (burza wczoraj była koszmarna u nas) ale uważam, że do tego domku zaproponowanie Mimi będzie akuratne, choć to suczka, ale już wysterylizowana. Po ogromnych przejściach - koszmarnie połamana łapa - rozpatrywano tak amputację tej łapy, jak i nawet! eutanazję a Mimi walczyła dzielnie Obecnie jedna kość jest zrośnięta - druga może się nie zrosnąć i drut pozostanie na zawsze w jej ciele, ale radzi sobie rewelacyjnie, używa tej połamanej łapki i w towarzystwie 4 dorosłych psów i dorastającej sarny (choć najmniejsza) radzi sobie rewelacyjnie. Jest najlepszym budzikiem w sprawach pilnych i największym aniołkiem w sprawach przytulaśnych ;) Nie wymaga w chwili obecnej żadnej szczególnej opieki na codzień, oprócz kontroli ortopedycznej, od czasu do czasu
zdjęcia Mimi są na pierwszej stronie tego wątku[/quote]

Dziękuję :lol:, wszystkie propozycje podsyłam Pawłowi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Dziewuszki, czy Wy mówicie o tym z Katowic, co do mnie dzwonił? Czy jeszcze jakimś? Bo ta Pani, z którą ja rozmawiałam, była za sterylka, choć pierw nie wiedziała co to... Ale ja z nią o tym rozmawiałam, tłumaczyłam, etc. i była 'za'.
Ale jak nie ta, to przepraszam :oops:[/quote]
Tak, tak. Ta sama. Dlatego pisałam, że powinno być lekko, łatwo i przyjemnie ;)

[quote name='diabelkowa']nie no denerwowac sie nie mam zamiaru ;) [/quote]
To dobrze! :lol::lol::lol:


[quote name='diabelkowa']nie udalo mi sie dodzwonic jakbym nie pisala ze udalo sie to Majaa prosze zadzwon tam i umow mnie na jakis dzien w przyszlym tygodniu :)[/quote] OK poczekam do wieczorka! :razz:

Link to comment
Share on other sites

świetnie,ze się umówiłyście;)
zapytaj ogólnie,czy miała już psa,czy nie ma alergii wśród domowników,jak sobie zorganizuje czas ze szczeniakiem(praca,szkoła) jak długo będzie sam w domu zostawał,jakich ma sąsiadów w razie gdy piesek by piszczał na poczatku,co z wyjazdami na wakacje...itp.

Link to comment
Share on other sites

wiem u kogo! u mojej sąsiadki! mieszka na Harcerskiej! ;)
bylam wczoraj u niej i sie bawiłam z Tanyą :) śliczna jest. ;)
moze ja przygarne jakiegos pogadam z mamą ;D są jakieś "świeże" szczeniaczki? prosze o zdjęcia na [email][email protected][/email] .. zależy mi na szczeniaczkach które będą nieduże (do bloku) .. coś w stylu jakby Tanya Tony ;))

Link to comment
Share on other sites

wiesz ewelinka,było nawet kilka telefonów ale nic konkretnego,tzn.zauważam,że ludzie albo bardzo się dziwią procedurom adpcyjnym,albo wiedzą co to jest i od razu rezygnują.Ale myślę,że to chyba lepiej,zaoszczędzi wielu pomyłkom

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrs.ka']wiesz ewelinka,było nawet kilka telefonów ale nic konkretnego,tzn.zauważam,że ludzie albo bardzo się dziwią procedurom adpcyjnym,albo wiedzą co to jest i od razu rezygnują.Ale myślę,że to chyba lepiej,zaoszczędzi wielu pomyłkom[/quote]
Jak to fajnie wiedzieć, że ktoś "obsługuje" tel "psi" i że wie jak to jest :multi: Całe lata (z drobnymi przerwami) odbierałam ten tel. głównie ja
KoniQsia Zapoznaj się z procedurami adopcyjnymi, dowiedz się, jaka jest sytuacja z psami bezdomnymi, a potem zaczynaj proszę myśleć o adopcji dla zwierzaka i innych działanich prozwierzących
Jesteś napewno młodziutką osobą, ale to nie znaczy, że nie możesz pomóc - oczywiście że możesz, jeśli jesteś odpowiedzialna !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...