Jump to content
Dogomania

Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!


Marzenuś

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zadzwonił do mnie przed chwilą z Allegro chłopak zainteresowany adopcją Bezika, tego białego malucha. Chłopak jest z Lublina, jest młody ma 18 lat jak mi powiedział, zgadza sie na wizyte przedadopcyjną i podpisanie umowy adopcyjnej. Powiedziałam mu ze zorganizujemy zaraz po świetach tą wizytę, czy wiecie kto mógłby taką wizyte w Lublinie przeprowadzić, może Bico?

Link to comment
Share on other sites

ja dzisiaj jak wjeżdżałąm pod blok do mojej Babci widziałam Panią idącą z..... sunią szczeniaczkiem,która zamieszkała w Olsztynie:)identyczna więc chyba ona:)albo sobowtór stuprocentowy:)szzceiaczek szybko zasuwał nóżkami, był na smyczy w szeleczkach:)fajny maluch, niestety akurat stałam międzyulicą a podwórkiem prepuszczając ludzi więc nie miałąm jak wysiąść i zapytać:(no ale jeśli to ona to na serio fajniutko wygląda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']wróciłam po Świętach, jakby co, to w sprawie wizyty przed adopcyjnej piszcie do mnie na pw, postaram się pomóc.[/QUOTE]
Bico wielkie dzięki za to że się zjawiłaś i za chęc pomocy, niestety sprawa nieaktualna. Ten gość okazał sie jakimś idiotą..
Przepraszam że zawracałam Wam dziewczyny głowę..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tula']Bico wielkie dzięki za to że się zjawiłaś i za chęc pomocy, niestety sprawa nieaktualna. Ten gość okazał sie jakimś idiotą..
Przepraszam że zawracałam Wam dziewczyny głowę..[/QUOTE]

Zdarza się i tak :(

A w ogóle jakieś adopcje od p. Ali są ostatnio?

Link to comment
Share on other sites

Pralinka wczoraj pojechała, podobno bardzo fajni ludzie, pan pracuje w handlu zagranicznym, przez całe życie miał pieski. Pralinka zaczęła niestety trochę łysieć przy oczkach i p. Ala nie wie czy to jakies uczulnie czy nie nużyca, dzisiaj nowi Państwo suni mają z nia jechać do weta. Za jakis czas poprosimy kogos z Wawy o wizytę poadopcyjną.
Dziewczyny trzeba intensytwnie ogłaszać Ptysia i Bezika bo rosną...

Link to comment
Share on other sites

Przemek a jak nie chce Ci sie szukac na wątku fotek, to podaj maila a ja Ci podeślę zdjęcia szczeniaczków które są aktualnie do wzięcia od p.Ali:) Nie mam zdjęć tylko jednej nowej szczeniakowatej suni która jest od niedawna, syn p. Ali zrobił m.in. jej zdjęcia ale w jakiś niewiadomy sposób zaginęły u osoby która je przesyłała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...