Jump to content
Dogomania

KRK- Dziadzio Miki JUŻ W NOWYM DOMKU!!!


j3nny

Recommended Posts

  • Replies 443
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziękuję za zaproszenie,udało mi się przebrnąć przez wątek ale lekko nie było, dogo dziś bardzo niegrzeczne,co trona mnie wyrzucało, ale się nie dałam!!
no i mając dużoczasudoprzemyśleń między kolejnymi stronami wpadłam na pomysł (nie gwarantuje że dobry...)może zrobić Mikiemu plakat/ulotkę i udało by się jakoś załatwić (pewnie za opłatą alemoże byłoby warto znaleść kogoś ktoje prozkleja/poroznosi (tak jak ulotkipizzeri czy metro)?
chyba, że jest ktoś tutajkto by się zadeklarował do rozwieszania plakatów?
ja oczywiście plakat chętnie zrobię!
może jakby to zafunkcjonowało można by tak robić z kolejnymi psami...mam nadzieję, że fantazja mnie nie poniosła za bardzo :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='silke']Ktoś proponował Foksię, bo Jej numer jest w ogłoszeniu.
Foksia, zgodzisz się?[/quote]

z uwagi na obecną sytuację na dogo zaryzykuję stwierdzenie, że Foksia się [I]na pewno[/I] nie zgodzi na żadne pieniądze :shake:

Link to comment
Share on other sites

Plakaty to fajny pomysł, tyle że rozwieszane na zewnątrz natychmiast są zdzierane/zaklejane... Ulotki byłyby chyba lepsze? Tak czy inaczej ja kilka w miarę sensownych miejscach mogę rozwiesić.
Ktoś mógłby zrobić coś takiego bezpłatnie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gibon301']no i mając dużoczasudoprzemyśleń między kolejnymi stronami wpadłam na pomysł (nie gwarantuje że dobry...)może zrobić Mikiemu plakat/ulotkę i udało by się jakoś załatwić (pewnie za opłatą alemoże byłoby warto znaleść kogoś ktoje prozkleja/poroznosi (tak jak ulotkipizzeri czy metro)?
chyba, że jest ktoś tutajkto by się zadeklarował do rozwieszania plakatów?
ja oczywiście plakat chętnie zrobię!
może jakby to zafunkcjonowało można by tak robić z kolejnymi psami...mam nadzieję, że fantazja mnie nie poniosła za bardzo :lol:[/quote]


faktycznie jest problem z osobami chetnymi do rozwieszania plakatow
ja zawsze rozwieszam kilka gdzies po drodze w strategicznych miejscach, ale zadnej zmasowanej akcji nigdy nie robilismy
ja zawsze na watkach prosze, ale chetnych brak, a gdyby kazdy rozwiesil kilka nie wiem, kolo swojego bloku/domu, w lecznicy przy okazji wizyty z psem, w zaprzyjaznionym kiosku, to juz byloby cos...

Link to comment
Share on other sites

ja też myślałam o plakatach / ulotkach - tylko ja sobie nie mogę wydrukować niestety , musiałby mi ktoś zrobić ,
ale troche moge porozklejać - bo z roznoszeniem to nie wiem jak to jest - ludzie takie ulotki to raczej wyrzucają,
a gdyby nawet komuś za roznoszenie ulotek zapłacić to sam też mógłby te wszytskie ulotki do kosza wrzucić a kase za roznoszenie wziąść

Link to comment
Share on other sites

[quote name='silke']O sprawach finansowych nic mi nie wiadomo...
A czy psy schroniskowe ogłasza się w prasie lokalnej w ogłoszeniach drobnych? Ma to sens w przypadku nierasowych, schroniskowych?[/quote]

w ogloszeniach drobnych nigdy nie widzialam, ludzie lubia miec zdjecie psa a tam chyba zdjec nie wklejaja

Link to comment
Share on other sites

czy ktoś mógłby zrobić takie super ogłoszenie - plakat dla Mikiego i mi podesłać ? zrobiłabym sobie ksera i akcja gotowa !!!

myślałam żeby to był format jak duży blok techniczny, jakiś przykuwający uwagę tytuł i duże zdjecie pieska- bardzo duże - no i jeszcze kilka zwiezłych info o piesku + kontakt.
czo o tym myślicie?
tylko nie wiem czy w kolorze :roll:

i można by też ulotki zrobić -tylko o połowe mniejsze - ja mam w bloku takie metalowe cocik właśnie na ulotki, reklamy (żeby na klatkach nie przyklejać) i tam się je wkłada i każdy co chce to sobie bierze

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie że Was ostudzę, ale nie wiem czy z ulotkami to dobry pomysł.... Popatrzcie sami po sobie - co robicie z ulotkami???? Tymi co ktoś wpycha "na mieście" i tymi w skrzynce na listy czy tych pojemnikach na reklamy.... Ja mam dość bogaty przegląd wszelkich ulotek, bo z miasta przywożą do mnie na wieś do pieca - myślę, ze żadnej nie czytał nikt.... Szkoda na to pieniędzy. Lepiej już plakaty zrobić i porozwieszać w miejscach znanych, u znanych sklepikarzy, w kioskach czy innych miejscach, ale u ludzi których znamy i którzy nie zalepią od razu tego i nie wyrzucą do śmieci. A plakatowanie miasta to istna dżungla - wiem bo też to w życiu robiłam - jedna brygada zakleja drugiej i to prawie że za tyłkiem...

Link to comment
Share on other sites

ale jakby na ulotce było duże zdjecie psa toby uderzało po oczach
czasami po prostu nie można nalepic plakatu tylko zostawić ulotke - tak jak u mnie w bloku

ja myśle że jakby ktoś zrobił taki plakat to inni by sobie juz sami dostosowali czy plakaty czy ulotki z tego sobie zrobią i roznosza

tylko że ja naprawde nie moge zrobić tego plakatu bo nie mam jak :(

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=red][B]MIKI - starszy porzucony malutki piesek - szuka dobrego człowieka i domu !!![/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=5][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/8461/staruszek4dc7.jpg[/IMG][/SIZE][/B]
[B][SIZE=5][/SIZE][/B]
[B][U]Informacje o piesku:
[/U]został wyrzucony z domu,[/B]
[B]ma ok. 12 lat,
jest nieduży ( wysokość do pół łydki, waga to ok. 7 kg),
szorstkowłosy,[/B]
[B]uroczy,[/B]
[B]bardzo źle znosi warunki schroniskowe,[/B]
[B]zdrowy (już po operacji).[/B]

[COLOR=green][B][SIZE=3]Jeśli możesz dać mu dom i swoje serce to on odwdzięczy Ci się całą swoją wielką psią miłością, prawdziwą wierną miłością.[/SIZE][/B] [/COLOR]
[COLOR=#008000][/COLOR]
[B]Kontakt w sprawie pieska:
504-470-635. [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='j3nny']to delikatna roznica, ale ja bym zmienila wyrzucony z domu na oddany przez wlascieli, mozna jakos zaznaczyc ze byl wtedy chory, NOWOTWOR[/quote]


narazie to taka propozycja plakatu :)

napisałam specjalnie "wyrzucony z domu" żeby było bardziej dramatycznie ale może niepotzrebnie
i faktycznie tak też może być i będzie przejrzyście:
oddany przez właścicieli ponieważ był chory (nowotwór jąder)
obecnie zdrowy (już po operacji)

Tylko powiedzcie mi - jak u niego z tą kastracją w końcu ?
jest wykastrowany czy nie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=red][B]MIKI - starszy porzucony malutki piesek - szuka dobrego człowieka i domu !!![/B][/COLOR][/SIZE]


[B][SIZE=5][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/8461/staruszek4dc7.jpg[/IMG][/SIZE][/B]

[B][U]Informacje o piesku:[/U][/B]
[B]oddany przez właścicieli, ponieważ był chory (nowotwór jąder),[/B]
[B]obecnie zdrowy (już po operacji),[/B]
[B]ma ok. 12 lat,[/B]
[B]jest nieduży ( wysokość do pół łydki, waga to ok. 7 kg),[/B]
[B]szorstkowłosy,[/B]
[B]uroczy,[/B]
[B]bardzo źle znosi warunki schroniskowe.[/B]

[COLOR=green][B][SIZE=3]Jeśli możesz dać mu dom i swoje serce to on odwdzięczy Ci się całą swoją wielką psią miłością, prawdziwą wierną miłością.[/SIZE][/B] [/COLOR]

[B]Kontakt w sprawie pieska:[/B]
[B]504-470-635,[/B]
[B][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B]



Aha i na dole takie pionowe dane kontaktowe, kilka razy - do urywania - jak to sobie ludzie robią przy ogłoszeniach np. na słupach !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nikt mnie o to nie prosił, ani z nikim nie gadałam, ale machnełam taki plakat dla Mikiego. może się przyda.
Pozdrawiam.
[URL=http://img10.imageshack.us/my.php?image=mikiplakat.jpg][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/2140/mikiplakat.th.jpg[/IMG][/URL]
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/%5BURL=http://img10.imageshack.us/my.php?image=mikiplakat.jpg%5D%5BIMG%5Dhttp://img10.imageshack.us/img10/2140/mikiplakat.th.jpg%5B/IMG%5D%5B/URL%5D[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']narazie to taka propozycja plakatu :)

napisałam specjalnie "wyrzucony z domu" żeby było bardziej dramatycznie ale może niepotzrebnie
i faktycznie tak też może być i będzie przejrzyście:
oddany przez właścicieli ponieważ był chory (nowotwór jąder)
obecnie zdrowy (już po operacji)

Tylko powiedzcie mi - jak u niego z tą kastracją w końcu ?
jest wykastrowany czy nie :cool3:[/QUOTE]

wg mnie zdjęcie powinno być inne, zeby było widać, ze to maleństwo, po tamtym zdjęciu ja myślałam, zę to pies przynajmniej do kolana...
A to co ja wkleiłam jak Anka przy nim kuca, mniejwięcej pokazuje, ze to szkrabuś.... Ja niewiem czy on 5 kg waży...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...