Jump to content
Dogomania

Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!


Zofia.Sasza

Recommended Posts

oj Dziewczyny, Dziewczyny ... Puszek to sprzed nosa M.Sz. zabrany, był pod bramą :) :) :) oberwało mi się. Parę perełek same wybrałyśmy :eviltong: staruszke Klarę promowała Agata, jest u p. Christine , noszona w specjalnym plecaku , bo ona tylko krótkie dystanse pokonuje a Christine i pozostałe Jej ogony lubią długie spacery więc ja nosi . Benito lubi rządzić. Ewa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Zajrzyjcie na fb na naszą stronę Fundacja Ostatnia Szansa -Boguszyce , zdjęcia ze Zlotu Boguszków kwiecień 2013 adoptowanych w Szwajcarii . Ewa[/QUOTE]
Normalnie siedzę i płaczę z radości....
Tyle ocalonych...
Eeeeech, słów brakuje...

A te maleńkie szczeniaczki na rękach to też boguszyckie?



(Ewa, masz niepodlinkowany banerek)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Faktycznie zajefajna impreza, super pomysł!
Może my zrobimy tak z korabiewiczkami wyadoptowanymi w PL? :cool3:
Ej, ale ja tam nie widzę "naszych" czworonogów...[/QUOTE]
Dopiero wrocilam i padam na przysłowiowy pysk (psi ;)). Fotki będą jutro wieczorem, po powrocie z Boguszyc - na fb sa tylko z dwóch godzin, bo tyle czasu byli znajomi z aparatem. Było cudownie i niedługo kolejne spotkanie z kolejnymi psiakami - doczekać się nie mogę. /Agnieska

Link to comment
Share on other sites

Aga wróci z wojaży i docisnę o zdjęcia, ale ich wstawić nie umiemy -uprzedzam. Benito,Klara, Lordzik, Puszek, Puszkopodobny :) matko reszty już nie pamiętam, no jeszcze czarna sunia, małe kasztanowo-rude z adhd ... a Trójłapek , cholera co jeszcze ? A widziałyście Pawiego cudaczka - mówiłam,że to piękny pies jak ozdrowieje, odrośnie sierść i będzie szczęśliwy :) Ewa

Link to comment
Share on other sites

Kilka dni temu za tęczowy most odeszła adoptowana z Boguszyc już dawno temu Helenka. Zabrana była z Boguszyc ze stara rozgryziona rana na łapie z kością na wierzchu. szybciutko się wyleczyła i znalazła wspaniały dom. Długo leczona, bardzo kochana, pozostawiła swoją wspaniałą rodzinę w wielkim smutku.

[IMG]http://img341.imageshack.us/img341/1868/helenka.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CoolCaty']Kilka dni temu za tęczowy most odeszła adoptowana z Boguszyc już dawno temu Helenka. Zabrana była z Boguszyc ze stara rozgryziona rana na łapie z kością na wierzchu. szybciutko się wyleczyła i znalazła wspaniały dom. Długo leczona, bardzo kochana, pozostawiła swoją wspaniałą rodzinę w wielkim smutku.

[IMG]http://img341.imageshack.us/img341/1868/helenka.jpg[/IMG][/QUOTE]

No nie :( Przecież Ona nie była staruszką ... Cholernie smutne. Aniu dziękujemy , to Ty ja uratowałaś . Pociesza jedno, miała wspaniały dom kochających opiekunów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Aga wróci z wojaży i docisnę o zdjęcia, ale ich wstawić nie umiemy -uprzedzam. Benito,Klara, Lordzik, Puszek, Puszkopodobny :) matko reszty już nie pamiętam, no jeszcze czarna sunia, małe kasztanowo-rude z adhd ... a Trójłapek , cholera co jeszcze ? A widziałyście Pawiego cudaczka - mówiłam,że to piękny pies jak ozdrowieje, odrośnie sierść i będzie szczęśliwy :) Ewa[/QUOTE]

Dziewczyny... ja chcę Rusałkę... pleeeaaseee....
Dzisiaj miałam telefon od rodziny, zainteresowanej jej adopcją (musieli dość głęboko grzebać w ogłoszeniach) i głęboka melancholia ogarnęła mój umysł i serce...
Odżyły wspomnienia z Korabiewic, związane z tą ślicznotką.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Dziewczyny... ja chcę Rusałkę... pleeeaaseee....
Dzisiaj miałam telefon od rodziny, zainteresowanej jej adopcją (musieli dość głęboko grzebać w ogłoszeniach) i głęboka melancholia ogarnęła mój umysł i serce...
Odżyły wspomnienia z Korabiewic, związane z tą ślicznotką.[/QUOTE]

Rusalki nie było na spotkaniu w Zurychu, jeżeli będzie w Bern to ja przesle. Poprosilam o fotki mailem, ale kiedy nowi opiekunowie nie maja aparatu (a tak się niestety zdarza), to musze poczekać az ktoś pojedzie ja odwiedzić. /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ostatniaszansa']Żeby nie było - wlasnie wyslalam maila ponaglająco-proszacego ;) Ale i tak mam nadzieje, ze Rusalka przyjedzie na spotkanie psowe w Bern :) /Agnieszka[/QUOTE]

Agnieszka dzięki!!!!! Ja normalnie kocham tę suczynkę! Nieopisaną radość sprawiłby mi jej widok z nowymi opiekunami.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...