Jump to content
Dogomania

Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!


Zofia.Sasza

Recommended Posts

Guest Elżbieta481

[quote name='Isadora7'][SIZE=4]Ja nie widzę usprawiedliwienia. Wykonanie telefonu na 112 jest proste i nie przekracza umiejętności i nie trzeba się bać, że będzie się posądzonym o kradzież[/SIZE][/QUOTE]
---------------------
Jest mi bardzo smutno z powodu śmierci Zosi.Wybacz mi więc Isadora7,że nie będę podejmować dyskusji w tym temacie tylko najzwyczajniej w świecie pozostanę przy swoim zdaniu.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][SIZE=4]Ja nie widzę usprawiedliwienia. Wykonanie telefonu na 112 jest proste i nie przekracza umiejętności i nie trzeba się bać, że będzie się posądzonym o kradzież[/SIZE][/QUOTE]

Był przechodzień zatelefonował na pogotowie, nie nadjeżdżało... Nie pisałam o umiejętnościach udzielania pierwszej pomocy sama takich nie posiadam, niestety:( pisałam jak ludzie a widziałam to będąc po drugiej stronie dużego skrzyżowania,oczekując na zielone światło,że na chodniku tuz przy przejściu dla pieszych leży kobieta ( nie poznałam,że to nasza Zosia) przechodzili jakby tam nie leżał człowiek, tak obojętnie ... :( :( :( Podbiegłam sądząc,że ów przechodzień jest z tą kobietą z pytaniem w czym pomóc i wówczas nachylając się nad Nią rozpoznałam... Zbiegowisko, zainteresowanie zrobiło się wówczas jak krzyczałam żeby ktoś mi pomógł ratować Zofię sama próbując niestety nieudolnie robić masaż serca i jak przyjechało pogotowie ( po drugim telefonie tegoż przechodnia! ) i zaczęło akcję reanimacyjną ... Ewa

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][COLOR=#000000][I]Z góry przepraszam , ale szukamy pomocy - potrzebujemy głosów we wrześniowym głosowaniu na Krakvecie. Zostajemy mocno w tyle:-([/I][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

[B]Bardzo proszę o głosy we wrześniowym głosowaniu Karkvetu na:
[COLOR=#008000]brodnickie schronisko dla zwierząt Reksio!!

[/COLOR][URL="http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=16978"][COLOR=#ff0000]Kliknij w link , aby zagłosować![/COLOR][/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Czy na pogrzeb Zosi idzie ktoś z dogomaniaków mieszkających w Warszawie?Chcielibyśmy prosić o zapalenie świeczki od nas...Jest ktoś taki kto się wybiera???
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Czytam na fb,że grupa zamknięta i to rozumiem..Zanim jednak ktoś chciałbym dołączyć(rozumiem,że po pozytywnym rozpatrzeniu kandydatury przez administratora grupa)to można by się dowiedzieć czegoś bliższego o zamiarach takiej grupy,jej celach,założeniach?
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Czytam na fb,że grupa zamknięta i to rozumiem..Zanim jednak ktoś chciałbym dołączyć(rozumiem,że po pozytywnym rozpatrzeniu kandydatury przez administratora grupa)to można by się dowiedzieć czegoś bliższego o zamiarach takiej grupy,jej celach,założeniach?
Elżbieta[/QUOTE] Zupełnie przypadkowo trafiłem na to pytanie i dobrze, bo inaczej pytanie zadane byłoby w przestrzeń. Grupa jest zamknięta (nie tajna] w celu uniknięcia spamerow i trolli, których na FB nie brakuje, a którzy rożnymi spamami mogliby zakłócić godny i refleksyjny klimat grupy. Zawsze oczywiście można to zmienić, jeśli inne rozwiązanie będzie lepsze. Wydaje mi się, że tytuł grupy, choć bardzo krotki, dobrze formułuje jej cel: chodzi o wspominanie zmarłej Zosi. Każdy, kto chciałby coś napisać lub po prostu przeczytać o Zosi, może zgłosić do grupy akces i jest praktycznie z automatu zatwierdzany Ale jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości, oczywiście może nimi na FB podzielić się i po prostu zapytać, wszak administrator grupy jest jawny. Jednak nie zawsze jest w stanie odpowiadać na pytania zadawane za jego plecami. Nie stwarzajmy problemów tam, gdzie ich nie ma, wystarczająco duże bywają rzeczywiste - admin grupy Adam Hohendorff... PS. A wspomnienia osob z grupy o Zosi bardzo polecam. Dopiero ich mnogość oddaje w miarę pełny portret tej niezwykłej osoby.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Ja nie zadaję pytań za plecami administratora jakiejkolwiek grupy.Pytając o cel myślałam,że grupa ta ma np.cel w pomocy zwierzakom,jakiś pomysł,a nie że powstała po to by wspominać.I nie stwarzam problemów-pytam.Chyba każdy ma prawo zadać pytanie i nie jest to nic złego?W każdym razie za odp.nawet taką nieprzyjemną dziękuje.I temat wynikający z mego pytanie uznaję za zakończony
EOT
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Ja nie zadaję pytań za plecami administratora jakiejkolwiek grupy.Pytając o cel myślałam,że grupa ta ma np.cel w pomocy zwierzakom,jakiś pomysł,a nie że powstała po to by wspominać.I nie stwarzam problemów-pytam.Chyba każdy ma prawo zadać pytanie i nie jest to nic złego?W każdym razie za odp.nawet taką nieprzyjemną dziękuje.I temat wynikający z mego pytanie uznaję za zakończony
EOT
Elżbieta[/QUOTE] Ależ oczywiście, że na prawo, nawet trzeba pytać. Ale najlepiej u źródła, gdy ma się do niego dostęp, i wtedy zaraz jest odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']dzięki. jak wygląda sytuacja prawna psów? moga być adoptowane?[/QUOTE]
Oczywiście. Kopiuję z miau:
"Pomóc zwierzętom? Bo tak sobie myślę, że na tym zależałoby Zosi najbardziej. Zrobić forumową zbiórkę na ich utrzymanie? Część (w tym dwa psy) są w Boguszycach, a część w Łodzi, w lecznicy u CoolCaty? Zebraną kwotę podzielić na dwie części i przekazać Ostatniej Szansie oraz CC?
I szukać domów, bardzo dobrych domów."

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='sleepingbyday']czyli, ze brat już się zrzekł formalnie?[/QUOTE]


Ola a jakie to ma znaczenie ? To jest ważne ? Nikt z rodziny tj, brat się tymi zwierzętami nie zainteresował a od początku wiedział kto i gdzie je zawozi ,byliśmy w kontakcie , owszem potem napisał do nas ,ze chciałby zabrać Saszę, Nene i Frodzika a reszta to co ? Wedle Pana D, reszta, czyli koty są ... NASZE ???!!! A to ciekawe , my swoich podopiecznych nie oddajemy na dt i żadnego od nas Zofia nie dostała no w 2009 Magusia ale to już historia . Otóż nie bo oprócz Frodzika ( devona ) okazuje się Zosia miała więcej rezydentów zatem albo wszystkie albo nic. Ewa

Link to comment
Share on other sites

Nie, no tylko takie znaczenie, żeby potem nie było kłopotu, mu się nie odwidzi ;-). umowy są po to, żeby leżały niepotrzebne w szufladzie, ale żeby były, jak okażą się potrzebne. i chodzi o zwierzaki osobiste. nie dziwie się, że olał tymczasowe - jakoś niczego innego sie nie spodziewałam. i tak sie zdziwiłam, z osobiste zwierzaki chciał.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...