Jump to content
Dogomania

Psy z Ostatniej Szansy - Pomoc wciąż potrzebna!!!


Zofia.Sasza

Recommended Posts

[quote name='ostatniaszansa']Sunia po sterylce, jeden piesek po kastracji , czuja się dobrze , trzeci bidulek chudzina aż boli patrzeć na odkarmianiu i bojaźliwy - pracujemy nad tym. Zdjęć nie wstawiamy bo nie umiemy :) Zdjęcia grzecznościowo wstawia nam albo mgie albo jola li . Ewa[/QUOTE]
Jak jest coś do wstawienia to poproszę ;).

Link to comment
Share on other sites

tak wszystkie te psiaki łażą po stołach, meblach i mają kłopot z zachowaniem czystości w domu, one nie wychodziły w ogóle na podwórko. Małą Onka jest kochana, ona jest podobna do mojej suni, może dlatego tak mi zapadła w serce, Hienka jak była przez chwilę u mnie nawet nie chciała wyjść z transporterka. Psiaki na pewno czują się dużo lepiej, i nie burczy im już w brzuszkach. :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam! Chciałabym zaprosić na wątek rottki Blanki która obecnie przebywa pod tymczasową opieką Ostatniej Szansy dzięki pomocy pani Ewy [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240911-BLANKA-rottka-rozpoczyna-nowe-%C5%BCycie-Potrzebne-wsparcie-na-leczenie[/url]!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[CENTER][I][COLOR=#0000cd][B][SIZE=3]Jak co roku baranek, jajka, bazie, zajączek,
jak co roku ten koniec, co się zmienia w początek,
jak co roku ta śmierć, która w życie się zmienia,
jak co roku serdeczne, pełne ciepła życzenia.[/SIZE][/B][/COLOR]
[COLOR=#ffffff],,................................................ .........................,,,,,,,,,,[/COLOR] [COLOR=#0000cd]B. Borzymowska[/COLOR][/I]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Dziś w nocy odeszła za TM Fibulka...nagle ... nie miała wieczorem apetytu , mama ja jeszcze obtuliła kocem na noc i mieliśmy zobaczyć dziś czy będzie poprawa ... zasnęła i już się nie obudziła... szok i ogromny ból ....jej ostatnia fotka z 16 marca...:( :( :(

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Njv0CektyrE/UUTESiUlHcI/AAAAAAAAGEo/_10cNQSonzM/s640/zz.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania+Milva i Ulver']Dziś w nocy odeszła za TM Fibulka...nagle ... nie miała wieczorem apetytu , mama ja jeszcze obtuliła kocem na noc i mieliśmy zobaczyć dziś czy będzie poprawa ... zasnęła i już się nie obudziła... szok i ogromny ból ....jej ostatnia fotka z 16 marca...:( :( :( [/QUOTE]
:( :( :( [COLOR=#ffffff]mmm[/COLOR]
Żegnaj Fibuniu...[COLOR=#ffffff]mmmm[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']dziewczyny, bardzo potrzebujemy info z ds naszych podopiecznych. ale też i maxi... kilka osób bardzo dlugo wpłacało na nia kase i pytają o nią. ja zresztą też ciekawam.

da się jakoś niedługo dostać jakiekolwiek wieści?[/QUOTE]

Daj mi moment, za bardzo niedługo będę ogladac nasze psiaki w Szwajcarii :):):) jeszcze chwilka .... /Agnieszka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']trzymam cię za słowo.[/QUOTE]

Agnieszka, dołączam się do Oli z "trzymaniem za słowo"!
Dawaj, dawaj!~ Ciekawam wszystkich wiadomości na temat "naszych" pieseczków :)
A najbardziej chyba nie mogę się doczekać wieści n/t Rusałki i Serwacego... No i Ziutka też... I Piętaszka... Lordzika i Mieci też oczywiście.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']dokładnie to nasi wypieszczeni podopieczni, od zera na własnych cycach socjalizowane ;-)[/QUOTE]

Fakt, towarzystwo uratowane , zaopiekowane, wypieszczone, od podstaw socjalizowane... ( SBD, ale że na cycach ???)
Czy ja coś przeoczyłam :cool3:?
Dziewczyny, nie mogę się doczekać relacji z DS!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...