Jump to content
Dogomania

SILESIAŃSKIE Dzieci- Musimy pomóc w dorastaniu i w znalezieniu domków dla nich!


amikat

Recommended Posts

  • Replies 261
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='amikat']Leydy - jak myślisz robić już ogłoszenia? Może niech nowi właściciele poczekają na dzieci"![/quote]

To chyba niezły pomysł, po takie maluchy ludzie będą stali w kolejce. :loveu:

Domek docelowy siłą rzeczy stał się domkiem tymczasowym dla szczeniaków. Oj, będziecie mieli niezłą przeprawę z maluchami. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lady szczesliwa MAMUSIA']
[COLOR=blue][B]No ja już pytam gdzie popadnie więc myśle że i ogłoszenia można już dawać. :)[/B][/COLOR][/quote]

Skonczyłam czytać :cool3:
Widziałam Was na akcji, rozmawaliśmy chwilę. Padło sporo przykrych słów na tym wątku ale ja chcę Wam powiedzieć JESTEŚCIE WSPANIAŁYMI LUDŹMI O WIELKICH SERCACH. Jestem pełna podziwu i trzymam za Was kciuki.:loveu: Sunia prześliczna. Utkwiło mi w pamięci, że starsznie cuchnęła a Wy i tak wybraliście właśnie ją, kochani ludzie przez duże L :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że tak tu na wątku

W schronisku w Rudzie Śląskiej od czwartku jest 12 szczeniąt 10 suczek 2 pieski białe beżowe w łatki czarne kolorowe że tak powiem od koloru do wyboru toniemy w szczeniakach a już ludzie dzwonią i mówią że suczka im się oszczeniła miotu nie uśpili chętnych brak co z nimi?????????????????????

UNAS CHETNYCH BRAK ALE JAK TU DOMKI ZNAJDUJĄ SIĘ TAK SZYBKO TO MOŻE COŚ DLA SCHRONISKOWYCH MALUSZKÓW POZOSTANIE

Link to comment
Share on other sites

Mamy nadzieję, że pomożecie...
A co do braku miejsca dla psów po sterylizacjach...to zobowiązałabym nowych właścicieli do sterylizacji swoich psów do miesiąca od daty adopcji. W domu przecież miałyby warunki, aby dojść do siebie po zabiegach skoro w schronie nie ma miejsca. :shake: Jednak jak się chce to miejsce zawsze się znajdzie, jak to się mówi dla chcącego nic trudnego, żeby wygospodarować miejsce choćby dla kilku psów na raz.
Dla suni i szczeniaków chcieliście robić osobny pokoik a nie mozecie zrobić dla psów po zabiegach? Dziwne...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiagk']I jakie wieści z domu szczęśliwej mamusi?[/quote]

[B][COLOR=blue]Szczeniaczki maja sie bardzo dobrze.:p Zaczynają już chodzić i szczekać a trzy mają już oczka otwarte. :multi:Mamuśka zaczyna znowu emigrować od maluchów więc trzeba ja zachecać do karmienia. Ale spoko damy rade!!:evil_lol:[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta17']Mamy nadzieję, że pomożecie...
A co do braku miejsca dla psów po sterylizacjach...to zobowiązałabym nowych właścicieli do sterylizacji swoich psów do miesiąca od daty adopcji. W domu przecież miałyby warunki, aby dojść do siebie po zabiegach skoro w schronie nie ma miejsca. :shake: Jednak jak się chce to miejsce zawsze się znajdzie, jak to się mówi dla chcącego nic trudnego, żeby wygospodarować miejsce choćby dla kilku psów na raz.
Dla suni i szczeniaków chcieliście robić osobny pokoik a nie mozecie zrobić dla psów po zabiegach? Dziwne...[/quote]


Właśnie tak teraz jest - 1 miesiąc od daty adopcji sterylizacja - kupon bezpłatny.

MIejsa dla suczek po starylizacji w schronie nie ma niestety. Nie chodzi przecież o to by wysterylizować i narażać przez to na utrate życia przez nieodpowiednie warunki....
Metoda o której pisała ARKA - hmmmm - moze powodowac rozsianie komórek jajnikowych po innych narządach, po powiezi.... ZNam liczne opinie weterynarzy ze to metoda wręćz niebezpieczna i dajaca liczne powikłania.
Dla mnie jednak DOBROSTAN zwierząt jest najważniejszy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amikat']to metoda wręćz niebezpieczna i dajaca liczne powikłania.
Dla mnie jednak DOBROSTAN zwierząt jest najważniejszy![/quote]

Skromnie zauważę, że rodzenie szczeniąt co cieczkę również jest niebezpieczne i daje powikłania :oops: Faktycznie rosnąca liczba bezdomnych psów i ogromne ilości niechcianych szczeniąt w schroniskach jest doskonałym przykładem DOBROSTANU. A może nie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amikat']Metoda o której pisała ARKA - hmmmm - moze powodowac rozsianie komórek jajnikowych po innych narządach,[/QUOTE]
Kazda metoda moze powodowac jak lekarz nieumiejetnie zabieg robi. Nie wiem dlaczego metoda ta stosowana z powodzeniem na zachodzie, od wielu lat, napotyka na taki opor u nas? Niechec szkolenia sie lek.wet?:roll:

[QUOTE] ZNam liczne opinie weterynarzy ze to metoda wręćz niebezpieczna i dajaca liczne powikłania.
Dla mnie jednak DOBROSTAN zwierząt jest najważniejszy![/quote]

Ciekawe czy tą metode stosowali aby ja oceniac? zapewne nie:shake:
Co znaczy niebezpieczne? To jakies ogolniki są.
Widze, ze zaczyna krazyc jakis mit, teraz, wsrod lekarzy wet.
Jest wątek schroniska w Kruszewie i tam sa aktualnie ta metoda suki kastrowane, wiec moze lepiej pytac naprawde u zródla.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...