Jump to content
Dogomania

Ares vel Karo za TM! Odszedł w wspaniałym domku u boku wspaniałej osoby...


Sally (od Koanka)

Recommended Posts

  • Replies 434
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oj wybaczcie wszyscy, ale zalatana jestem strasznie :roll:
Koncert odwołał organizator - z powodu pogody. O ile się nie mylę, miał on odbyć się na dworze, a u nas burze i opady... Szkoda. Boję się tylko, że ludzie przyjdą, bo i ja dowiedziałam się o tym dopiero dzisiaj, a nie każdy wchodzi na stronę CK... Cóż poradzić, może kiedy indziej.
W każdym razie zbliża się weekend. Nie wiem jednak, czy uda mi się nawet na chwilkę przyjechać do CK :oops: Bo jutro mam komers...
Zobaczę.
W każdym razie o Aresku nie zapominajcie... Chciałąbym wam coś o nim poopowiadać, ale nie ma co... coś trzeba zrobić, ale nic poza ogłoszeniami mi nie przychodzi do głowy... Pomyślę, pomyślę.

Link to comment
Share on other sites

Biedaczek że też musiało się go przyczepić chorubsko :mad:.Zdrowiej malutki ,idzie do lata trzeba korzystać ze słoneczka :evil_lol: Jak będą nowe zdjęcia to prosimy :razz:.A sierść porasta na tych miejscach po leczeniu? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Są podobno jakieś witaminki na wzmocnienie sierści.[/quote]

Przez jakiś czas, to on był myty specjalnym szamponem - to wiem. Nie wiem, czy myty jest dalej i czy coś na tę sierść dostaje, ale jak na mój gust nie jest źle i sierść sobie spokojnie odrasta - znaczy się - kwestia czasu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...