Jump to content
Dogomania

Ares vel Karo za TM! Odszedł w wspaniałym domku u boku wspaniałej osoby...


Sally (od Koanka)

Recommended Posts

  • Replies 434
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[quote name='Daga & Maks']a są może nowe fotki?[/quote]

Miałam zrobić :oops:
Ale jak już się wybrałam ostatnio - to oczywiście bez aparatu...
Jeśli będę w tym tygodniu - w sobotę albo niedzielę, to postaram się go trochę obfocić...
A zanim to może wrzucę pozostałe zdjęcia ze strony :roll:

[IMG]http://i44.tinypic.com/1693qe9.jpg[/IMG]

[img]http://i41.tinypic.com/30nj12a.jpg[/img]

A tu - przejmujący wzrok
[IMG]http://i44.tinypic.com/286vm68.jpg[/IMG]

On jest - teraz to widać - naprawdę ładny. A za jakiś czas, jestem o tym przekonana, będzie jeszcze piękniejszy...

A jak ładnie by się w legowisko wkomponował... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Sally (od Koanka)']Cichutko u Areska...
Idę, prawdopodobnie w sobotę do CK, to nasze śliczności obfocę...
Jakiś banerek by się przydał...[/quote]

No i byłam nawet... No i nawet aparat miałam, ale się bateria rozładowała i udało mi się tylko kilka Pusiakowi pstryknąć, a na Aresiak ani czasu ani baterii już nie starczyło...

A Areska podnoszę... Banerek by się przydał...

EDIT: Żeby nie było banerek próbowałam robić :oops: Ale jak zwykle to bywa, jak z pieskie jestem bardziej zwiazana, nie tylko przez sieć, to wychodzą już całkiem beznadziejne :shake:
Musze kogoś pozapraszać na wątek :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Wczytam się i jeśli będę miała jakieś zapytania, coś mi się nasunie, dopytam na PW. Postaram się szybko zrobić tekst ogłoszeniowy i wrzucić go na wątek. Jeśli, bo jeszcze nie sprawdzałam, nie ma na wątku danych kontaktowych, miasta, w którym pies przebywa, poproszę o te dane.
Banerek - warto napisać do Isadora7, z jej ręki wychodzą boskie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Wczytam się i jeśli będę miała jakieś zapytania, coś mi się nasunie, dopytam na PW. Postaram się szybko zrobić tekst ogłoszeniowy i wrzucić go na wątek. Jeśli, bo jeszcze nie sprawdzałam, nie ma na wątku danych kontaktowych, miasta, w którym pies przebywa, poproszę o te dane.
Banerek - warto napisać do Isadora7, z jej ręki wychodzą boskie.[/quote]

Dzięki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wzruszył mnie opis tego spotkania Aresa z tym Panem na drodze. Jak dobrze, że znalazł się ktoś go pomógł pieskowi na drodze.
Kolejny psi Bidulek :-(.

Czy Aresik to jest szorstkowłosy czy bardziej kudłatowłosy ? Bo on to mi tak troszkę briardzika przypomina :).

Link to comment
Share on other sites

Mają być dodatkowe fotki, które zorganizuje Sally. Dodatkowo dopytałam ją jeszcze o parę "psich spraw" odnośnie Aresika, ma zrobić wywiad (chodzi mi o to, by jak najbardziej ucelować z tekstem, czyli zbiórka konkretów), po czym siadam do obróbki piesia.

Link to comment
Share on other sites

Zróbcie mi coś, ale fotek nie będzie... Tym razem akumulatorki podładowałam, ale aparatu nie wzięłąm :shake: Zdolna jestem niesłychanie... Chwilowo musimy się zadowolić tym, co mamy - ewentualnie poczekać aż oprzytomnieje i w końcu mu zrobię jakieś nowe...
Aresidło jest cudne. A to, co jest w nim najbardziej nietypowe, to to, że się nie narzuca. Kiedy do niego weszłam posprzątać mu w kojcu i takie tam inne rzeczy, nie pchał się na mnie, nie próbował włazić na kolana, nie wciskał łebka gdzie się da. I to nie wynika z tego, że ignoruje ludzi - kiedy go pogłaskałam wyglądał na zadowolonego. A gdy przyszłam drugi raz, by go wziąść na spacerek to stanął pod kojcem i zaczął merdać ogonem - tak jakbym była już "tym" ludziem, a nie jednym z wielu. To było fajne.
Na spacerze był dość spokojny, nie ma problemów nawet z tym, żeby go utrzymać przy nodze. I mimo swojego wieku tak sobie truchtał, a nawet trochę podbiegał :lol:
Potem podeszłam do niego, w wolnej chwili (a nie było ich zbyt wiele, bo mieliśmy wielkie kafelkowanie kuchni i trzeba było wszystko sprzątać), to nawet zaczął piskać...:loveu: No i chyba się w nim zakochałam :evil_lol:
Poza tym, z dobrych wieści, został przeniesiony z "pola" do "sadu", więc jest na widoku i "pcha" się na oczy. Może go kto przyuważy...
[B]Majqa[/B], wysłałam Ci, co się wywiedziałam o naszych ślicznościach.

Link to comment
Share on other sites

[B]Esencja z Aresika (historii znalezienia nie powielałam, jest w 1 poście):[/B]

[B]imię[/B] - Ares
[B]wiek[/B] - ok.10 lat
[B]wielkość[/B] - średnia
[B]zachowanie[/B] - żadnej agresji wobec psów, koty nie były sprawdzane (
Najprawdopodobnie zaakceptuje je, jest bardzo łagodny.)
[B]charakter[/B] - spokojny, delikatny, przyjazny, nie narzuca się, pokorny,
nienachalny,
[B]jazda samochodem[/B] - ładnie ją znosi
[B]komendy[/B] - nie zna ich
[B]chodzenie na smyczy[/B] - przebiega ładnie, potrafi się trzymać nogi
[B]zachowywanie czystości[/B] - trudno przewidzieć
[B]zdrowie[/B] - zdrowy, zaszczepiony, odrobaczony
[B]miejsce pobytu[/B] - od stycznia 2009 schronisko Cichy Kąt w Tarnowskich Górach (Śląsk)
[B]wymogi co do domu[/B] - można go polecić do każdego domku (nie był
sprawdzany wobec dzieci ale z ogółu jego zachowania można wnioskować, że i tu nie byłoby problemu)
[B]dane kontaktowe:
[/B]602 318 518 Ania
600 634 303 Krzysiek
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...