Jump to content
Dogomania

Jasiu umarł


Charly

Recommended Posts

Pamiętam Jasiu....o Tobie nie da się zapomniec...Twoje oczy patrzące z nadzieją do konca będa już na zawsze w moim sercu:(:(...
Żegnaj Maleńki, udreczony przez "człowieka"piesku....do zobaczenia kiedyś...wierzę, ze zdrowy i radosny juz tam biegasz a kiedyś, tam, nas przywitasz radosnym szczekaniem....
[IMG]http://slack.pl/%7Eajak/noc/znicz.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 305
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłam dziś w naszym elbląskim lesie- ten las nazywa sie Bażantarnią

Jest to dość górzysty teren. Przepiękny. Wiją się strumyki, wąwozy przecinają łaki i wzgórza. No i wiadomo- jesienne kolory. Wspięłam się b. wysoko- po raz pierwszy byłam w tym miejscu. Naprawdę wysoko. Podchodzę ostrożnie do skarpy, nie wiem jak daleko do "ziemi"...może 200metrów, może 300, ale dośc dużo...Za mną, przede mną, wokół mnie... przepiękny widok. Liscie czerwone, zólte, kolorowe...I na skraju skarpy...świeczka. Paliła się. Nie widziałam nikogo,a jednak ktoś tam był i ja postawił. Stałam tam z moimi psami. To było coś niesamowitego.

Jasinku Jasinku Jasinku..........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly']Byłam dziś w naszym elbląskim lesie- ten las nazywa sie Bażantarnią

Jest to dość górzysty teren. Przepiękny. Wiją się strumyki, wąwozy przecinają łaki i wzgórza. No i wiadomo- jesienne kolory. Wspięłam się b. wysoko- po raz pierwszy byłam w tym miejscu. Naprawdę wysoko. Podchodzę ostrożnie do skarpy, nie wiem jak daleko do "ziemi"...może 200metrów, może 300, ale dośc dużo...Za mną, przede mną, wokół mnie... przepiękny widok. Liscie czerwone, zólte, kolorowe...I na skraju skarpy...świeczka. Paliła się. Nie widziałam nikogo,a jednak ktoś tam był i ja postawił. Stałam tam z moimi psami. To było coś niesamowitego.

Jasinku Jasinku Jasinku..........[/QUOTE]I znowu płaczę....jakos we mnie odżyły wspomnienia...ilez łez wylałam na tym wątku....:(:(..
Płacze zwykle nad każdym psem odchodzącym na dogo...ale sa psy szczególne...których nie zapomne nigdy...
Jasiu do Nich należy....pamiętam wszystko.......:(:(
Jasieńku.....
[*]
[*]
[*]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Jasiu może by żył,gdybym go wtedy mogła zabrać do domu. Ale nie mogłam mieć wtedy jeszcze jednego psa i Jasiu musial zostać. Gdybym mieszkała inaczej, on być może by żył...Nie płaczę nad tym, że go nie ma- już nie cierpi i tylko to się liczy. Ale zanim umarł także cierpial. I to jest najgorsze. Tak bardzo chciałam zobaczyć, jak powraca do zycia, wstaje z posłanka i robi pierwsze kroki, jak uczy się, że człowiek potrafi też kochać i dbać. Niestety.

Link to comment
Share on other sites

Ja żałuję,że tak późno i przypadkiem trafiłam na wątek...gdy zobaczyłam oczy Jasia ... to jakbym spojrzała w oczęta mojej Śp Funi
Gdy czytałam wątek to cały czas płakałam...czasu się nie odwróci,przepadł bezpowrotnie...pozostaje tylko uczucie bezsilnej wściekłości na podłość ludzką.Zrobiłyście co tylko można było w takiej sytuacji i za to należą się Wam podziękowania.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

gdybym mogła cofnąć czas, gdybym go wtedy mogła zabrać, gdybym była cały czas przy nim..

:(

ech zawsze jak słucham czegoś smutnego, pięknego myślę sobie..że gdybym...

[url]http://www.youtube.com/watch?v=etQH6W-1h8k&feature=related[/url]

Link to comment
Share on other sites

Kochanie przepraszam za wstawke.........
prosze Was jak ktos moze wspomoc Dumke,ktora od szczeniaka jest w schronisku....brakuje nam bardzo malutko...niestety nie mozemy znalezc kilka dobrych duszyczek by wyciagnac ..choc na pare lat ta biedna sunke...zapraszam wiec i przepraszam za offa....

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/203567-11-lat-w-schronisku%21-Od-szczeniaka-za-kratami.jest-dt.brakuje-deklaracji.-pom%C3%B3%C5%BC"]http://www.dogomania.pl/threads/2035...om%C3%B3%C5%BC[/URL]!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...