Jump to content
Dogomania

Bo wpadł pod samochód, bo miał noge złamaną- własciciel usiłował zatłuc psa na śmierć


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kochani piękna sunia od szczeniaka w schronie - aż nie do wiary 11 lat, zajrzycie proszę, bo czas zmienić jej los, a nadal nikt się nią nie interesuje:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/203567-11-lat-w-schronisku!-Od-szczeniaka-za-kratami.-Czy-pozna-inny-świat-Pomocy[/URL]!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yv1958']Ma ktos jakis pomysl??
Smutno....:shake:[/QUOTE]

smutno bardzo :(
przede wszystkim, ktoś musiałby ogarnąć wszystko - wątek, zrobić zbiórkę (nie wiem,czy teraz jest jakaś szansa na BDT), znaleźć dobry hotelik czy DT -
i rozgłaszać..
na pewno jest wart zachodu nasz Cygan..

Link to comment
Share on other sites

[B]czy jest gdzies wydarzenie na FB[/B], bo ja juz sie pogubilam, za dlugi ten watek...
i moze pozapraszamy jeszcze jakies cioteczki? poszukajcie na watkach, gdzie psy SZYBKO dostaly DT, np o Graficie - wywolcie prezne cioteczki i zaproscie je tu.
Jest szcze watek o Topiku, tam tez warto zajrzec, zeby szukac aktywnych cioteczek " z koneksjami" - ja dolacze wieczorem (teraz nie moge) i porozsylam jeszcze
do roboty cioteczki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik'][B]Matinestko[/B], to ja jeszcze chciałabym się upewnić czy schronisko wyda Cyganka na DT, bo wiem że są schroniska, które tego nie robią. Bo jeżeli weźmiemy się za niego to musi być określone wszystko do końca[/QUOTE]

proponuję zapytać na pw, założycielka wątku chyba za często się tu nie pokazuje.

z doświadczenia wiem, że niektóre schroniska nie wydają na DT, do hotelikow - jedyny sposób to adopcja, i tyle.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...