Jump to content
Dogomania

Bo wpadł pod samochód, bo miał noge złamaną- własciciel usiłował zatłuc psa na śmierć


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

może skorzystać z :

"Kontakt w sprawie adopcji :

[FONT=Century Gothic][FONT=Garamond][SIZE=4][COLOR=DarkGreen][B]SCHRONISKO KUNDELEK [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Century Gothic][FONT=Garamond][SIZE=4][COLOR=DarkGreen]Ciepłownicza 3 Rzeszów [/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Century Gothic][FONT=Garamond][SIZE=4][COLOR=DarkGreen][B]tel. [/B] szefowa schroniska: 510 170 788[/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT]
[FONT=Century Gothic][FONT=Garamond][SIZE=4][COLOR=DarkGreen] opiekunowie zwierząt: 510 170 787
e mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/SIZE][/FONT][/FONT]
"

Link to comment
Share on other sites

no niestety dowiedziałam się, że schronisko w którym jest Cyganek nie wydaje psów na DT, więc nie mam pomysłu co robić, bo adopcja ze schroniska to małe prawdopodobieństwo. nie rozumiem czemu tak się nastawiają - przecież to tylko lepiej dla psa i w sumie dla nich - czy to jest miejsce gdzie nie ma przepełnień? nie zależy im żeby psy poszły do domów szybciej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yv1958']Cisza...
Wlasnie wracam z watku Stiviego -niewidomego psa, ktory dlugo czekal na dom.
Jest w DT. Jest umierajacy.. Tak krotko cieszyl sie spaniem na kanapach, miloscia, cudowna opieka...:-(((

[B]Blagam, zrobmy cos, by Cyganek mial dom![/B][/QUOTE]

przylanczam sie do apelu!!

Link to comment
Share on other sites

jestem za, ale co można jeszcze zrobić, jak do DT nie można go wziąć. Strasznie trudno chyba wyadoptować ze schroniska, bo on jest przeciętny.
Cyganek był jednym z pierwszych psów moich na dogo i prawoe wszystkie znalazły dom, a on dalej jest w schronie. strasznie mi przykro z tego powodu, tym bardziej, ze on ma taką tragiczną historię

Link to comment
Share on other sites

[quote name='feliksik']ale schronisko na DT nie wyda psa, to musi być już DS[/QUOTE]

jesli to ma byc klopot to ja go moge adoptowac jako DS ,fikcyjnie ze tak powiem.
Ale ja jestem z mazowsza...
DS ani widu ani slychu, moze chociaz DT by sie znalazl..

Link to comment
Share on other sites

zamówiłam pakiet 50-ogłoszeń na bazarku - poproszę tylko tekst i zdjęcia zgodnie z wytycznymi:
[CENTER][FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=red][B]Do ogłoszeń potrzebuję :[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]

[CENTER][FONT=Arial][SIZE=2]Tekst (nie za długi - nie mieści się na każdym portalu i ucina)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]4-5 zdjęć[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]kontak ( telefon i mail)[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]podanie woj. w jakim mam ogłosić i miasto[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Można też podać tytuł jaki mam dawać w ogłoszeniach[/SIZE][/FONT][/CENTER]

ja nie umiem ogłoszeń robić, ani tekstów pisać.. więc przynajmniej tyle..

uważam, że zabranie go do DT, znacznie zwiększyłoby jego szansę, tylko skąd ten DT - pewny i bezpieczny..

Link to comment
Share on other sites

wiesz, co .. nie wiem :)
ale, generalnie, na pewno byłoby dobrze szybko
ale im lepsze zdjęcia, im więcej wiadomo o psiaku, tym większe szanse na odzew..

najgorsze, że ze schronu i tak nigdy tak psy się nie prezentują, jak z warunków 'domowych', tzn. od kogoś..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='golf']jesli to ma byc klopot to ja go moge adoptowac jako DS ,fikcyjnie ze tak powiem.
Ale ja jestem z mazowsza...
DS ani widu ani slychu, moze chociaz DT by sie znalazl..[/QUOTE]
jak będą deklaracje to tak trzeba zrobić, trzeba by zmienić tytuł wątku... i szukać deklaracji. Cyganek zasługuje przynajmniej na DT

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...