Jump to content
Dogomania

Gazeta Wyborcza - Fabryki psow


shin

Recommended Posts

[quote name='Bamboo ®']List już wyjustowany, filmik gotowy, teraz trzeba pomyśleć nad jakimś ostatecznym tytułem filmiku, który to tytuł, po lekturze naszego długiego listu, zachęci odbiorców do kliknięcia w link:p
Wstępnie mamy to: [I]Czlowiek - to brzmi dumnie?[/I]

Ma ktoś jakieś uwagi/propozycje?[I]:razz:[/I]

Chcemy to dzisiaj już skończyćwreszcie[I]:diabloti:[/I]
[/quote]

Chylę czoła...:klacz:

Jeszcze niedawno sceptycznie oceniałam Wasze deklaracje, obietnice, chęć tworzenia "czegokolwiek"..., zwłaszcza Twoje Shin :oops:
Odwalacie MEGA WAŻNĄ robotę! Misję!
Jesteście wspaniali!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 495
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Abrakadabra']Chylę czoła...:klacz:

Jeszcze niedawno sceptycznie oceniałam Wasze deklaracje, obietnice, chęć tworzenia "czegokolwiek"..., zwłaszcza Twoje Shin :oops:
Odwalacie MEGA WAŻNĄ robotę! Misję!
Jesteście wspaniali!!![/quote]

Dzięki, dzięki, ale nie chwalmy jeszcze dnia przed zachodem słońca:eviltong:

Mam nadzieję, że dziś jeszcze uda się zrobić parę kolejnych kroków do przodu (ja mam czas tylko do jutra, niestety, jutro muszę wyjechać na dłuższy czas:oops:)
Opóźnienia były spowodowane głównie problemami z moim kompem:oops: (zresztą nadal mam z nim poważne problemy:shake:), no i jeszcze kwestia oczekiwania na zgody od autorów zdjęć. Trwało to długo, bo i fotek było dużo, z różnych źródeł, ale ten etap już zakończony..uff:multi:

Na chwilę obecną musimy jeszcze:
-ustalić ostateczny tytuł filmiku
-wrzucić go na YT
-link umieścić w liście
-list z linkiem dać na serwer
-wymyślić jakiś dobry tytuł maila
-założyć nowy wątek
i po prostu zacząć wysyłać :)

Czekamy teraz na shina, pewnie niedługo się zjawi, może ma problem z netem;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Jeszcze niedawno sceptycznie oceniałam Wasze deklaracje, obietnice, chęć tworzenia "czegokolwiek"..., zwłaszcza Twoje Shin :oops:[/quote]Spoko, znany jestem z trzech rzeczy: latwego wkurzania sie, lenistwa i... nie chce mi sie dalej pisac ;)

No i mam nadzieje, ze moj net wrocil juz na stale :mad: Nie mogl sobie wybrac gorszego momentu do calej serii padow jak teraz :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shin']
No i mam nadzieje, ze moj net wrocil juz na stale :mad: Nie mogl sobie wybrac gorszego momentu do calej serii padow jak teraz :mad:[/quote]

To tak jak mój komp.:mad: Ot, taka złośliwość rzeczy martwych:p

Dobra, to co z tym tytułem?
ma ktoś jakieś uwagi?

Link to comment
Share on other sites

A to troche moja wina, bo sie zagadalismy na temat tego filmiku [udalo mi sie obejrzec 27 sekund _-_] i skonczylismy... ok. 2 nad ranem, zdaje sie :eviltong: Teraz czekam tylko na sprawdzenie moich wypocin do nowego watku i ruszamy.

Link to comment
Share on other sites

Bamboo i w finale nawet nie podzieliłaś się z nami linkiem :watpliwy: a film od 10 godzin siedzi na youtubie! sama musiałam sobie znaleźć...

;););)

a na serio teraz - wspaniała robota! wiem że włożyłaś dużo pracy bo współpraca z windowsem nigdy nie jest lekka, ale naprawdę - efekt piorunujący!! szefowo wielkie gratulacje!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']chcę linka chcę linka chcę linka! :evil_lol:[/quote]
[URL="http://www.youtube.com/watch?v=bEgvc4Ei2pQ"]YouTube - Człowiek - czy to naprawdę brzmi dumnie..?[/URL]
Nie wiem jak wyglada w wersji normalnej, ja obejrzalem fragment w HQ i przynajmniej w takiej wersji nie ma co narzekac na jakosc :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Hellou..?! Co się tu dzieje?:evil_lol:


[quote name='znikam']Bamboo i w finale nawet nie podzieliłaś się z nami linkiem :watpliwy: a film od 10 godzin siedzi na youtubie! sama musiałam sobie znaleźć...

;););)[/QUOTE]

No bo chciałam dać linka dopiero jak już będzie całość, tzn nowy wątek z listem itd:eviltong:

[QUOTE]a na serio teraz - wspaniała robota! wiem że włożyłaś dużo pracy bo współpraca z windowsem nigdy nie jest lekka, ale naprawdę - efekt piorunujący!! szefowo wielkie gratulacje!![/quote]

Dzięki, no windows to już mi daje tak popalić, że...wrrrr:angryy:
Ale cieszę sie że udało się to jakoś skończyć, bo przy tym moim kompie to graniczyło z cudem:shake:

A co do jakości filmiku, to wierzcie mi, jak zobaczyłam to na YT to się załamałam:shake:
U mnie na kompie 100 razy lepsza jakość, żadnych dziwacznych przebarwień, pikselozy itp. Na pełnym ekranie u mnie to wygląda o wieeeele lepiej, nawet na YT w HD jest nie satysfakcjonująco.
No ale trudno, każdy kolejny zapis to utrata jakości, nic się na to nie poradzi:cool1:


No nic, w każdym razie za niedługo założymy nowy wątek, tylko jeszcze z shinem ustalamy szczegóły:p uno momento:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

A ja oglądam od rana ten film.. widziałam już wcześniej, ale on robi wrażenie..
Powysyłałam koleżankom, żadna nie chcę do końca oglądnąć. :roll:


[B]Bamboo ®[/B] naprawdę dobrze Ci to wyszło, określenie "fajnie" jest nie na miejscu..

Link to comment
Share on other sites

oj, działa, działa :shake:

Myślałam, że już mnie dogo wzmocniło skoro mnie nie zabiło. Mnóstwo tu przecież przesmutnych psich oczu, krzywdy, cierpienia :-(.
Wiekszość materiałów, które wykorzystano do filmu znam a jednak - ryczałam.:placz:
Byłam w pracy, pośród ludzi ale nie mogłam się powstrzymać.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Podaję link 'przekierowujący' do nowego wątku akcyjnego, z ostateczną wersją listu i filmu + adresy do posłów (dopiero teraz wrzucamy ten link, bo jakoś tak w ferworze działań umknęło nam to:oops: ale mamy nadzieję, że sami trafiliście na nowy wątek bez problemów)

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f402/teraz-albo-nigdy-zmieniamy-prawo-zasypmy-poslow-mailami-134409/[/URL]

Nic, tylko wysyłać:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...