Jump to content
Dogomania

mAlutka wygrała walkę o życie i o domek. Zabrze


_bubu_

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lenka jest raz lepsza raz gorsza, jak odpocznie to lazi, ale generalnie wciaz nie postawili diagnozy, czekamy na wyniki testów z Niemiec. Moze beda w srode.
Ja jestem zmartwiona podwojnie bo moj bobtail wczoraj zaczal wymiotowac, wyrzygal cale sniadanie, potem cala kolacje, rano rzygnal dwie wielkie kaluze wody ze sluzem, nie ma apetytu i widze ze cos mu jest.
W lecznicy dostal antybiotyk i srodek przeciwwymiotny jak przy zatruciu ale...:shake:
moje psy sa szczepione na wirusówki, jednak zaczynam sie bać:-( nie wiem co zrobic... jak beda testy i nie bedzie rozpoznania zakaznego to moge ja zabrac natychmiast. Ale jak bedzie? Mam 5 psów...pol nocy nie spalam rowniez z tego powodu....czekam na te testy jak na zbawienie..
przy tym wszystkim tak strasznie tesknie za tym malym szkrabem...:placz:

Link to comment
Share on other sites

Czołem Waćpaństwu!
A cóżże to za ran drapanie do diaska? :angryy:
Matematycznie rzecz ujmując jest 5 psów vs. jeden szczenior.
Jeśli szczenior niesie im zagrożenie (choćby hipotetyczne) - no to sorry Winnetou.
Przebadać badziew! Dać jej szansę (czyżby Lenka to przyszła blomdynka? :evil_lol:)
Jeśli się okaże, że zdrowa - witaj w Buczkowicach! Wierzeje szeroko rozwarte!:multi:
Jeśli się okaże, że to nosówka/parwo u idioty na-niby-rządzącego-schronem-w-Żywcu skrupulatnie wyhodowana... :WTF:-Takoż i Pan Bóg widocznie zechciał i miej tego idiotę w swej przenajświętszej opiece! Z pokorą przyjąć Najwyższego wyrok, zaś co do sierocego-zarządcy-z-Żywca - zatrudnić sprzątacza...

Szczeniak z nosówką/parwo w rękach weta z sercem to podstawa do dokonania szczegółowych badań i analizy ich wyników. Znam osobiście weterynarza, który się sprawą zajmuje i chylę przed nim głęboko kapalina!

Ale zanim się postawi diagnozę - trzeba dokonać niezbędnych badań - inaczej niczego człowiek pewien nie będzie.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']Alutkę musimy w trybie natychmiastowym zabrac z lecznicy
i co teraz?
gdzie ją dać?
:-(
o tej porze wszystkie lecznice pozamykane :placz:[/quote]


W głowie mi się to nie mieści...chorego psa...w trybie natychmiastowym...?????


Zaczęłam bluzgać i ...skasowałam!!!...ale swoje wiem,

i nigdy tam moja noga nie postanie!:angryy::angryy::angryy:

BUDRYSKU...co z maleństwem???

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE=6][COLOR=red]UWAGA !!![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=6][COLOR=red]DOSTAŁAM MAILA:[/COLOR][/SIZE][/B]
[/CENTER]
[FONT=Arial CE][B][SIZE=6][COLOR=royalblue]"Biały piesek został wywieziony przez okolicznych sąsiadów ...nie wiem gdzie... może został gdzieś przywiązany w lesie....Straszny ból był taki sympatyczny. Został tylko ten brązowy. Boję się, że z nim zrobia to samo."[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]


[CENTER][B][FONT=Arial CE][SIZE=6][COLOR=#4169e1][COLOR=red]POMOCY !!! BŁAGAM O JAKIŚ DT !!![/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Arial CE][SIZE=6][/SIZE][/FONT]
[COLOR=seagreen][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/w-wa-pilnie-dt-inaczej-zostanie-wywieziony-zabity-130080/"][COLOR=seagreen][B]http://www.dogomania.pl/forum/f28/w-wa-pilnie-dt-inaczej-zostanie-wywieziony-zabity-130080/[/B][/COLOR][/URL]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']bo podobno piszczała a na górze są małe dzieci[/quote]


:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:

...czy to weterynarze ( już nie zwyzywam ich... ludźmi!)???... mają lecznicę dla...zdrowych i nieskomlących, niepłaczących psów?????:angryy:

Gdzie jest maleństwo? Jak się czuje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']JUż miałam iść spać..przeczytałam wiad od Halbiny...jestem ale przeczytam jutro wszystko- teraz przynajmniej zaznacze i spadam pod prysznic..a myślalam ze zasypiam z dobrymi wiesciami..juz widze po pierwszej i ostatniej stronce ze nie:-(:-(:-([/quote]

ale od jutra będzie już tylko lepiej!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...