Jump to content
Dogomania

Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!


snuszak

Recommended Posts

  • Replies 669
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Byłam u Basi wczoraj i dzisiaj, nie jest dobrze. jest na kroplówkach, bierze inne leki. Dzisiaj posiedziała na kocyku i trawce, zrobiła siku (hurra!) i małą koopę (biegunkę ma), zjadła troszkę mięska z kurczaka, niedużo ale jednak zjadła, bo w szpitalu nie je. Jest troszkę mniej otumaniona ale nie chodzi, trochę tylko. Musiałam ją oddać po godzinie na kroplówkę. Jutro mogę dopiero po 16 iść, bo wcześniej badania będą. Jutro się okaże czy jest jakaś poprawa czy nie, czy są szanse czy już nie ma. Biedna jest bardzo, bezradna i strasznie słaba.

Link to comment
Share on other sites

Basieńko... :-(:-(:-( Nigdy nie miałam okazji Cię poznać, ale odkąd walko pojawiła się na tym wątku, a Ty razem z nią to skradłaś moje serce. Wydałaś mi się się jamniczym ideałem... kochaną, łagodną i wyrozumiałą dla szalejącej Iśki sunią. Tak bardzo mi przykro...

Link to comment
Share on other sites

Walko - szczere współczucia.
Basia te wszystkie lata była bardzo szczęśliwa z Tobą jednak na każdego kiedyś przychodzi czas, ważne że do końca czuła się bezpieczna i kochana.

Isiu - bądź pociechą w trudnych chwilach.
Walko jesteśmy z Tobą. Basiu - zielonych łąk za TM.

Link to comment
Share on other sites

Walko, nie znałam tego wątku więc nie wchodziłam wcześniej...Ale tak niedawno na wątku Skowroni pisałyśmy o zaletach pieluszek dla psów, myślałam, że Basia zdąży je wypróbować, że troszkę je ponosi, a teraz czytam, że Basia odeszła...Tak bardzo mi przykro...Jestem myślami z Tobą,Walko.
Jamnisiu maleńka, nachodziłaś się na tych króciutkich nożynkach, nadreptałaś, przeżyłaś u boku swej Pani najpiękniejsze lata, teraz śpij spokojnie...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dziękuję deer 1987 za pamięć o nas. Teraz tak żyjemy pomalutku, pusto bez Basi i smutno, trudno po 16 latach odzwyczaić świadomość od tego że jest. Bardzo mi trudno pisać, bo wszystko wraca w pamięci. Basi jest teraz dobrze, wiem to, ona mnie przywita tam gdzie jest i gdzie się spotkamy.
Isia zdrowa, przymilna i łasa na pieszczoty i głaski. Muszę jej jakąś kurteczkę uszyć bo rano już zimno a ona spod kocyka wygrzana wychodzi i jeszcze się przeziębi. Tylko tak mi wszystko nie idzie. Ale muszę i zrobię.

Link to comment
Share on other sites

Walko :-(, przez moje domowe tragedie nawqet nie zajrzała do Was, a tu takie nieszczęście. Nie napiszę biedna basia, bo Basia już nie jest biedna. Nie cierpi i nie męczy się. Tyle lat była kochanym i super szczęścliwym, cudownym jamolkiem.
Biedna Ty - ze swoją tęsknotą, bólem.
Jestem z Tobą, bo wiem też, co to znaczy.

Szkoda, że Iśka wariatka nie pokochała Basi tak jak na to zasłużyła.
A czy przynajmniej tęskni, szuka suni? Jaka teraz jest?

Link to comment
Share on other sites

Isia się rozpanoszyła, czuje się najważniejsza. Przy rozbieraniu ze sweterka dzisiaj mnie ugryzła i jak odeszłam to pogoniła za mną żeby jeszcze ukąsić. Nie odzywam się do niej a od jutra rana na nowo ustalanie zasad, odpuściłam jej przez Basi chorobę i szpital i ten czas po jej odejściu aż do dzisiaj ale jeżeli Isia myśli że jej wszystko wolno to tak nie będzie. Parówka jedna, serdel zębaty, jędza kąśliwa. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Isadora za miłe słowa :lol:, niestety Zośka nie trafi do mnie :shake:. Nie szkodzi - poszukam innej bidy. Niehc Zośce będzie jak najlepiej. U mnie jest psiakom dobrze. Zdjęcia zrobię na pewno i wkleję na wątek. A teraz lecę z Isiulcem na spacer bo japę drze okrutnie :diabloti:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='walko1']Dziękuję Isadora za miłe słowa :lol:, niestety Zośka nie trafi do mnie :shake:. Nie szkodzi - poszukam innej bidy. Niehc Zośce będzie jak najlepiej. U mnie jest psiakom dobrze. Zdjęcia zrobię na pewno i wkleję na wątek. A teraz lecę z Isiulcem na spacer bo japę drze okrutnie :diabloti:.[/quote]

Czytałam na sochaczewskim. Jasne niech Zośce będzie jak najlepiej, aczkolwiek przyznam, że szkoda że nie u Ciebie. No ale zapewne inna bida bardziej w potrzebie na Ciebie czeka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...