Jump to content
Dogomania

Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!


snuszak

Recommended Posts

Isia - bo tak ją nazwałam mieszka teraz w DT. Pewnego dnia jak były te straszne mrozy przybłakała się pod dom jednego starszego Pana z Puszczykowa. Zabrał ją do siebie. Isia nie miała obroży, nikt też jej nie szukał, była chuda, teraz już przybrała na wadze i bardzo ładnie się prezentuje.

Niestety Pan u którego przebywa nie może jej zatrzymać, ma już swoje 3 inne psy i do tego koty, jednak dzięki temu jest sprawdzony stosunek Isi do innych zwierząt. Z psami biega jak szalona, a na koty tylko dziwnie spogląda.

Dostałam jej zdjęcia, jednak ciężko ocenić mi jej wiek, nie znam się na tym, zresztą nie mam czasu nawet aby pojść ją dokładnie obejrzeć. Zostałam tylko poproszona o pomoc w szukaniu domu.

Isia to typowa salonowa dama, wie co to łóżko i teraz pytanie czy wiedziała już od zawsze czy tylko podpatrzyla reszte domowników. Garnie się na kolana, ma apetyt, ot co taka mała kruszynka do kochania.

Ona bardzo prosi o domek, odwdzieczy się miłościa i oddaniem, nie chce by musiała trafić do schroniska!!
[B]
[COLOR=Red][/COLOR][COLOR=Red]Rozliczenie wpłat na Isię[/COLOR][/B]

Wydatki:
- klinika, leczenie - 600 zł
- karma - 9,19
- karma specjalistyczna - 45,65
- leczenie - 133
- badanie kontrolne, karma - 140,03 zł

W sumie - 927,87 zł

Wpłaty:
B.Z. - 150 zł
A.G. - 30 zł
Walko - 100 zł
M.M. - 50 zł
N.K. - 80 zł
snuszkak - 45 zł
Jamnicza Skarpeta - 400 zł
M.K. - 50 zł

W sumie 905 zł.

Bardzo dziękujemy. Isia uratowana.



[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/52/6cfe534e9ac8dbaamed.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/316/27af8fbad68c7202med.jpg[/IMG][/URL]



[B][COLOR=Red]Zapraszam na bazarek, pieniądze z niego zostana przekazane na opłacenie leczenia Isi [/COLOR][/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/od-miska-po-popielnice-na-leczenie-chorej-isi-do-15-02-09-a-131146/#post11758331[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 669
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pod fundacje ja bardzo bym sie cieszyla zeby zostala przyjeta, wiec jesli to nie problem :oops: w sumie gdyby nie u tego Pana to bylaby w schronie w Puszczy


myslalam zeby pozniej jakies bazarki sprobowac zrobic czy cos zeby kase na sterylke i szczepienia pozbierac bo sa tam psy i nie chcialabym mlodych w razie czego

Link to comment
Share on other sites

Ciesze sie w takim razie :p

Mysle ze ze sterylka powoli... zrobi sie u mnie spokojniej (w tym tygodniu jeszcze mam zawalone dzien po dniu a pozniej jzu tylko pojedyncze dn)i to postaram sie jakos transport zorganizowac albo ja pociagiem zawioze albo cos chyba ze juz ktos bedzie mial czas podjechac do puszczy, no a po sterylce by u mnie doszla do siebie bo mysle ze mialaby duzo bardziej spokojniej

a w miedzyczasie mozna juz rozgladac sie za domkiem, no tylko ja nei wiem ile ta pani ma lat :oops:

Link to comment
Share on other sites

Oczma ma bystre i młodziutkie ale puszczek lekko siwy wiec moze nie byc juz taka mloda :roll:

Goga ja moge napisac tekst ale nie dzis, wpadlam tylko na chwile, ucze sie caly dzien a i cos czuje mnie choroba bierze bo glowe mam ciezko i czuje sie zle, najwczeniej mysle w srode cos bede mogla napisac, wiec jak chcesz to ja to zrobie a jak Ty najdziesz wczesniej chwile to tez jak najbardziej, pojdzie Ci szybciej bo czesciej to robisz :razz::razz: no i postaram sie w tym tygodniu - pod koniec jak nie rozwale sie kompletnie wpasc zobaczyc sunie jak sie zachowuje i pogadac z Panem.

Link to comment
Share on other sites

We wtorek to bede jechac na 12 na uczelnie - egzamin wiec moglabym ja chyba zabrac ze soba pociagiem troszke wczesniej

Srode bede jechac prawdopodobnie popoludniu tez do Pozn

Czwartek to nie wiem, najwyzej bym an trening przy okazji pojechala :eviltong:

wiec mozna cos kombinowac

Link to comment
Share on other sites

Szukam dla Isi innego miejsca posterylkowego bo zanosi sie na to ze u mnie od dzis dodatkowy lokator na tymczasie jest :shake: spal w sniegu pod moja futrka stary kundelek to go zabrac musialam a ze nie ma obrozy i jest zaniedbany to wyglada na to ze domku nie ma, a 3 psy i 2 koty w domu to nie przejda, moze ktos by zabral pannice? DT dla niej an chwilke potrzebne bo mysle ze szybko znajdzie domeczek... a tam gdzie jest tez nei moze wiecznie siedziec, schron dla takiej marudy malutkiej to zamarzniecie :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...