Jump to content
Dogomania

walko1

Members
 • Content Count

  217
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by walko1

 1. Niestety nie ale nadal szukam. Międzyczasie w końcu maja dostałam od sąsiada z drugiego końca wsi znajdę - prawie owczarka z naciskiem na prawie, "bo po co jeździć i szukać psa jak już jest gotowy, ino dać mu żryć" a dwa miesiące temu ktoś podrzucił mi pod płot 8-tygodniowe zagłodzone i zapchlone szczenię - suczka - prawie pinczerka. Tym samym na tę chwilę mam 3 znajdy, bo jeszcze jest Tola w ubiegłym roku wyrzucone szczenię prawie jamnika. Ale nadal tęsknię i szukam Gonza. Tak w skrócie wygląda życie psów na wsi. Pozdrawiam z nadzieją ...
 2. Coś nacisnęłam i zdjęcie Gonza się zmultiplikowało , oj... i nie wiem jak to naprawić. Dostałam telefon i zdjęcie ze schroniska w Zawierciu - piesek podobny do Gonza. Pojechałam natychmiast ale niestety nie jest to Gonzo. A już tak się cieszyłam. Ta psinka już jest ogłoszona na olx. Ale przy okazji jeśli mogę to napiszę kilka zdań o tym schronisku. Jest na uboczu ale nie może przecież być w centrum. Jest bardzo czysto, wszystko zadbane. Trawiasty wybieg a na nim kilkanaście psiaków, całkiem zadowolonych, biegających (te młodsze) i odpoczywających (starsze). W centru
 3. Podaję link na FB https://www.facebook.com/groups/ZaginioneKrakow/permalink/2015984891779809/ Bardzo proszę o udostępnianie. Może go ktoś pozna.
 4. Już koleżanka dała na facebooka i ktoś zaczął udostępniać. Znowu mam nadzieję.
 5. Nie mam niestety konta na FB i prosiłam koleżankę żeby mi to zrobiła ale muszę poczekać niestety. Na Gumtree i OLX dałam ogłoszenia i jeszcze na takiej stronie od zaginionych psów. Nagrodę dopiszę na wszystkie ogłoszenia rozwieszone i te które dzisiaj będę rozwieszać. Co do koloru to w dzień on naprawdę jest żółtawy z białym. Z mojego terenu schronisko jest w Bolesławiu - posłałam zdjęcia i Pani sprawdziła że nie ma takiego i powiedziała że mnie zawiadomi jakby się coś podobnego pojawiło.
 6. Adresatkę miał ale mogła się urwać jak latał po krzakach.
 7. Witam Dziękuję za wiadomości i pomysły co robić. Piszę późno bo w pracy mogę tylko na chwilkę korzystać z komputera. Z wyjątkiem kontaktu z osobą odławiającą psy i listonosza wszystko już zrobiłam. Zaryszyn jest koło Książa Małego - to jeszcze województwo małopolskie ale do świętokrzyskiego mam jakieś 4 kilometry. Większe miasto to w odległości 22 kilometry Miechów. Jeszcze poprosiłam osobę z handlu obwoźnego aby się rozglądał.
 8. Wróciłam na Dogomanię z wielką prośbą do Was wszystkich a szczególnie z wielką prośbą o pomoc. Pomóżcie proszę rozpowszechnić informację o zaginięciu mojego pieska - przygarnęłam wyrzuconego z samochodu kundelka w zeszłym roku w sierpniu . A teraz w niedzielę 8 2018 kwietnia zaginął - wyszedł przez dziurę w płocie i pobiegł nie wiem dokąd. Jest dzielny bo sam o siebie walczył przez miesiąc w polach skąd go przywabiłam ale jednocześnie jest delikatny i wrażliwy. Nie wiem czy na Dogo są osoby z okolic Książa Małego i jak je znaleźć. Może też powinnam pisać na innym wątku to p
 9. Wróciłam na Dogomanię z wielką prośbą do Was wszystkich a szczególnie z wielką prośbą o pomoc. Pomóżcie proszę rozpowszechnić informację o zaginięciu mojego pieska - przygarnęłam wyrzuconego z samochodu kundelka w zeszłym roku w sierpniu . A teraz w niedzielę 8 2018 kwietnia zaginął - wyszedł przez dziurę w płocie i pobiegł nie wiem dokąd. Jest dzielny bo sam o siebie walczył przez miesiąc w polach skąd go przywabiłam ale jednocześnie jest delikatny i wrażliwy. Nie wiem czy na Dogo są osoby z okolic Książa Małego i jak je znaleźć. Może też powinnam pisać na innym wątku to p
 10. Wróciłam na Dogomanię z wielką prośbą do Was wszystkich a szczególnie z wielką prośbą o pomoc. Pomóżcie proszę rozpowszechnić informację o zaginięciu mojego pieska - przygarnęłam wyrzuconego z samochodu kundelka w zeszłym roku w sierpniu . A teraz w niedzielę 8 2018 kwietnia zaginął - wyszedł przez dziurę w płocie i pobiegł nie wiem dokąd. Jest dzielny bo sam o siebie walczył przez miesiąc w polach skąd go przywabiłam ale jednocześnie jest delikatny i wrażliwy. Nie wiem czy na Dogo są osoby z okolic Książa Małego i jak je znaleźć. Może też powinnam pisać na innym wątku to p
 11. Z wielkim żalem informuję, że 15 lutego 2017 r. odeszła ode mnie kochana Isia (w domu Iza). Odeszła w nocy, cichutko. Bardzo mi jej brakuje. Nie mogłam się zebrać żeby zawiadomić i dlatego tak późno piszę.
 12. Ooooo ! Dziękuję Isadora za wstawienie - mnie nie wstawia zdjęć i komunikuje że coś jest niezdefiniowane. A Isia taka .... stomatologiczna :)
 13. lub nieco z przekąsem [URL]http://img245.imageshack.us/img245/187/kopiujzimg1375.jpg[/URL]
 14. Uśmiechamy się do Was słodko [URL]http://img9.imageshack.us/img9/6028/img1382uj.jpg[/URL]
 15. Jola od Jadzi - przyjmij proszę wyrazy współczucia.... Skowroniu maleńka, biegaj zdrowa po zielonych łąkach, wygrzewaj się w słońcu. Pozdrów ode mnie Basię i czekajcie na nas tam, gdzie lepiej. Byłaś dla mnie wielką pociechą. Dziękuję.
 16. O matko ! Wszystko się na dogomanii pozmieniało. Jak tu coś znależć ? Acha - Isia zdrowa, troszkę schudła ale niewiele.
 17. Ten internet jest i zaraz nie ma, nie wiem czemu :shake:
 18. Bo mnie prześladuje to : [url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/szukasz-miniaturki-do-adopcji-zajrzyj-172844/index3.html[/url] Basia jak była malutka to była taka tylko płowa - nie ruda tylko taka beżowo/brązowa jednolita a potem się zrobiła długowłosa moja ruda Basia. I nie doczekała 17 urodzin. Nie mogę sobie wybaczyć, bo może mogłam zauważyć wcześniej chorobę i była szansa ? Nie wiem. Męczy mnie to bardzo.
 19. Isadora7 - może mam jakieś "talenty", może nie mam szczególnych, kto to wie. W każdym razie cieszę się jak spotykam Cię na jakichś wątkach :loveu::loveu::loveu:. Bo to zawsze znajoma dusza jamnicza :loveu:. Restart pomógł. Dziękuję. Szkoda tylko że internet dzisiaj chodzi nogami (znaczy powoli).
 20. Nie mam tego PL to zrobie restart. Dlaczego wiek 50+ ogranicza mozg? A mnie sie wydawalo ze jestem calkiem kumata.
×
×
 • Create New...