Jump to content
Dogomania

Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!


snuszak

Recommended Posts

  • Replies 669
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witamy i równocześnie pozdrawiamy Wszystkich !

Wstawiłam kilka fotek na dowód że Isia zdrowa i ma się dobrze.
Faktycznie przytyła ale dzięki temu jest silniejsza. Jest wesoła i rozrabia.
Apetyt na działce ma i Royalek albo gotowane jedzonko uzupełnia witaminkami na własną rękę (łapę?). Nie udało mi się uchwycić jak z dużą zręcznością obrywała z krzaków porzeczki i zjadała. Nooo... nie wiem co potem będzie. W domu obie padły i śpią umęczone.

Link to comment
Share on other sites

Tapeta z Isi ??? Fajnie - prosimy ! Isia robi miny niesamowite. Szczególnie uśmiech nr 5 jest super. Nie mam zdjęcia ale może kiedyś upoluję. Ona jak człowiek rozciąga wargi i pokazuje zęby (nie agresywnie!) jak chce wyjść na spacer i się przymila.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='walko1']
[URL]http://img44.imageshack.us/img44/6990/dajdajjabuszko.jpg[/URL]
[/quote]

Hahaha to moje ulubione zdjęcie z tej sesji :lol: Miło znowu zobaczyć Twoje dziewczyny. Iśce rzeczywiście przybywa ciałka, a Basieńce, z każdymi kolejnymi zdjęciami, ubywa lat. Pozdrawiam serdecznie całą Waszą trójkę!

Link to comment
Share on other sites

Muszę Wam się poskarżyć bo nie mam komu... Od wtorku zakładają nową windę - podobno przez miesiąc to będzie robione. Biorąc pod uwagę, że obie sunie noszę po schodach, muszę je wyprowadzać pojedynczo, czyli w wersji oszczędnościowej (wychodzą 3 razy dziennie) plus ja do pracy i z pracy - mam do pokonania dziennie 112 pięter. Jak ja to wytrzymam? A jak która wymyśli dodatkowe wyjście ? :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='walko1']Muszę Wam się poskarżyć bo nie mam komu... Od wtorku zakładają nową windę - podobno przez miesiąc to będzie robione. Biorąc pod uwagę, że obie sunie noszę po schodach, muszę je wyprowadzać pojedynczo, czyli w wersji oszczędnościowej (wychodzą 3 razy dziennie) plus ja do pracy i z pracy - mam do pokonania dziennie 112 pięter. Jak ja to wytrzymam? A jak która wymyśli dodatkowe wyjście ? :mad:[/quote]

Basi bym oszczędziła (wiek) ale może Isia niech sama schodzi?

Link to comment
Share on other sites

Isia ma zakazane chodzenie po schodach bo ten niedowład może wrócić. Już mi się niedobrze robi na samą myśl. Policzę ile pięter w miesiąc zaliczę, może jaki rekord będzie? A już na piątym mam zadyszkę a od 6 się czołgam. Basia ma wiek a ja to co? Też nie młódka, niech to licho.

Link to comment
Share on other sites

Wyszło mi że w 30 dni pokonam w wersji oszczędnościowej 3360 pięter, co mnożąc przez 2,6 metra na piętro daje 8736 metrów. Wylezę na Mount Everest albo innego ośmiotysięcznika z korony Himalajów!!! Oni też miesiąc idą. O, matko, czy przeżyję ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='walko1']Isia ma zakazane chodzenie po schodach bo ten niedowład może wrócić. Już mi się niedobrze robi na samą myśl. Policzę ile pięter w miesiąc zaliczę, może jaki rekord będzie? A już na piątym mam zadyszkę a od 6 się czołgam. Basia ma wiek a ja to co? Też nie młódka, niech to licho.[/quote]

Kurcze faktycznie zapomniałam o przypadłości Isi. No to pozostaje nam życzyć Tobie i dziewczynom wytrwałości. Przede wszystkim Tobie.

Link to comment
Share on other sites

Macie może jaki wzór nosidełka ? Uszyłabym szybko z jakiegoś materiału albo czego, tylko nie mam wzoru. jakby nosić psa jak siatkę to by lżej było bo stawy w rękach mam popsute. Pomóżcie bardzo proszę bo nie umiem znaleźć na dogomanii wzoru/schematu. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...