Jump to content
Dogomania

Isia, już bezpieczna w najwspanialszym domku!!!!


snuszak

Recommended Posts

  • Replies 669
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='walko1']Dziekuje Isadora7, Ty zawsze mnie wspierasz, pomagasz.:loveu::loveu::loveu:
Ja nie znam sie za bardzo na tym internecie a chcialabym zebyscie wiedzieli ze Isi jest dobrze i ma spokojny, pewny dom, jest bezpieczna. Teraz mi sie np. zgubily polskie znaki na klawiaturze i musze cos wymyslic zeby wrocily.[/QUOTE]


To mi trudniej będzie (bo nie wiem jakiego kompa masz, jaki system ale spróbuję). Po prawej stronie na dole ekranu być może masz taką ikonkę na która jak najedziesz masz klawiatura i wtedy zaznacz PL. Ale chyba najprościej jak po prostu zrestartujesz kompa.

Link to comment
Share on other sites

Isadora7 - może mam jakieś "talenty", może nie mam szczególnych, kto to wie. W każdym razie cieszę się jak spotykam Cię na jakichś wątkach :loveu::loveu::loveu:. Bo to zawsze znajoma dusza jamnicza :loveu:. Restart pomógł. Dziękuję. Szkoda tylko że internet dzisiaj chodzi nogami (znaczy powoli).

Link to comment
Share on other sites

Bo mnie prześladuje to :
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f97/szukasz-miniaturki-do-adopcji-zajrzyj-172844/index3.html[/url]

Basia jak była malutka to była taka tylko płowa - nie ruda tylko taka beżowo/brązowa jednolita a potem się zrobiła długowłosa moja ruda Basia. I nie doczekała 17 urodzin. Nie mogę sobie wybaczyć, bo może mogłam zauważyć wcześniej chorobę i była szansa ? Nie wiem. Męczy mnie to bardzo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 years later...
  • 1 year later...

Wróciłam na Dogomanię  z wielką prośbą do Was wszystkich a szczególnie z wielką prośbą o pomoc. 

Pomóżcie proszę rozpowszechnić informację  o zaginięciu  mojego pieska -  przygarnęłam wyrzuconego z samochodu kundelka w zeszłym roku  w sierpniu . A teraz w niedzielę 8 2018 kwietnia zaginął - wyszedł  przez dziurę w płocie i pobiegł nie wiem dokąd. Jest dzielny bo sam o siebie walczył przez miesiąc w polach skąd go przywabiłam  ale jednocześnie jest  delikatny i wrażliwy.

Nie wiem czy na Dogo są osoby z okolic Książa Małego i jak je znaleźć.  Może też powinnam pisać na innym wątku to proszę o przeniesienie. Ogłoszenia  dałam na portale i do schronisk  w Bolesławiu i Krakowie. Porozwieszałam na przystankach  autobusowych ale nadal nic. Nie ma go już tydzień. Bardzo proszę o pomoc.

Ogłoszenie  było takie :

 

W dniu 8 kwietnia 2018 r. w miejscowości Zaryszyn koło Książa Małego zaginął mały żółto-biały piesek. Długowłosy, podobny do szpica. Ma klapnięte prawe uszko, oczy brązowe. Wiek około 5 lat. Ma czerwoną obrożę z cyrkoniami. Jeśli ktoś go zobaczy bardzo proszę o wiadomość na nr telefonu 886 - 499-398

 

IMG_9551.jpg

IMG_9571.jpg

IMG_9695.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...