Jump to content
Dogomania

.Ślepy na jedno oko West MA DOM!!!


Brysio

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

problem z DT dla westa? chyba zartujecie, nie sadze zeby byl taki problem. Nie wiem czy wykupienie takiego psa nie jest napedzaniem kasy tej osobie, Z drugiej strony - szkoda szczeniaka, z trzeciej-watpie zeby go wyrzucila. Moze iu niewidomy na 1 oko, ale jednak chodzace potencjalne 300zl ;]

Link to comment
Share on other sites

ja poszukam ds wsrod zaufanych znajomych wziela bym pieska no ale nie moge z przyczyn osobistych;( Jeżeli potrzebne byloby leczenie wystawie cos na bazarek narazie w inny sposob probuje skolowac kase... Pan od komentarza kupil shi tzu gdzeies o wyczytalam zaraz znajde

Link to comment
Share on other sites

pozwolicie, że zacytuję swój post z innego wątku o bidusiu.

[quote]nie wiem czy wykupienie ma sens, bo to tylko utwierdzi tego pseudo w przekonaniu, że "towar pójdzie, niezależnie od jakości". wiem, że to okropne sformułowanie, ale dla rozmnażacza to właśnie towar :angryy:

moim zdaniem można by spróbować dwóch podejść. jedno - jako przeciętny człowiek zainteresowany psem, baaaardzo materialista, który dostrzeże "wadę" i stwierdzi, że tyle kasy to on nie da/nie ma, ale może dać xxx. czyli niestety wykup.
drugie - pogadać jako dogomaniak, na spokojnie, bez wyzwisk, uświadomić, że taki szczeniak to duże koszta i pseudo się "nie opłaci" trzymać go w nieskończoność. może odda... a po udanej akcji napisać piękny donos do US :diabloti:[/quote]

Link to comment
Share on other sites

ach ta moja córcia :loveu: dziewczyna ma dobre serduszko i dlatego poprosiła o pomoc dla pieska...
miałyśmy zaadoptować jednego psiaczka ale szpital, teraz drogie badania...obciążenia takie przez to że nie dam rady...ale gdyby był naprawdę problem z dt...tyle mogę pomóc
Mam nadzieję że dzięki wam maleńtas trafi do dobrych ludzi...:-(
[B]evl[/B] kochana jesteś, zawsze pomożesz :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ja to widze tak niech zadzwoni ktos tak z punktu 2 jako dogomani(ja mogę ale za słowa nie ręcze:mad:) jak sie nie uda to spróbujemy z wykupem a potem toz... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/76741.html"]Abrakadabra[/URL] już dzwoniła więć przy wykupie nie wzbudzi podejrzeń:roll: mamy 50%szans

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nescca']Ale ja tam pojadę z ramienia Pogotowia Straży dla Zwierząt a nie pod pozorem checi zakupu psa. Potrzebuję tylko adres.[/quote]

a czy w przypadku takiej interwencji macie prawo do zabrania psów, jeśli warunki będą koszmarne czy musicie mieć na to jeszcze jakiś papierek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']a czy w przypadku takiej interwencji macie prawo do zabrania psów, jeśli warunki będą koszmarne czy musicie mieć na to jeszcze jakiś papierek?[/quote]

Sorry, nie zrozumiałam :roll:...
Ale mam już adres, zaraz wysyłam Ci na PW.
Kobieta podobno cały czas spędza w domu z pieskami. Jeśli nie ona - to zawsze ktoś jest tam obecny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Sorry, nie zrozumiałam :roll:...[/quote]

już tłumaczę - chciałam spytać, czy jeśli [B]nescca[/B] pojedzie tam jako przedstawiciel PSdZ to mogą w trybie interwencyjnym odebrać psa, jeśli stwierdzą, że warunki nie są odpowiednie czy nie mają takiej możliwości i muszą pisać jakieś pisma do prokuratury czy gdzieś tam, żeby dostać pozwolenie na odebranie psa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']już tłumaczę - chciałam spytać, czy jeśli [B]nescca[/B] pojedzie tam jako przedstawiciel PSdZ to mogą w trybie interwencyjnym odebrać psa, jeśli stwierdzą, że warunki nie są odpowiednie czy nie mają takiej możliwości i muszą pisać jakieś pisma do prokuratury czy gdzieś tam, żeby dostać pozwolenie na odebranie psa...[/quote]

Evl :lol: - to zrozumiałam :lol:
Tylko myślałam, że Nesca chce udać się do tych ludzi jako potencjalny kupiec i oblookać warunki, jakie tam panują. Nie wiedziałam, że jest członkiem PiSdZ.
Twoje pytanie jest bardzo ważne. Nesca pewnie wkrótce nam na nie odpowie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Evl :lol: - to zrozumiałam :lol:
Tylko myślałam, że Nesca chce udać się do tych ludzi jako potencjalny kupiec i oblookać warunki, jakie tam panują. Nie wiedziałam, że jest członkiem PiSdZ.
Twoje pytanie jest bardzo ważne. Nesca pewnie wkrótce nam na nie odpowie.[/quote]

ups..... :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='niunka04']mam nadzieje ze bedzie dobrze;)[/quote]

Wszyscy mamy..., a póki co:

Czy któraś z Was zna kogoś (kogokolwiek, niekoniecznie dogomaniaka) z okolic Brzegu Dolnego. Jakąś sensowną, zrównoważoną osobę, mieszkającą w pobliżu?

Brysio! Możesz dodać w tytule: [U]Brzeg Dolny? [/U]
Może ktoś z dogo się odezwie?

[U]Potrzebna jest osoba, która umówi się telefonicznie z tą kobietą, uda zainteresowanie, umówi się na "oględziny" i dokona wizji lokalnej[/U]
Jeśli opis w komentarzu się potwierdzi - interwencja na pewno będzie miała
miejsce.
Musimy sprawdzić warunki - kto pomoże?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...