Jump to content
Dogomania

Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie


Wojtecki

Recommended Posts

[quote name='miumiu']asiaczku
zgłosiłam netowym formularzem i dostałam niezwykle uprzejme potwierdzenie z informacją co zgłosiłam, po co i ile będę oczekiwać...[/quote]
...ale ładnie, prawda? ;)

[quote name='karenina']A ja moge tylko potwierdzic słowa Asiaczka odnosnie oczekiwania na CH.Austri. Wystawa była 29 wrzesnia, wnioski wysłałam 2 pazdziernika a dzis wyjełam ze skrzyneczki nowiutkie dyplomy CH.A ale moich 3 cudaków.:loveu:[/quote]
No to mi pozostaje tylko gratulować "cudaczkom". Są super!!!
[SIZE=4][COLOR=DarkOrchid][B]GRATULACJE!!![/B][/COLOR][/SIZE]
pZDR.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nasz Młodzieżowy Championat Polski przyszedł listem równo po miesiącu od wysłania formularza elektronicznego :cool3:.

Czy ktoś się orientuje, ile czeka się na dyplom Championa Mołdawii ? U nas niedługo minie drugi miesiąc....i w skrzynce pusto :shake:.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja też dziś dostałam :razz: - z dwoma błędami :p
Raz, że mój pies jest suką :angryy:, dwa, że pomylono imię i nazwisko sędziego.
Co mam z tym zrobić? Zależy mi na wystawie lesznieńskiej, pewnie jak teraz poślę to nie zdążę potem zgłosić do Leszna. Help!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolka11']Ja dzisiaj wyciągnęłam ze skrzynki Młodzieżowy Championat Polski :lol:
Czekałam miesiąc i 2 dni .
A najciekawsze jest to ,że w tym samym dniu wysłałam zgłoszenie na dorosły championat i jeszcze go nie ma :razz:[/quote]
[SIZE=3][COLOR=Indigo][B]Gratulacje!!![/B][/COLOR][/SIZE]

[quote name='Toller']Ja też dziś dostałam :razz: - z dwoma błędami :p
Raz, że mój pies jest suką :angryy:, dwa, że pomylono imię i nazwisko sędziego.
Co mam z tym zrobić? Zależy mi na wystawie lesznieńskiej, pewnie jak teraz poślę to nie zdążę potem zgłosić do Leszna. Help!!![/quote]
[SIZE=3][COLOR=Indigo][B]Gratulacje!!!![/B][/COLOR][/SIZE]ale co zrobić z błędami...? Pal licho nazwisko sędziego, ale z psa zrobić sukę... No, niby to nieskomplikowany zabieg. Tylko czy ty na pewno tego chciałaś?:evil_lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
[SIZE=3][COLOR=Indigo][B]Gratulacje!!!![/B][/COLOR][/SIZE]ale co zrobić z błędami...? Pal licho nazwisko sędziego, ale z psa zrobić sukę... No, niby to nieskomplikowany zabieg. Tylko czy ty na pewno tego chciałaś?:evil_lol:
Pzdr.[/quote]
Asiaczek! :mad::mad: :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller']Ja też dziś dostałam :razz: - z dwoma błędami :p
Raz, że mój pies jest suką :angryy:, dwa, że pomylono imię i nazwisko sędziego.
Co mam z tym zrobić? Zależy mi na wystawie lesznieńskiej, pewnie jak teraz poślę to nie zdążę potem zgłosić do Leszna. Help!!![/quote]


Zrób skan lub ksero i odeslij. Jak nei zdążą dosłać nowego to do zgłoszenia dodasz ten "skopany" ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Nasz Młodzieżowy Championat Polski przyszedł listem równo po miesiącu od wysłania formularza elektronicznego :cool3:.

Czy ktoś się orientuje, ile czeka się na dyplom Championa Mołdawii ? U nas niedługo minie drugi miesiąc....i w skrzynce pusto :shake:.[/QUOTE]

Hi, hi, hi :eviltong: tak się niecierpliwiłam, że w poniedziałek go wyjęłam ze skrzynki ... czyli bilans 2 miesiące, z małym haczykiem, oczekiwania :cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='simbik']Hi, hi, hi :eviltong: tak się niecierpliwiłam, że w poniedziałek go wyjęłam ze skrzynki ... czyli bilans 2 miesiące, z małym haczykiem, oczekiwania :cool3:.[/quote]
Gratulacje Simbik za tak długo wyczekanego Championa Mołdawii!
ucałowania dla Toffika!!!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki - nie ukrywam,że dumna jestem,bo to dziecko z własnej hodowli :cool3:
Składałam dokumenty chyba na przełomie lipca/sierpnia ... dyplom był już na mojej poczcie w październiku (czyli czekałam ok.3 miesięcy),ale nie zdążyłam go odebrać...i wrócił do Czech:evil_lol:,a teraz przysłano go drugi raz :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ja robię tak: przelew na 25 euro (niezaleznie, czy to Mł.Ch.LT, czy Ch.LT), potem z tego przelewu ksero. A do koperty zaadresowanej na Wilno wkładam kopię rodowodu + kopię kart ocen i karteczek CAC.
I to wszystko.

Teraz czekam na potwierdzenie 2 championatów Litwy dla Farika i Felki oraz dla Felki - Baltic Champion. Za ten ostatni tytuł się nie płaci.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dziś wyjełam ze skrzynki, a raczej moi rodzice mi podrzucili bo na ich adres wszystko idzie;) Dyplom Championa dla Forysia.
I tak jak z młodzieżowym czekałam tylko 10 dni, licząc od dnia wrzucenia wniosku na poczcie do odebrania w skrzynce. Wielkie podziękowanie dla Pań z Zarządu:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...