Jump to content
Dogomania

Championat - jak długo czeka się na potwierdzenie


Wojtecki

Recommended Posts

Toller-Fox-gratulacje! Jedna z moich Burków skończyła w Katowicach championat rok temu.Oddział ma miesiąc na wysłanie sprawozdania,a dyplom dostałam w lipcu (po 4 telefonach).Teraz skończyliśmy Intera i mam nadzieję że na światówkę zdążą z papierkiem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A w jakiej formie wysyłaliście te wnioski o CH? Na papierze czy @? Ja wysłałam 28. 3, a 04.04 dostałam potwierdzenie, że wiadomość została wyświetlona na komputerze odbiorcy. Tydzień potrzebowali na przeczytanie @, zobaczymy co będzie dalej:shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']ja dzisiaj dzwoniłąm i okazało się ze musiały wywalić bo tyle tego przychodzić itp itd [/quote]

no to niezle .. ciekawe czy listy tez wyrzucaja ? ja na wszelki wypadek zawsze wyslam poleconym zeb miec jakies potwierdzenie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']no to niezle .. ciekawe czy listy tez wyrzucaja ? ja na wszelki wypadek zawsze wyslam poleconym zeb miec jakies potwierdzenie :diabloti:[/quote]

ja wysyałałam elektronicznie więc jedynie co miałam to wniosek w e-mailu 8)

Link to comment
Share on other sites

a jak myslicie ile ja bede czekala na potwierdzenie Mł.Ch.Pl - biorąc pod uwage, ze ostatnie Zw.Mł dostalismy w katowicach 24-26.03.06... ? Pewnie dlugo... zanim o/Katowice przesle karty ocen do ZG to z pół roku minie :lol: A wy jak uważacie?

Aha i jeszcze jedno... jakbym wysłała ksero kart ocen to by przyspieszyło to wydanie Mł.Ch.Pl ??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='basia']Ciągle nie dostałam jeszcze tego cholernego papierka (dyplomu) :angryy:
Na jaki nr telefonu mam dzwonić? Do Zarządu Głównego (ten co jest podany na stronie www) czy na jakiś inny?? :mad:[/quote]

Tak dzwoń na ten

Link to comment
Share on other sites

Nareszcie pocztą przyszedł tak długo oczekiwany championat:p Okazało się że moje wnioski elektroniczne nie doszły. Dopiero po wysłaniu pocztą po ok. 2 tygodniach jest juz w domu ;). To teraz idziemy wysłac zgloszenie na wystawe do klasy championów ;)
Zdrówko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller-Fox']Wejdz sobie na topik w weterynarii: czy ktoś miał psa chorego na nerki?"
Jeszcze jesteśmy w szoku.[/quote]

Jestem w szoku, nic wczesniej nie czytałam.Pamiętam jak cieszyłas się jego sukcesu w Jarosławiu.
To bardzo boli- przeżywałam takie rozstanie prawie 4 lata temu.
Potem szybko pojawiła sie w domu Bafisia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller-Fox']Wejdz sobie na topik w weterynarii: czy ktoś miał psa chorego na nerki?"
Jeszcze jesteśmy w szoku.[/quote]
[B]Tollerku[/B], to zawsze boli. Tak bardzo boli. Ale... masz nas. A my jesteśmy z Tobą.
Wielu z nas przeszło przez tę drogę.
Trzymaj się!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...